Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Sesong STVOPEN18

Viser tabeller for alle divisjoner. Hvis en divisjon ikke vises er dette fordi vi ikke kan finne noen spilte kamper.

Herrer Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger A-lag (2)3300(15/2)9
2Vågsbygd A-lag (2)3201(12/6)6
3Søreide IL Herrer A (2)3102(5/10)3
4Krokhøl A-lag (3)3003(6/20)0

Herrer Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Djerv SK Herrer (2)3210(14/4)7
2Brodd A-lag (2)3201(20/3)6
3Asker IBK Herrer (2)3111(14/6)4
4Søreide IL Herrer B (3)3003(2/37)0

Herrer Pulje 3

# Lag A S U T M/B Poeng
1Sandnes A-lag (1)3300(25/6)9
2Ålgård A-lag (2)3201(7/12)6
3Haukeland IBK Herrer (3)3102(9/14)3
4Fjellkameratene (2)3003(6/15)0

Damer Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger Damer A (2)3300(16/2)9
2Fjell-Kameraterne Damer (1)3111(3/4)4
3Djerv SK Damer (1)3111(7/9)4
4Sandnes Damer A (2)3003(2/13)0

Damer Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye Damer A (2)3300(18/1)9
2Brodd Damer A (2)3201(13/4)6
3Nittedal Wolves Damer (2)3012(1/12)1
4Søreide IL Damer (2)3012(2/17)1

G16 Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Sandnes G163300(15/1)9
2Øyane Islenders G163201(13/7)6
3Hommersåk G163102(4/13)3
4Søreide IL G163003(3/14)0

G16 Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Bandybenders G164301(20/3)9
2Stavanger G16 4301(18/9)9
3Kolnes IL G164004(3/29)0

G14 Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lura G14 X3300(15/4)9
2Ålgård G143201(24/6)6
3Stavanger Hockey G14 13102(11/10)3
4Alvidra Cobra G143003(2/32)0

G14 Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Hommersåk G144400(22/6)12
2Lye G144103(14/11)3
3Stavanger Hockey G14 24103(7/26)3

G14 Pulje 3

# Lag A S U T M/B Poeng
1Kampen G144400(23/5)12
2Stavanger Hockey G14 34202(15/12)6
3Søreide IL G144004(3/24)0

G14 Pulje 4

# Lag A S U T M/B Poeng
1Gjelleråsen IF G143300(27/1)9
2Stavanger G143201(12/7)6
3Sandnes G14 X3102(12/13)3
4Lura G14 Y3003(0/30)0

J13-19 Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger J13-194400(30/2)12
2Kolnes IL J13-194202(17/12)6
3Alvidra IL J13-19 4004(3/36)0

J13-19 Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Hommersåk J13-194310(18/7)10
2Søreide IL J13-194211(7/5)7
3Brodd J13-194004(6/19)0

Venneliga Herrer Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1De Ustabile3300(25/7)9
2SpVgg Greuther Fürth3111(16/13)4
3The Golden Boys3111(13/11)4
4Nederlaget A3003(3/26)0

Venneliga Herrer Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Harestad Bygg3300(23/6)9
2Madla Elite3201(16/7)6
3Nederlaget B3102(14/17)3
4Venners Venner3003(4/27)0

Venneliga Herrer Pulje 3

# Lag A S U T M/B Poeng
1U11 Oldboys3300(19/6)9
2Godt og Blandet3201(13/5)6
3SSO Oldtimers3102(5/8)3
4Fighting Kangaroos3003(3/21)0

Venneliga Damer Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Hommersåk X Damer3210(16/10)7
2Sola Damer A3120(16/9)5
3Kolnes Dame3111(14/7)4
4Kampen Royals Damer3003(3/23)0

Venneliga Damer Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Hommersåk Y Damer3300(19/5)9
2Lura damer3111(8/15)4
3Mastra IL Damer3102(8/10)3
4Hommersåk Z Damer3012(10/15)1

G12 Pulje 1

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye G123300(9/4)9
2Stokka Flyers G123201(12/4)6
3Vålerenga G123012(1/6)1
4Stavanger Hockey G12 Sort3012(3/11)1

G12 Pulje 2

# Lag A S U T M/B Poeng
1Sandnes G123210(14/4)7
2Lura G123201(16/15)6
3Stavanger Hockey G12 Hvit3111(8/9)4
4Kolnes G123003(7/17)0

G12 Pulje 3

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger Hockey G12 Gul3300(16/3)9
2Sola G123111(4/5)4
3Søreide IL G123021(2/10)2
4Karmøy G123012(2/6)1