Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Sesong 2017/2018

Viser tabeller for alle divisjoner. Hvis en divisjon ikke vises er dette fordi vi ikke kan finne noen spilte kamper.

1. div Herrer SørVest

# Lag A S U T M/B Poeng
1Brodd A-lag (2)2200(21/8)6
2Stavanger A-lag (2)2101(16/12)3
3Fjellkameratene (2)2002(9/26)0

1. div Herrer Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger A-lag (2)151302(105/53)39
2Brodd A-lag (2)151104(100/56)33
3Frøyland A-lag15816(79/70)25
4Lye A-lag15717(77/89)22
5Lura A-lag153111(43/93)10
6Ålgård A-lag (2)151113(35/78)4

1. div Herrer Agder

# Lag A S U T M/B Poeng
1Arendal A-lag121011(106/26)31
2Vågsbygd A-lag (2)12912(111/30)28
3Kristiansand SI A-lag12903(88/42)27
4Vågsbygd B-lag12327(44/86)11
5MUIL A-lag12327(42/88)11
6Vågsbygd G1812309(52/81)9
7Arendal B-lag12129(26/116)5

1. div Damer Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye Damer A (2)121011(59/9)31
2Stavanger Damer A (2)12912(36/23)28
3Krokhøl Damer A12732(31/19)24
4Brodd Damer A (2)12426(18/21)14
5Sandnes Damer A (2)12417(23/42)13
6Sunde Damer A12237(27/42)9
7Hommersåk Damer A120111(8/46)1

Sluttspill Damer Rogaland A

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye Damer A (2)4400(38/6)12
2Stavanger Damer A (2)4202(16/20)6
3Krokhøl Damer A4004(5/33)0

2. div Herrer Sør-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Sunde A-lag121011(122/34)31
2Sola A-lag121002(129/47)30
3Hommersåk A-lag12615(67/58)19
4Stavanger B-lag12534(77/66)18
5Krokhøl A-lag (3)12507(77/91)15
6Sandnes B-lag11218(51/81)7
7Øyane A-lag110011(18/164)0

Sluttspill Damer Rogaland B

# Lag A S U T M/B Poeng
1Brodd Damer A (2)6420(28/17)14
2Hommersåk Damer A6231(25/21)9
3Sandnes Damer A (2)6123(24/32)5
4Sunde Damer A6114(23/30)4

3. div Herrer Sør-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Klepp16961(56/25)33
2Lura B-lag16835(35/27)27
3Brodd B-lag16745(39/37)25
4Sunde B-lag16637(41/36)21
5Vardeneset A-lag162014(26/72)6

3. div Herrer Nord-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Brodd B-lag1100(5/0)3
2Lura B-lag1100(5/1)3
3Klepp1100(5/2)3
4Sunde B-lag1100(3/0)3
5Kolnes A-lag4004(3/18)0

J13-19 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye J13-19201712(89/18)52
2Sunde J13-19*201325(75/30)41
3Hommersåk J13-1920956(57/34)32
4Stavanger J13-1920947(72/35)31
5Brodd J13-19204214(22/77)14
6Sandnes J13-19201019(10/131)3

G20 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G20*10901(59/7)27
2Stavanger G2010802(40/13)24
3Sunde G2010415(21/20)13
4Hommersåk G2010406(18/28)12
5Lye G2010316(19/38)10
6Brodd G2010109(10/61)3

G16 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G16161321(59/12)41
2Sandnes G16161024(56/22)32
3Brodd G1616745(62/49)25
4Stavanger G16 16727(48/60)23
5Sunde G1616637(52/58)21
6Hommersåk G1616619(40/39)19
7Lura G16160016(17/94)0

U12-16 Nord-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Kolnes U14161501(145/28)45
2Kolnes J1416808(48/69)24
3Kolnes G1216718(69/69)22
4Karmøy G1216718(51/73)22
5Torvastad G14161213(30/104)5

G14 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G14241725(93/43)53
2Lye G14241617(102/55)49
3Sandnes G14 Y241437(85/52)45
4Hinna G142514011(123/87)42
5Hommersåk G142412210(73/58)38
6Kampen G142412012(84/66)36
7Stavanger G142412012(83/70)36
8Brodd G142411211(94/77)35
9Sandnes G14 X268513(78/78)29
10Sunde G14266119(50/164)19
11Frøyland G14274419(54/169)16

U15-18 Agder

# Lag A S U T M/B Poeng
1Arendal U15-18161042(60/33)34
2Kristiansand/FK Vigør 16934(53/33)30
3Vågsbygd U15-1816817(53/48)25
4Flekkerøy U15-1816529(43/59)17
5Mandal U15-18162212(31/67)8
6Toppen U11-141100(4/3)3
7Arendal U11-141001(3/4)0

U11-14 Agder

# Lag A S U T M/B Poeng
1Toppen U11-14191801(154/25)54
2Flekkerøy U11-14201109(79/68)33
3Risør U11-1420848(64/75)28
4Just U11-14206311(51/101)21
5Arendal U11-14192116(33/112)7

G12 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye G12212001(107/45)60
2Sunde G12219210(95/93)29
3Lura G12219210(72/72)29
4Sola G12208210(58/54)26
5Hommersåk G12218211(58/82)26
6Ålgård G12217410(56/59)25
7Sandnes G1220659(54/59)23
8Frøyland G12217113(61/97)22

NM-kvalikk G15

# Lag A S U T M/B Poeng
1Sandnes G153300(45/4)9
2Sunde G153201(19/17)6
3Vågsbygd G153102(12/16)3
4Kolnes G153003(3/42)0

NM-kvalikk G17

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G172200(8/1)6
2Hommersåk G172101(6/6)3
3Sunde G172002(2/9)0

NM-kvalikk G19

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger G192200(15/4)6
2Vågsbygd G192101(22/7)3
3Kolnes G192002(2/28)0

Venneliga Mix Rogaland Nord

# Lag A S U T M/B Poeng
1Vea IBK3300(19/7)9
2Torvastad Mix3201(18/7)6
3Skjold Raptors3102(14/13)3
4Kolnes Dame3003(2/26)0

VenneLiga U13-16 Rogaland Nord

# Lag A S U T M/B Poeng
1Skjold U13-165401(24/12)12
2Karmøy IBK U13-16 X5104(12/24)3

Sørlandet Open

# Lag A S U T M/B Poeng
1Kristiansand/FK Vigør 4301(34/8)9
2Arendal U15-184301(26/9)9
3Flekkerøy U15-184202(16/18)6
4Toppen IL U15-184004(2/43)0