Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Sesong 2017/2018

Viser tabeller for alle divisjoner. Hvis en divisjon ikke vises er dette fordi vi ikke kan finne noen spilte kamper.

1. div Herrer Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Stavanger A-lag6501(42/22)15
2Lye A-lag5302(32/20)9
3Brodd A-lag4301(23/14)9
4Frøyland A-lag5302(28/27)9
5Lura A-lag5104(13/37)3
6Ålgård A-lag5005(10/28)0

1. div Herrer Agder

# Lag A S U T M/B Poeng
1Vågsbygd A-lag5401(45/12)12
2Kristiansand SI A-lag5401(41/17)12
3Vigør/Kristiansand A-lag5311(26/34)10
4Arendal A-lag2200(20/1)6
5Vågsbygd B-lag3102(15/15)3
6Arendal B-lag4022(11/29)2
7MUIL A-lag5014(7/40)1
8Vågsbygd G183003(10/27)0

1. div Damer Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye Damer A10811(49/9)25
2Stavanger Damer A8710(29/13)22
3Krokhøl Damer A6312(14/10)10
4Sandnes Damer A8305(15/30)9
5Brodd Damer A6213(10/12)7
6Sunde Damer A6105(12/26)3
7Hommersåk Damer A8008(5/34)0

2. div Herrer Sør-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Sunde A-lag4400(43/10)12
2Sola A-lag5302(45/25)9
3Stavanger B-lag4211(23/20)7
4Hommersåk A-lag5212(25/31)7
5Krokhøl A-lag3102(19/21)3
6Sandnes B-lag4103(9/28)3
7Øyane A-lag3003(5/34)0

3. div Herrer Sør-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Brodd B-lag6420(18/9)14
2Klepp6321(20/11)11
3Lura B-lag8323(18/17)11
4Sunde B-lag6303(17/13)9
5Vardeneset A-lag6006(9/32)0

J13-19 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye J13-198800(38/2)24
2Sunde J13-19*8413(25/16)13
3Stavanger J13-198323(19/13)11
4Hommersåk J13-195221(13/11)8
5Brodd J13-198116(9/31)4
6Sandnes J13-195005(0/31)0

G20 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G20*5500(30/3)15
2Sunde G205113(8/13)4
3Stavanger G202101(5/6)3
4Hommersåk G202101(4/5)3
5Lye G202011(4/10)1
6Brodd G202002(2/16)0

G16 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G166501(17/4)15
2Sandnes G166402(24/7)12
3Brodd G166321(35/22)11
4Stavanger G16 6321(25/18)11
5Hommersåk G166204(12/15)6
6Sunde G166123(20/27)5
7Lura G166006(5/45)0

U12-16 Nord-Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Kolnes U143300(35/1)9
2Kolnes G123201(22/8)6
3Karmøy G123201(13/15)6
4Kolnes J143102(7/19)3
5Torvastad G144004(3/37)0

G14 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Ålgård G146510(28/10)16
2Lye G146411(24/8)13
3Hommersåk G146411(22/8)13
4Stavanger G146402(28/13)12
5Kampen G146303(19/16)9
6Sunde G146303(19/26)9
7Sandnes G14 Y6222(20/15)8
8Hinna G146204(23/26)6
9Brodd G146204(14/24)6
10Sandnes G14 X7115(15/29)4
11Frøyland G147106(8/45)3

U15-18 Agder

# Lag A S U T M/B Poeng
1Kristiansand/FK Vigør 6321(11/5)11
2Arendal U15-184211(11/7)7
3Vågsbygd U15-184202(7/10)6
4Flekkerøy U15-186204(11/15)6
5Mandal U15-184112(6/9)4

U11-14 Agder

# Lag A S U T M/B Poeng
1Toppen U11-146501(43/11)15
2Flekkerøy U11-145401(31/12)12
3Just U11-145311(22/18)10
4Risør U11-146123(17/26)5
5Arendal U11-148017(13/59)1

G12 Rogaland

# Lag A S U T M/B Poeng
1Lye G126501(27/16)15
2Hommersåk G126402(33/24)12
3Lura G126402(25/23)12
4Sunde G126312(30/26)10
5Frøyland G126303(23/28)9
6Ålgård G126114(17/26)4
7Sola G125104(18/22)3
8Sandnes G125023(18/26)2

VenneLiga U13-16 Rogaland Nord

# Lag A S U T M/B Poeng
1Skjold U13-162200(12/2)6
2Karmøy IBK U13-162002(2/12)0