Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com
448

KAMPER ER SPILT

3294

MÅL ER PUTTET

550

UTVISINGER ER SONET

7.4

SNITT MÅL PR KAMP

Sesong 2017/2018

Viser tabeller for alle divisjoner sortert etter hvem som har flest poeng. Hvis en divisjon ikke vises er dette fordi vi ikke kan finne noen spilte kamper.

1. div Herrer Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Espen K. Jørgensen Stavanger A-lag 15 7 22
2 Børge Kluge Lye A-lag 13 9 22
3 Håkon Ødegaard Frøyland A-lag 7 12 19
4 Tommy Jespersen Frøyland A-lag 13 5 18
5 Frode Hagerup Frøyland A-lag 10 7 17
6 Christer Hope Stavanger A-lag 9 6 15
7 Andreas Hagen Brodd A-lag 7 8 15
8 Robert Kluge Lye A-lag 9 5 14
9 Tor Gunnar Tollaksen Brodd A-lag 8 6 14
10 Oddbjørn Fiskå Stavanger A-lag 5 8 13

1. div Herrer Agder 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Petter Bilstad Arendal A-lag 19 13 32
2 Ole Ronny Haraldseth Kristiansand SI A-lag 20 8 28
3 Alexander Njøs Vågsbygd B-lag 17 9 26
4 Anders Marcussen Kristiansand SI A-lag 16 7 23
5 Erlend Justnæs Kiledal Vågsbygd A-lag 11 12 23
6 Marius Hansen Vågsbygd B-lag 19 3 22
7 Håvard Nygård Nese Vågsbygd A-lag 6 16 22
8 Jørgen Toftner Kristiansand SI A-lag 9 11 20
9 Samuel Lindvall Arendal A-lag 7 12 19
10 Tom Østergaard Arendal A-lag 11 7 18

1. div Damer Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Silje Karlsen Lye Damer A 13 7 20
2 Mari Mugaas Joakimsen Stavanger Damer A 15 3 18
3 Cecilia Lundin Lye Damer A 7 8 15
4 Ina N. Wiik Lye Damer A 11 2 13
5 Stina Monsen Lye Damer A 3 8 11
6 Sarah Dahlstrøm Sandnes Damer A 5 5 10
7 Lisa Apeland Stavanger Damer A 5 5 10
8 Kine Ågesen Sunde Damer A 6 3 9
9 Hilde Folkvord Krokhøl Damer A 6 2 8
10 Malin Lindmann Krokhøl Damer A 6 2 8

2. div Herrer Sør-Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Andreas Pedersen Sunde A-lag 10 20 30
2 Birger Olsen Sola A-lag 9 8 17
3 Øyvind Askeland Sola A-lag 8 6 14
4 Rolf Rydningen Sunde A-lag 9 4 13
5 Cato Nymoen Sola A-lag 7 6 13
6 Petter Johansen Sunde A-lag 10 2 12
7 Andreas Lindland Sola A-lag 6 6 12
8 Kent Stian Paulsen Sola A-lag 6 5 11
9 Sivert Ø. Braaten Krokhøl A-lag 8 2 10
10 Ole Petter Paulsen Stavanger B-lag 6 4 10

3. div Herrer Sør-Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Henning Wetteland Klepp 12 5 17
2 Terje Ivar Anda Klepp 10 7 17
3 Knut Husdal Brodd B-lag 7 1 8
4 Steinar Søiland Brodd B-lag 5 3 8
5 Henrik Andersen Sunde B-lag 5 2 7
6 Rune Vistnes Klepp 2 4 6
7 Mia Norell Brodd B-lag 2 4 6
8 Marcus Sjåheim Sunde B-lag 3 2 5
9 Zenon Taoushanis Brodd B-lag 1 4 5
10 Kenneth Karlsen Lura B-lag 1 4 5

3. div Herrer Nord-Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Henning Wetteland Klepp 3 0 3
2 Kim Leon Nilsen Sunde B-lag 2 1 3
3 Sander Haugen Klepp 0 2 2
4 Henning Helliesen Klepp 1 0 1
5 Einar Kjeka Kolnes A-lag 1 0 1
6 Andreas Pedersen Sunde B-lag 1 0 1
7 Haakon Andre Misje Kolnes A-lag 1 0 1
8 Anders Haugen Klepp 1 0 1
9 Dag-Helge Rønnevik Kolnes A-lag 0 1 1
10 Brian Tønnesen Sunde B-lag 0 1 1

J13-19 Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Sigrid E. Iversen Lye J13-19 19 6 25
2 Guri Helliesen Lye J13-19 7 12 19
3 Linn Hauge Lye J13-19 9 9 18
4 Kine Ågesen Sunde J13-19* 13 4 17
5 Silje Karlsen Lye J13-19 11 6 17
6 Anna Maria Myhre Stavanger J13-19 10 5 15
7 Karoline Rødseth Stavanger J13-19 12 2 14
8 Kristin Klakegg Lye J13-19 6 6 12
9 Jeanette Høysæther Sunde J13-19* 4 8 12
10 Benedikte Smith Sunde J13-19* 9 2 11

G20 Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 John Ravndal Ålgård G20* 11 9 20
2 Tjøl Ravndal Ålgård G20* 10 7 17
3 Martin Svensen Ålgård G20* 6 4 10
4 Torjus Waage Ålgård G20* 5 5 10
5 Johannes Time Bø Lye G20 5 3 8
6 Adrian Serigstad Lye G20 5 3 8
7 Martin Tobias Solvik Stavanger G20 4 4 8
8 Mathias Melbye Stavanger G20 5 2 7
9 Sondre Winge Lye G20 2 3 5
10 Ole Petter Paulsen Stavanger G20 1 4 5

G16 Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Fredrik Mortensen Sunde G16 12 6 18
2 Sondre S. Kindingstad Brodd G16 14 3 17
3 Henrik Aadnøy Hommersåk G16 10 6 16
4 Markus Aase Sandnes G16 10 5 15
5 Torger Sviland Sandnes G16 10 3 13
6 Torjus Waage Ålgård G16 8 5 13
7 Joakim Rage Sunde G16 6 6 12
8 Arthur Michaelsen Ålgård G16 8 3 11
9 Sebastian Werthim Brodd G16 7 4 11
10 Emil Werthim Brodd G16 5 5 10

G14 Rogaland 10 på topp poeng

Nr Navn Klubb Mål Assist Poeng
1 Vebjørn Øen Brodd G14 28 9 37
2 Marius Hagenberg Hinna G14 24 6 30
3 Sigurd Ryste Kampen G14 22 6 28
4 Philip Berggraf Skaaren Kampen G14 21 4 25
5 William Manum Samuelsen Hinna G14 13 11 24
6 Arthur Michaelsen Ålgård G14 16 6 22
7 Kristian Hetland Sandnes G14 Y 16 6 22
8 Arian Eiane Stavanger G14 17 4 21
9 Benjamin Nilsen Hinna G14 16 5 21
10 Thomas Andre Forus Ålgård G14 12 9 21

Statistikk totalt

Her viser diverse statistikk siden forbundet begynte å registrere kampene.

REKORDER TOTALT

Kristin Ødegård fra Lye IL (1. div Damer Rogaland)

Kenneth Karlsen fra Lura IL (3. div Herrer Sør-Rogaland)

Lura B-lag mot Ålgård A-lag (3. div Herrer Sør-Rogaland)