Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Eivind Egge

Sunde IBK

Jeg er 18 år gammel

14

MÅL

12

PASSNINGER

6

I BOKSEN

Om Eivind Egge

Eivind Egge – Spillerprofil


Hvis trend linjen viser så er rød linje formutvikling i løpet av sesongen

HVEM ER JEG?


Første registrerte kamp jeg spilte var lørdag 22. oktober 2011 for klubben Sunde X g13
90799130 , havørnbrautene, 4049  , edee@hotmail.no

Vis historikk MINE KAMPER

søndag 18. mars 2018
Lura B-lag vs Sunde B-lag (2-0), seieren ble sikret av Lura B-lag.
onsdag 14. mars 2018
Sunde B-lag vs Klepp (2-2)
søndag 11. mars 2018
Ålgård G17 vs Sunde G17 (4-0), kampen ble vunnet av Ålgård G17.
søndag 11. mars 2018
Hommersåk G17 vs Sunde G17 (5-2), laget som jublet mest var Hommersåk G17.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
onsdag 28. februar 2018
Brodd B-lag vs Sunde B-lag (4-0), kampen ble vunnet av Brodd B-lag.
onsdag 28. februar 2018
Sunde B-lag vs Vardeneset A-lag (5-3), kampen ble vunnet av Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
torsdag 22. februar 2018
Sunde A-lag vs Stavanger B-lag (5-5)
søndag 14. januar 2018
Sunde G20 vs Ålgård G20* (1-4), kampen ble vunnet av Ålgård G20*.
søndag 14. januar 2018
Sunde G20 vs Stavanger G20 (0-3), laget som jublet mest var Stavanger G20.
lørdag 09. desember 2017
Brodd B-lag vs Sunde B-lag (2-2)
lørdag 09. desember 2017
Klepp vs Sunde B-lag (5-1), laget som jublet mest var Klepp.
lørdag 09. desember 2017
Sunde B-lag vs Kolnes A-lag (3-0), kampen ble vunnet av Sunde B-lag.
mandag 27. november 2017
Øyane A-lag vs Sunde A-lag (1-17), seieren ble sikret av Sunde A-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
onsdag 22. november 2017
Vardeneset A-lag vs Sunde B-lag (1-5), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
onsdag 22. november 2017
Sunde B-lag vs Lura B-lag (1-2), kampen ble vunnet av Lura B-lag.
lørdag 11. november 2017
Sunde G20 vs Ålgård G20* (0-1), seieren ble sikret av Ålgård G20*.
lørdag 11. november 2017
Sunde G20 vs Hommersåk G20 (1-3), laget som jublet mest var Hommersåk G20.
lørdag 11. november 2017
Sunde G20 vs Stavanger G20 (1-4), laget som jublet mest var Stavanger G20.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
onsdag 25. oktober 2017
Vardeneset A-lag vs Sunde B-lag (2-6), seieren ble sikret av Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
onsdag 25. oktober 2017
Sunde B-lag vs Brodd B-lag (1-4), laget som jublet mest var Brodd B-lag.
søndag 22. oktober 2017
Sunde B-lag vs Klepp (1-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Klepp.
søndag 22. oktober 2017
Sunde B-lag vs Lura B-lag (3-2), laget som jublet mest var Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
torsdag 28. september 2017
Sunde A-lag vs Sola A-lag (6-2), laget som jublet mest var Sunde A-lag.
lørdag 25. mars 2017
Sunde B-lag vs Lura B-lag (4-4)
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
lørdag 25. mars 2017
Sunde B-lag vs Vardeneset A-lag (6-0), laget som jublet mest var Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
lørdag 25. mars 2017
Brodd B-lag vs Sunde B-lag (2-5), seieren ble sikret av Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
lørdag 18. mars 2017
Stavanger G16 vs Sunde G16 (6-2), kampen ble vunnet av Stavanger G16 .
lørdag 18. mars 2017
Sunde G16 vs Brodd G16 (4-1), laget som jublet mest var Sunde G16.
søndag 12. mars 2017
Stavanger G16 vs Sunde G16 (6-1), seieren ble sikret av Stavanger G16 .
søndag 12. mars 2017
Sunde G16 vs Brodd G16 (3-1), seieren ble sikret av Sunde G16.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
lørdag 11. mars 2017
Sunde B-lag vs Vardeneset A-lag (2-3), seieren ble sikret av Vardeneset A-lag.
lørdag 11. mars 2017
Sunde B-lag vs Lura B-lag (0-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Lura B-lag.
lørdag 11. mars 2017
Brodd B-lag vs Sunde B-lag (7-2), laget som jublet mest var Brodd B-lag.
søndag 12. februar 2017
Stavanger G16 vs Sunde G16 (3-3)
søndag 12. februar 2017
Sunde G16 vs Hommersåk G16 (7-0), kampen ble vunnet av Sunde G16.
søndag 12. februar 2017
Sunde G16 vs Ålgård G16 (2-2)
lørdag 21. januar 2017
Stavanger G16 vs Sunde G16 (2-2)
lørdag 21. januar 2017
Sunde G16 vs Lye G16 (4-2), kampen ble vunnet av Sunde G16.
lørdag 21. januar 2017
Sunde G16 vs Ålgård G16 (2-2)
lørdag 07. januar 2017
Sunde G16 vs Lye G16 (3-3)
lørdag 07. januar 2017
Stavanger G16 vs Sunde G16 (1-3), kampen ble vunnet av Sunde G16.
lørdag 03. desember 2016
Stavanger G16 vs Sunde G16 (6-0), seieren ble sikret av Stavanger G16 .
lørdag 03. desember 2016
Sunde G16 vs Hommersåk G16 (4-1), kampen ble vunnet av Sunde G16.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
søndag 27. november 2016
Lye G16 vs Sunde G16 (2-4), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G16.
søndag 27. november 2016
Ålgård G16 vs Sunde G16 (0-1), kampen ble vunnet av Sunde G16.
søndag 06. november 2016
Lye G16 vs Sunde G16 (3-4), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G16.
søndag 06. november 2016
Ålgård G16 vs Sunde G16 (2-6), kampen ble vunnet av Sunde G16.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
søndag 06. november 2016
Stavanger G16 vs Sunde G16 (2-3), seieren ble sikret av Sunde G16.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
lørdag 22. oktober 2016
Sunde G16 vs Ålgård G16 (1-5), laget som jublet mest var Ålgård G16.
lørdag 22. oktober 2016
Sunde G16 vs Brodd G16 (4-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G16.
søndag 13. mars 2016
Sunde B-lag vs Brodd B-lag (0-7), seieren ble sikret av Brodd B-lag.
søndag 13. mars 2016
Sunde B-lag vs Øyane 2 (2-7), Det stolteste laget som gikk av banen var Øyane 2.
lørdag 05. mars 2016
Sunde G16 vs Stavanger G16 B (6-7), seieren ble sikret av Stavanger G16 B.
lørdag 05. mars 2016
Hommersåk Y g16 vs Sunde G16 (5-3), kampen ble vunnet av Hommersåk Y g16.
søndag 07. februar 2016
Sunde G16 vs Stavanger G16 B (8-0), seieren ble sikret av Sunde G16.
søndag 07. februar 2016
Hommersåk Y g16 vs Sunde G16 (6-0), seieren ble sikret av Hommersåk Y g16.
lørdag 06. februar 2016
Lye C-lag vs Sunde B-lag (5-3), kampen ble vunnet av Lye C-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
lørdag 06. februar 2016
Sunde B-lag vs Hommersåk 2 (2-1), kampen ble vunnet av Sunde B-lag.
søndag 24. januar 2016
Hommersåk G16 vs Sunde G16 (5-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Hommersåk G16.
søndag 24. januar 2016
Krokhøl Y g16 vs Sunde G16 (6-4), Det stolteste laget som gikk av banen var Krokhøl Y g16.
søndag 17. januar 2016
Sunde B-lag vs Stvg/Vard 2 (1-6), kampen ble vunnet av Stvg/Vard 2.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
søndag 17. januar 2016
Lura B-lag vs Sunde B-lag (1-2), kampen ble vunnet av Sunde B-lag.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
lørdag 09. januar 2016
Sunde G16 vs Stavanger G16 B (3-3)
lørdag 09. januar 2016
Lye G16 vs Sunde G16 (9-0), Det stolteste laget som gikk av banen var Lye G16.
søndag 20. desember 2015
Hommersåk Y g16 vs Sunde G16 (7-3), seieren ble sikret av Hommersåk Y g16.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
søndag 20. desember 2015
Krokhøl Y g16 vs Sunde G16 (6-3), kampen ble vunnet av Krokhøl Y g16.
lørdag 12. desember 2015
Sunde B-lag vs Sandnes C-lag (1-6), laget som jublet mest var Sandnes C-lag.
lørdag 12. desember 2015
Sunde B-lag vs Lura B-lag (4-1), laget som jublet mest var Sunde B-lag.
Eivind hadde 2 poeng i denne hjemme kampen
lørdag 05. desember 2015
Hommersåk Y g16 vs Sunde G16 (5-0), kampen ble vunnet av Hommersåk Y g16.
lørdag 05. desember 2015
Sunde G16 vs Stavanger G16 B (3-3)
søndag 08. november 2015
Sunde G16 vs Sandnes G16 (0-11), seieren ble sikret av Sandnes G16.
søndag 08. november 2015
Hommersåk G16 vs Sunde G16 (7-2), kampen ble vunnet av Hommersåk G16.
søndag 01. november 2015
Sandnes C-lag vs Sunde B-lag (2-4), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde B-lag.
søndag 01. november 2015
Stvg/Vard 2 vs Sunde B-lag (2-5), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde B-lag.
søndag 25. oktober 2015
Hommersåk G16 vs Sunde G16 (4-4)
søndag 25. oktober 2015
Sunde G16 vs Stavanger G16 B (7-3), kampen ble vunnet av Sunde G16.
søndag 18. oktober 2015
Hommersåk 2 vs Sunde B-lag (3-2), seieren ble sikret av Hommersåk 2.
søndag 18. oktober 2015
Sunde B-lag vs Lye C-lag (3-2), kampen ble vunnet av Sunde B-lag.
lørdag 07. mars 2015
Ålgård G14 vs Sunde G14 (4-0), kampen ble vunnet av Ålgård G14.
lørdag 07. mars 2015
Brodd G14 vs Sunde G14 (1-2), kampen ble vunnet av Sunde G14.
lørdag 07. mars 2015
Krokhøl J16 vs Sunde G14 (0-1), kampen ble vunnet av Sunde G14.
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
lørdag 07. februar 2015
Hommersåk G14 vs Sunde G14 (2-3), seieren ble sikret av Sunde G14.
lørdag 07. februar 2015
Ålgård G14 vs Sunde G14 (4-3), Det stolteste laget som gikk av banen var Ålgård G14.
lørdag 07. februar 2015
Randaberg G14 vs Sunde G14 (3-3)
søndag 25. januar 2015
Randaberg G14 vs Sunde G14 (3-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Randaberg G14.
søndag 25. januar 2015
Sunde G14 vs Krokhøl J16 (1-0), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G14.
søndag 25. januar 2015
Sunde G14 vs Øyane g14 Y (2-0), seieren ble sikret av Sunde G14.
søndag 11. januar 2015
Hommersåk G14 vs Sunde G14 (3-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Hommersåk G14.
søndag 11. januar 2015
Sunde G14 vs Lye G14 B (4-3), seieren ble sikret av Sunde G14.
søndag 11. januar 2015
Sunde G14 vs Øyane G14 (4-1), laget som jublet mest var Sunde G14.
søndag 21. desember 2014
Sunde G14 vs Lye G14 B (3-2), seieren ble sikret av Sunde G14.
søndag 21. desember 2014
Hommersåk G14 vs Sunde G14 (4-7), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G14.
søndag 21. desember 2014
Ålgård G14 vs Sunde G14 (3-0), kampen ble vunnet av Ålgård G14.
torsdag 27. november 2014
Øyane G14 vs Sunde G14 (1-7), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G14.
onsdag 26. november 2014
Øyane g14 Y vs Sunde G14 (3-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Øyane g14 Y.
onsdag 26. november 2014
Sunde G14 vs Lye G14 B (2-3), seieren ble sikret av Lye G14 B.
søndag 16. november 2014
Hommersåk G14 vs Sunde G14 (7-1), laget som jublet mest var Hommersåk G14.
søndag 16. november 2014
Sunde G14 vs Øyane G14 (1-1)
søndag 16. november 2014
Sunde G14 vs Øyane g14 Y (2-3), seieren ble sikret av Øyane g14 Y.
søndag 26. oktober 2014
Øyane G14 vs Sunde G14 (2-1), laget som jublet mest var Øyane G14.
søndag 26. oktober 2014
Brodd G14 vs Sunde G14 (3-8), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde G14.
søndag 26. oktober 2014
Stavanger G14 vs Sunde G14 (3-1), kampen ble vunnet av Stavanger G14.
søndag 26. oktober 2014
Randaberg G14 vs Sunde G14 (3-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Randaberg G14.
lørdag 22. mars 2014
Sunde X g13 vs Lye 2 g13 (2-5), seieren ble sikret av Lye 2 g13.
lørdag 22. mars 2014
Sunde X g13 vs Hommersåk Y g13 (2-4), seieren ble sikret av Hommersåk Y g13.
søndag 09. februar 2014
Øyane g13 vs Sunde Y g13 (0-5), seieren ble sikret av Sunde Y g13.
søndag 09. februar 2014
Lye 2 g13 vs Sunde Y g13 (11-0), kampen ble vunnet av Lye 2 g13.
søndag 19. januar 2014
Sunde X g13 vs Randaberg g13 (7-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde X g13.
søndag 05. januar 2014
Sunde X g13 vs Sunde Y g13 (7-1), kampen ble vunnet av Sunde X g13.
søndag 05. januar 2014
Sunde X g13 vs Hommersåk Y g13 (7-2), kampen ble vunnet av Sunde X g13.
søndag 05. januar 2014
Sunde X g13 vs Øyane g13 (7-0), laget som jublet mest var Sunde X g13.
lørdag 21. desember 2013
Hommersåk Y g13 vs Sunde Y g13 (8-0), Det stolteste laget som gikk av banen var Hommersåk Y g13.
lørdag 21. desember 2013
Ålgård g13 vs Sunde Y g13 (15-0), laget som jublet mest var Ålgård g13.
lørdag 21. desember 2013
Brodd g13 vs Sunde Y g13 (8-0), seieren ble sikret av Brodd g13.
søndag 24. november 2013
Sunde X g13 vs Brodd g13 (4-3), kampen ble vunnet av Sunde X g13.
søndag 24. november 2013
Sunde X g13 vs Stavanger G13 (3-6), seieren ble sikret av Stavanger G13.
søndag 24. november 2013
Ålgård g13 vs Sunde X g13 (3-0), kampen ble vunnet av Ålgård g13.
søndag 10. november 2013
Ålgård g13 vs Sunde X g13 (9-5), Det stolteste laget som gikk av banen var Ålgård g13.
søndag 10. november 2013
Sunde X g13 vs Lye 2 g13 (2-3), kampen ble vunnet av Lye 2 g13.
søndag 10. november 2013
Sunde X g13 vs Øyane g13 (9-1), laget som jublet mest var Sunde X g13.
lørdag 26. oktober 2013
Sunde Y g13 vs Randaberg g13 (3-8), kampen ble vunnet av Randaberg g13.
lørdag 26. oktober 2013
Brodd g13 vs Sunde Y g13 (4-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Brodd g13.
lørdag 26. oktober 2013
Sunde Y g13 vs Kolnes Y g13 (5-0), seieren ble sikret av Sunde Y g13.
søndag 20. oktober 2013
Sunde X g13 vs Sunde Y g13 (15-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Sunde X g13.
søndag 20. oktober 2013
Sunde X g13 vs Kolnes Y g13 (6-3), seieren ble sikret av Sunde X g13.
søndag 20. oktober 2013
Sunde X g13 vs Stavanger G13 (0-2), seieren ble sikret av Stavanger G13.
lørdag 16. mars 2013
Lye 1 g13 vs Sunde X g13 (13-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Lye 1 g13.
lørdag 16. mars 2013
Hommersåk X g13 vs Sunde X g13 (9-3), Det stolteste laget som gikk av banen var Hommersåk X g13.
lørdag 16. mars 2013
Stavanger G13 vs Sunde X g13 (4-2), kampen ble vunnet av Stavanger G13.
søndag 10. mars 2013
Hommersåk X g13 vs Sunde X g13 (4-0), Det stolteste laget som gikk av banen var Hommersåk X g13.
søndag 10. mars 2013
Sunde X g13 vs Sola G13 B (0-9), seieren ble sikret av Sola G13 B.
søndag 10. mars 2013
Sunde X g13 vs Kolnes X g13 (0-5), laget som jublet mest var Kolnes X g13.
søndag 03. februar 2013
Lye j15 vs Sunde X g13 (7-0), laget som jublet mest var Lye j15.
søndag 03. februar 2013
Klepp g13 vs Sunde X g13 (8-0), Det stolteste laget som gikk av banen var Klepp g13.
lørdag 12. januar 2013
Sandnes g13 vs Sunde X g13 (15-0), kampen ble vunnet av Sandnes g13.
lørdag 12. januar 2013
Sola G13 A vs Sunde X g13 (18-0), laget som jublet mest var Sola G13 A.
lørdag 12. januar 2013
Stavanger G13 vs Sunde X g13 (13-0), laget som jublet mest var Stavanger G13.
lørdag 24. november 2012
Sola G13 A vs Sunde X g13 (11-1), kampen ble vunnet av Sola G13 A.
lørdag 24. november 2012
Klepp g13 vs Sunde X g13 (9-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Klepp g13.
lørdag 10. november 2012
Sunde X g13 vs Kolnes X g13 (0-8), laget som jublet mest var Kolnes X g13.
lørdag 10. november 2012
Lye 1 g13 vs Sunde X g13 (4-1), seieren ble sikret av Lye 1 g13.
søndag 21. oktober 2012
Lye j15 vs Sunde X g13 (10-0), kampen ble vunnet av Lye j15.
søndag 21. oktober 2012
Sunde X g13 vs Sola G13 B (0-14), laget som jublet mest var Sola G13 B.
søndag 21. oktober 2012
Sandnes g13 vs Sunde X g13 (14-2), Det stolteste laget som gikk av banen var Sandnes g13.
søndag 18. mars 2012
Lye 1 g13 vs Sunde X g13 (13-0), kampen ble vunnet av Lye 1 g13.
søndag 18. mars 2012
Sandnes g13 vs Sunde X g13 (17-0), Det stolteste laget som gikk av banen var Sandnes g13.
søndag 18. mars 2012
Sunde X g13 vs Hommersåk X g13 (3-5), kampen ble vunnet av Hommersåk X g13.
lørdag 03. mars 2012
Sola G13 A vs Sunde X g13 (12-1), kampen ble vunnet av Sola G13 A.
lørdag 03. mars 2012
Sandnes g13 vs Sunde X g13 (18-1), laget som jublet mest var Sandnes g13.
lørdag 03. mars 2012
Sunde X g13 vs Klepp g13 (5-11), kampen ble vunnet av Klepp g13.
Eivind hadde 3 poeng i denne hjemme kampen
lørdag 04. februar 2012
Stavanger G13 vs Sunde X g13 (7-8), laget som jublet mest var Sunde X g13.
lørdag 04. februar 2012
Sunde X g13 vs Ålgård g13 (3-7), laget som jublet mest var Ålgård g13.
lørdag 04. februar 2012
Sandnes g13 vs Sunde X g13 (5-2), kampen ble vunnet av Sandnes g13.
søndag 08. januar 2012
Sola G13 A vs Sunde X g13 (9-1), Det stolteste laget som gikk av banen var Sola G13 A.
søndag 08. januar 2012
Sunde X g13 vs Lye 1 g13 (4-15), Det stolteste laget som gikk av banen var Lye 1 g13.
søndag 08. januar 2012
Ålgård g13 vs Sunde X g13 (9-1), seieren ble sikret av Ålgård g13.
lørdag 05. november 2011
Sunde X g13 vs Hommersåk X g13 (3-5), kampen ble vunnet av Hommersåk X g13.
Eivind hadde 1 poeng i denne hjemme kampen
lørdag 05. november 2011
Sola G13 A vs Sunde X g13 (4-2), laget som jublet mest var Sola G13 A.
lørdag 05. november 2011
Stavanger G13 vs Sunde X g13 (4-6), seieren ble sikret av Sunde X g13.
lørdag 22. oktober 2011
Stavanger G13 vs Sunde X g13 (8-8)
Eivind hadde 1 poeng i denne borte kampen
lørdag 22. oktober 2011
Klepp g13 vs Sunde X g13 (4-4)
lørdag 22. oktober 2011
Sunde X g13 vs Lye 1 g13 (1-12), seieren ble sikret av Lye 1 g13.