Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er serieoppsettet Norges Bandyforbund Sørvest Bandyregion. Klikk på kampnummeret for mer info hvis kampen er spilt.

Vil du se oppsettet i kalendervisning?

Trykk her for kalendervisning

Date Kamptekst Kamp # Hjemmelag - Bortelag Divisjon Dato Klokke Hall Dommer 1 Dommer 2 Resultat Kalender
Date Kamptekst Kamp # Hjemmelag - Bortelag Divisjon Dato Klokke Hall Dommer 1 Dommer 2 Resultat Kalender
2018-04-28Stavanger A-lag (2) Søreide IL Herrer A (2)AP1K1Stavanger A-lag (2)-Søreide IL Herrer A (2)Herrer Pulje 128-04-201809:00Bane A - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud3-0
2018-04-28Sandnes Damer A (2) Fjell-Kameraterne Damer (1)bp1k2Sandnes Damer A (2)-Fjell-Kameraterne Damer (1)Damer Pulje 128-04-201809:30Bane A - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik0-2
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Sort Vålerenga G12e1k1Stavanger Hockey G12 Sort-Vålerenga G12G12 Pulje 128-04-201810:00Bane A - Stavanger IdrettshallHerman GaltaEmil Werthim1-1
2018-04-28Stokka Flyers G12 Lye G12e1k2Stokka Flyers G12-Lye G12G12 Pulje 128-04-201810:30Bane A - Stavanger IdrettshallTrygve B RønnevikViljar Bruntveit2-4
2018-04-28Djerv SK Damer (1) Sandnes Damer A (2)bp1k3Djerv SK Damer (1)-Sandnes Damer A (2)Damer Pulje 128-04-201811:00Bane A - Stavanger IdrettshallKjell HøllandTerje Halvorsen5-1
2018-04-28Brodd A-lag (2) Asker IBK Herrer (2)ap2k3Brodd A-lag (2)-Asker IBK Herrer (2)Herrer Pulje 228-04-201811:30Bane A - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit4-2
2018-04-28Sandnes G16 Søreide IL G16cp1k4Sandnes G16-Søreide IL G16G16 Pulje 128-04-201812:00Bane A - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud4-0
2018-04-28Kolnes G12 Sandnes G12e2k3Kolnes G12-Sandnes G12G12 Pulje 228-04-201812:30Bane A - Stavanger IdrettshallKristine TorbjørnsenJulie Leesam1-6
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Hvit Lura G12e2k4Stavanger Hockey G12 Hvit-Lura G12G12 Pulje 228-04-201813:00Bane A - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik3-7
2018-04-28Djerv SK Damer (1) Fjell-Kameraterne Damer (1)bp1k5Djerv SK Damer (1)-Fjell-Kameraterne Damer (1)Damer Pulje 128-04-201813:30Bane A - Stavanger IdrettshallMartin LyngstølTerje Halvorsen1-1
2018-04-28Sandnes A-lag (1) Haukeland IBK Herrer (3)ap3k5Sandnes A-lag (1)-Haukeland IBK Herrer (3)Herrer Pulje 328-04-201814:00Bane A - Stavanger IdrettshallMartin LyngstølTerje Halvorsen7-3
2018-04-28Vålerenga G12 Stokka Flyers G12e1k5Vålerenga G12-Stokka Flyers G12G12 Pulje 128-04-201814:30Bane A - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik0-3
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Sort Lye G12e1k6Stavanger Hockey G12 Sort-Lye G12G12 Pulje 128-04-201815:00Bane A - Stavanger IdrettshallKristine TorbjørnsenJulie Leesam2-3
2018-04-28Sandnes G16 Hommersåk G16cp1k5Sandnes G16-Hommersåk G16G16 Pulje 128-04-201815:30Bane A - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda6-1
2018-04-28Djerv SK Herrer (2) Asker IBK Herrer (2)ap2k6Djerv SK Herrer (2)-Asker IBK Herrer (2)Herrer Pulje 228-04-201816:00Bane A - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud2-2
2018-04-28Sandnes G16 Stavanger G16 Semi C1Sandnes G16-Stavanger G16 Sluttspill G16 Klasse C28-04-201816:45Bane A - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag2-1
2018-04-28Stavanger A-lag (2) Djerv SK Herrer (2)Semi A1Stavanger A-lag (2)-Djerv SK Herrer (2)Sluttspill Herrer Klasse A28-04-201817:15Bane A - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Stavanger Damer A (2) Semi B2 DamerFinale BStavanger Damer A (2)-Semi B2 DamerSluttspill Damer Klasse B28-04-201817:45Bane A - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Semi A1 Herrer Semi A2 HerrerFinale ASemi A1 Herrer-Semi A2 HerrerSluttspill Herrer Klasse A28-04-201818:15Bane A - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Brodd A-lag (2) Djerv SK Herrer (2)ap2k1Brodd A-lag (2)-Djerv SK Herrer (2)Herrer Pulje 228-04-201809:00Bane B - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit0-1
2018-04-28Søreide IL Damer (2) Brodd Damer A (2)bp2k2Søreide IL Damer (2)-Brodd Damer A (2)Damer Pulje 228-04-201809:30Bane B - Stavanger IdrettshallKristine TorbjørnsenJulie Leesam0-9
2018-04-28Bandybenders G16 Kolnes IL G16cp2k2Bandybenders G16-Kolnes IL G16G16 Pulje 228-04-201810:00Bane B - Stavanger IdrettshallJørgen BråtveitMorten Bjørkheim5-0
2018-04-28Lye Damer A (2) Søreide IL Damer (2)bp2k3Lye Damer A (2)-Søreide IL Damer (2)Damer Pulje 228-04-201810:30Bane B - Stavanger IdrettshallKjell HøllandTerje Halvorsen7-1
2018-04-28Øyane Islenders G16 Hommersåk G16cp1k3Øyane Islenders G16-Hommersåk G16G16 Pulje 128-04-201811:00Bane B - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda6-0
2018-04-28Kolnes G12 Lura G12e2k2Kolnes G12-Lura G12G12 Pulje 228-04-201811:30Bane B - Stavanger IdrettshallEirik Johann NaleyHerman Galta5-7
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Gul Sola G12e3k3Stavanger Hockey G12 Gul-Sola G12G12 Pulje 328-04-201812:00Bane B - Stavanger IdrettshallMadeleine ØiongenAnna Severinsen4-2
2018-04-28Stavanger Damer A (2) Fjell-Kameraterne Damer (1)bp1k4Stavanger Damer A (2)-Fjell-Kameraterne Damer (1)Damer Pulje 128-04-201812:30Bane B - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit3-0
2018-04-28Stavanger G16 Bandybenders G16cp2k4Stavanger G16 -Bandybenders G16G16 Pulje 228-04-201813:00Bane B - Stavanger IdrettshallMikal RovikKristian Skarstein0-5
2018-04-28Lye Damer A (2) Brodd Damer A (2)bp2k5Lye Damer A (2)-Brodd Damer A (2)Damer Pulje 228-04-201813:30Bane B - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit4-0
2018-04-28Stavanger A-lag (2) Krokhøl A-lag (3)ap1k6Stavanger A-lag (2)-Krokhøl A-lag (3)Herrer Pulje 128-04-201814:00Bane B - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda9-2
2018-04-28Kolnes IL G16 Stavanger G16 cp2k6Kolnes IL G16-Stavanger G16 G16 Pulje 228-04-201814:30Bane B - Stavanger IdrettshallHerman GaltaEirik Johann Naley3-7
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Hvit Sandnes G12e2k6Stavanger Hockey G12 Hvit-Sandnes G12G12 Pulje 228-04-201815:00Bane B - Stavanger IdrettshallTrygve B RønnevikViljar Bruntveit1-1
2018-04-28Stavanger Damer A (2) Sandnes Damer A (2)bp1k6Stavanger Damer A (2)-Sandnes Damer A (2)Damer Pulje 128-04-201815:30Bane B - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-1
2018-04-28Fjellkameratene (2) Ålgård A-lag (2)ap3k6Fjellkameratene (2)-Ålgård A-lag (2)Herrer Pulje 328-04-201816:00Bane B - Stavanger IdrettshallMartin LyngstølTerje Halvorsen1-2
2018-04-28Bandybenders G16 Øyane Islenders G16Semi C2Bandybenders G16-Øyane Islenders G16Sluttspill G16 Klasse C28-04-201816:45Bane B - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag4-1
2018-04-28Sandnes A-lag (1) Brodd A-lag (2)Semi A2Sandnes A-lag (1)-Brodd A-lag (2)Sluttspill Herrer Klasse A28-04-201817:15Bane B - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Sandnes G16 Bandybenders G16Finale CSandnes G16-Bandybenders G16Sluttspill G16 Klasse C28-04-201817:45Bane B - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Sandnes A-lag (1) Fjellkameratene (2)ap3k1Sandnes A-lag (1)-Fjellkameratene (2)Herrer Pulje 328-04-201809:00Bane C - Stavanger IdrettshallKjell HøllandTerje Halvorsen9-2
2018-04-28Vågsbygd A-lag (2) Krokhøl A-lag (3)ap1k2Vågsbygd A-lag (2)-Krokhøl A-lag (3)Herrer Pulje 128-04-201809:30Bane C - Stavanger IdrettshallKjell HøllandTerje Halvorsen7-2
2018-04-28Hommersåk G16 Søreide IL G16cp1k2Hommersåk G16-Søreide IL G16G16 Pulje 128-04-201810:00Bane C - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda3-1
2018-04-28Sola G12 Søreide IL G12e3k1Sola G12-Søreide IL G12G12 Pulje 328-04-201810:30Bane C - Stavanger IdrettshallMadeleine ØiongenAnna Severinsen1-1
2018-04-28Stavanger A-lag (2) Vågsbygd A-lag (2)ap1k3Stavanger A-lag (2)-Vågsbygd A-lag (2)Herrer Pulje 128-04-201811:00Bane C - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud3-0
2018-04-28Stavanger G16 Kolnes IL G16cp2k3Stavanger G16 -Kolnes IL G16G16 Pulje 228-04-201811:30Bane C - Stavanger IdrettshallJørgen BråtveitMorten Bjørkheim8-0
2018-04-28Vålerenga G12 Lye G12e1k4Vålerenga G12-Lye G12G12 Pulje 128-04-201812:00Bane C - Stavanger IdrettshallHallvard NordvikChristian A. Nordstrøm0-2
2018-04-28Søreide IL Herrer A (2) Krokhøl A-lag (3)ap1k4Søreide IL Herrer A (2)-Krokhøl A-lag (3)Herrer Pulje 128-04-201812:30Bane C - Stavanger IdrettshallJon Kåre OlsenMarius Utengen4-2
2018-04-28Djerv SK Herrer (2) Søreide IL Herrer B (3)ap2k4Djerv SK Herrer (2)-Søreide IL Herrer B (3)Herrer Pulje 228-04-201813:00Bane C - Stavanger IdrettshallJon Kåre OlsenMarius Utengen11-2
2018-04-28Kolnes IL G16 Bandybenders G16cp2k5Kolnes IL G16-Bandybenders G16G16 Pulje 228-04-201813:30Bane C - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda0-9
2018-04-28Brodd A-lag (2) Søreide IL Herrer B (3)ap2k5Brodd A-lag (2)-Søreide IL Herrer B (3)Herrer Pulje 228-04-201814:00Bane C - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit16-0
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Gul Søreide IL G12e3k5Stavanger Hockey G12 Gul-Søreide IL G12G12 Pulje 328-04-201814:30Bane C - Stavanger IdrettshallMadeleine ØiongenAnna Severinsen8-0
2018-04-28Karmøy G12 Sola G12e3k6Karmøy G12-Sola G12G12 Pulje 328-04-201815:00Bane C - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadChristian A. Nordstrøm0-1
2018-04-28Nittedal Wolves Damer (2) Søreide IL Damer (2)bp2k6Nittedal Wolves Damer (2)-Søreide IL Damer (2)Damer Pulje 228-04-201815:30Bane C - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud1-1
2018-04-28Øyane Islenders G16 Søreide IL G16cp1k6Øyane Islenders G16-Søreide IL G16G16 Pulje 128-04-201816:00Bane C - Stavanger IdrettshallJon Kåre OlsenMarius Utengen7-2
2018-04-28Stavanger Damer A (2) Brodd Damer A (2)Semi B1Stavanger Damer A (2)-Brodd Damer A (2)Sluttspill Damer Klasse B28-04-201816:45Bane C - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag3-0
2018-04-28Lye Damer A (2) Fjell-Kameraterne Damer (1)Semi B2Lye Damer A (2)-Fjell-Kameraterne Damer (1)Sluttspill Damer Klasse B28-04-201817:15Bane C - Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Lye Damer A (2) Nittedal Wolves Damer (2)bp2k1Lye Damer A (2)-Nittedal Wolves Damer (2)Damer Pulje 228-04-201809:00Bane D - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda7-0
2018-04-28Bandybenders G16 Stavanger G16 cp2k1Bandybenders G16-Stavanger G16 G16 Pulje 228-04-201809:30Bane D - Stavanger IdrettshallMikal RovikKristian Skarstein1-3
2018-04-28Ålgård A-lag (2) Haukeland IBK Herrer (3)ap3k2Ålgård A-lag (2)-Haukeland IBK Herrer (3)Herrer Pulje 328-04-201810:00Bane D - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud4-2
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Gul Karmøy G12e3k2Stavanger Hockey G12 Gul-Karmøy G12G12 Pulje 328-04-201810:30Bane D - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadChristian A. Nordstrøm4-1
2018-04-28Sola El-Innebandy Fjell-Kam El-Innebandyel1Sola El-Innebandy-Fjell-Kam El-InnebandyEl-innebandy28-04-201813:00Bane D4 LitenHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Sola El-Innebandy Verket Lionsel2Sola El-Innebandy-Verket LionsEl-innebandy28-04-201813:15Bane D4 LitenHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Fjell-Kam El-Innebandy Verket Lionsel3Fjell-Kam El-Innebandy-Verket LionsEl-innebandy28-04-201813:30Bane D4 LitenHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Fjell-Kam El-Innebandy Sola El-Innebandyel4Fjell-Kam El-Innebandy-Sola El-InnebandyEl-innebandy28-04-201814:00Bane D4 LitenHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Verket Lions Sola El-Innebandyel5Verket Lions-Sola El-InnebandyEl-innebandy28-04-201814:15Bane D4 LitenHjemmelagHjemmelag
2018-04-28Verket Lions Fjell-Kam El-Innebandyel6Verket Lions-Fjell-Kam El-InnebandyEl-innebandy28-04-201814:30Bane D4 LitenHjemmelagHjemmelag
2018-04-28SpVgg Greuther Fürth Nederlaget Af1k1SpVgg Greuther Fürth-Nederlaget AVenneliga Herrer Pulje 128-04-201811:45Liten D1 - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHjemmelag9-1
2018-04-28De Ustabile The Golden Boysf1k2De Ustabile-The Golden BoysVenneliga Herrer Pulje 128-04-201812:00Liten D1 - Stavanger IdrettshallSimen Valle LandmarkHjemmelag6-3
2018-04-28Hommersåk X Damer Kolnes Dameg1k1Hommersåk X Damer-Kolnes DameVenneliga Damer Pulje 128-04-201812:15Liten D1 - Stavanger IdrettshallAksel HoffHjemmelag4-3
2018-04-28Lura damer Hommersåk Z Damerg2k2Lura damer-Hommersåk Z DamerVenneliga Damer Pulje 228-04-201812:30Liten D1 - Stavanger IdrettshallAksel HoffHjemmelag4-4
2018-04-28U11 Oldboys SSO Oldtimersf3k3U11 Oldboys-SSO OldtimersVenneliga Herrer Pulje 328-04-201812:45Liten D1 - Stavanger IdrettshallSimen Valle LandmarkHjemmelag3-2
2018-04-28Nederlaget A The Golden Boysf1k4Nederlaget A-The Golden BoysVenneliga Herrer Pulje 128-04-201813:00Liten D1 - Stavanger IdrettshallAksel HoffHjemmelag1-6
2018-04-28Kolnes Dame Kampen Royals Damerg1k4Kolnes Dame-Kampen Royals DamerVenneliga Damer Pulje 128-04-201813:15Liten D1 - Stavanger IdrettshallAksel HoffHjemmelag8-0
2018-04-28Madla Elite Harestad Byggf2k5Madla Elite-Harestad ByggVenneliga Herrer Pulje 228-04-201813:30Liten D1 - Stavanger IdrettshallEmil WerthimHjemmelag3-4
2018-04-28Hommersåk X Damer Kampen Royals Damerg1k5Hommersåk X Damer-Kampen Royals DamerVenneliga Damer Pulje 128-04-201813:45Liten D1 - Stavanger IdrettshallTrygve B RønnevikHjemmelag7-2
2018-04-28Kolnes Dame Sola Damer Ag1k6Kolnes Dame-Sola Damer AVenneliga Damer Pulje 128-04-201814:00Liten D1 - Stavanger IdrettshallSimen Valle LandmarkHjemmelag3-3
2018-04-28SpVgg Greuther Fürth Madla EliteKvart F1SpVgg Greuther Fürth-Madla EliteSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201814:30Liten D1 - Stavanger IdrettshallVegard KielsenHjemmelag5-1
2018-04-28De Ustabile Nederlaget BKvart F4De Ustabile-Nederlaget BSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201814:45Liten D1 - Stavanger IdrettshallAndré KopperudHjemmelag3-1
2018-04-28Sola Damer A Mastra IL DamerKvart G3Sola Damer A-Mastra IL DamerSluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201815:00Liten D1 - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHjemmelag6-4
2018-04-28SpVgg Greuther Fürth Harestad ByggSemi F1SpVgg Greuther Fürth-Harestad ByggSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201815:15Liten D1 - Stavanger IdrettshallMartin LyngstølHjemmelag5-2
2018-04-28Hommersåk X Damer Sola Damer ASemi G1Hommersåk X Damer-Sola Damer ASluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201815:30Liten D1 - Stavanger IdrettshallTerje HalvorsenHjemmelag3-7
2018-04-28SpVgg Greuther Fürth U11 OldboysFinale FSpVgg Greuther Fürth-U11 OldboysSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201815:45Liten D1 - Stavanger IdrettshallJon Kåre OlsenMarius Utengen3-7
2018-04-28Madla Elite Nederlaget Bf2k1Madla Elite-Nederlaget BVenneliga Herrer Pulje 228-04-201811:45Liten D2 - Stavanger IdrettshallHenrik VeshovdaHjemmelag7-3
2018-04-28Venners Venner Harestad Byggf2k2Venners Venner-Harestad ByggVenneliga Herrer Pulje 228-04-201812:00Liten D2 - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHjemmelag1-12
2018-04-28Hommersåk Y Damer Mastra IL Damerg2k1Hommersåk Y Damer-Mastra IL DamerVenneliga Damer Pulje 228-04-201812:15Liten D2 - Stavanger IdrettshallEmil WerthimHjemmelag4-1
2018-04-28SpVgg Greuther Fürth De Ustabilef1k3SpVgg Greuther Fürth-De UstabileVenneliga Herrer Pulje 128-04-201812:30Liten D2 - Stavanger IdrettshallLars Magnus NybruHjemmelag3-8
2018-04-28Hommersåk X Damer Sola Damer Ag1k3Hommersåk X Damer-Sola Damer AVenneliga Damer Pulje 128-04-201812:45Liten D2 - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHjemmelag5-5
2018-04-28Nederlaget B Harestad Byggf2k4Nederlaget B-Harestad ByggVenneliga Herrer Pulje 228-04-201813:00Liten D2 - Stavanger IdrettshallHenrik VeshovdaHjemmelag2-7
2018-04-28Mastra IL Damer Hommersåk Z Damerg2k4Mastra IL Damer-Hommersåk Z DamerVenneliga Damer Pulje 228-04-201813:15Liten D2 - Stavanger IdrettshallEmil WerthimHjemmelag5-3
2018-04-28U11 Oldboys Fighting Kangaroosf3k5U11 Oldboys-Fighting KangaroosVenneliga Herrer Pulje 328-04-201813:30Liten D2 - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitHjemmelag12-1
2018-04-28Hommersåk Y Damer Hommersåk Z Damerg2k5Hommersåk Y Damer-Hommersåk Z DamerVenneliga Damer Pulje 228-04-201813:45Liten D2 - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitHjemmelag6-3
2018-04-28Mastra IL Damer Lura damerg2k6Mastra IL Damer-Lura damerVenneliga Damer Pulje 228-04-201814:00Liten D2 - Stavanger IdrettshallLars Magnus NybruHjemmelag2-3
2018-04-28Harestad Bygg Godt og BlandetKvart F2Harestad Bygg-Godt og BlandetSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201814:30Liten D2 - Stavanger IdrettshallRune DavidsenHjemmelag6-5
2018-04-28Hommersåk X Damer Hommersåk Z DamerKvart G1Hommersåk X Damer-Hommersåk Z DamerSluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201814:45Liten D2 - Stavanger IdrettshallJon Kåre OlsenHjemmelag11-2
2018-04-28Lura damer Kolnes DameKvart G4Lura damer-Kolnes DameSluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201815:00Liten D2 - Stavanger IdrettshallHenrik VeshovdaHjemmelag1-3
2018-04-28U11 Oldboys De UstabileSemi F2U11 Oldboys-De UstabileSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201815:15Liten D2 - Stavanger IdrettshallTerje HalvorsenHjemmelag6-5
2018-04-28Hommersåk Y Damer Kolnes DameSemi G2Hommersåk Y Damer-Kolnes DameSluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201815:30Liten D2 - Stavanger IdrettshallMarius UtengenHjemmelag3-2
2018-04-28Sola Damer A Hommersåk Y DamerFinale GSola Damer A-Hommersåk Y DamerSluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201816:00Liten D2 - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda3-4
2018-04-28U11 Oldboys Godt og Blandetf3k1U11 Oldboys-Godt og BlandetVenneliga Herrer Pulje 328-04-201811:45Liten D3 - Stavanger IdrettshallSimen Valle LandmarkHjemmelag4-3
2018-04-28SSO Oldtimers Fighting Kangaroosf3k2SSO Oldtimers-Fighting KangaroosVenneliga Herrer Pulje 328-04-201812:00Liten D3 - Stavanger IdrettshallHenrik VeshovdaHjemmelag3-1
2018-04-28Sola Damer A Kampen Royals Damerg1k2Sola Damer A-Kampen Royals DamerVenneliga Damer Pulje 128-04-201812:15Liten D3 - Stavanger IdrettshallLars Magnus NybruHjemmelag8-1
2018-04-28Madla Elite Venners Vennerf2k3Madla Elite-Venners VennerVenneliga Herrer Pulje 228-04-201812:30Liten D3 - Stavanger IdrettshallSimen Valle LandmarkHjemmelag6-0
2018-04-28Hommersåk Y Damer Lura damerg2k3Hommersåk Y Damer-Lura damerVenneliga Damer Pulje 228-04-201812:45Liten D3 - Stavanger IdrettshallHenrik VeshovdaHjemmelag9-1
2018-04-28Godt og Blandet Fighting Kangaroosf3k4Godt og Blandet-Fighting KangaroosVenneliga Herrer Pulje 328-04-201813:00Liten D3 - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHjemmelag6-1
2018-04-28SpVgg Greuther Fürth The Golden Boysf1k5SpVgg Greuther Fürth-The Golden BoysVenneliga Herrer Pulje 128-04-201813:15Liten D3 - Stavanger IdrettshallTrygve B RønnevikHjemmelag4-4
2018-04-28Nederlaget A De Ustabilef1k6Nederlaget A-De UstabileVenneliga Herrer Pulje 128-04-201813:30Liten D3 - Stavanger IdrettshallSimen Valle LandmarkHjemmelag1-11
2018-04-28Nederlaget B Venners Vennerf2k6Nederlaget B-Venners VennerVenneliga Herrer Pulje 228-04-201813:45Liten D3 - Stavanger IdrettshallLars Magnus NybruHjemmelag9-3
2018-04-28Godt og Blandet SSO Oldtimersf3k6Godt og Blandet-SSO OldtimersVenneliga Herrer Pulje 328-04-201814:00Liten D3 - Stavanger IdrettshallEmil WerthimHjemmelag4-0
2018-04-28U11 Oldboys The Golden BoysKvart F3U11 Oldboys-The Golden BoysSluttspill Venneliga Herrer Klasse F28-04-201814:30Liten D3 - Stavanger IdrettshallBjørnar Anvik TveitHjemmelag6-4
2018-04-28Hommersåk Y Damer Kampen Royals DamerKvart G2Hommersåk Y Damer-Kampen Royals DamerSluttspill Venneliga Damer Klasse G28-04-201814:45Liten D3 - Stavanger IdrettshallMarius UtengenHjemmelag6-2
2018-04-28Djerv SK Damer (1) Stavanger Damer A (2)bp1k1Djerv SK Damer (1)-Stavanger Damer A (2)Damer Pulje 128-04-201809:00VikinghallenJon Kåre OlsenMarius Utengen1-7
2018-04-28Øyane Islenders G16 Sandnes G16cp1k1Øyane Islenders G16-Sandnes G16G16 Pulje 128-04-201809:30VikinghallenJon Kåre OlsenMarius Utengen0-5
2018-04-28Asker IBK Herrer (2) Søreide IL Herrer B (3)ap2k2Asker IBK Herrer (2)-Søreide IL Herrer B (3)Herrer Pulje 228-04-201810:00VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit10-0
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Hvit Kolnes G12e2k1Stavanger Hockey G12 Hvit-Kolnes G12G12 Pulje 228-04-201810:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit4-1
2018-04-28Sandnes A-lag (1) Ålgård A-lag (2)ap3k3Sandnes A-lag (1)-Ålgård A-lag (2)Herrer Pulje 328-04-201811:00VikinghallenJon Kåre OlsenMarius Utengen9-1
2018-04-28Stavanger Hockey G12 Sort Stokka Flyers G12e1k3Stavanger Hockey G12 Sort-Stokka Flyers G12G12 Pulje 128-04-201811:30VikinghallenJon Kåre OlsenMarius Utengen0-7
2018-04-28Karmøy G12 Søreide IL G12e3k4Karmøy G12-Søreide IL G12G12 Pulje 328-04-201812:00VikinghallenMartin LyngstølTerje Halvorsen1-1
2018-04-28Nittedal Wolves Damer (2) Brodd Damer A (2)bp2k4Nittedal Wolves Damer (2)-Brodd Damer A (2)Damer Pulje 228-04-201812:30VikinghallenMartin LyngstølTerje Halvorsen0-4
2018-04-28Fjellkameratene (2) Haukeland IBK Herrer (3)ap3k4Fjellkameratene (2)-Haukeland IBK Herrer (3)Herrer Pulje 328-04-201813:00VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud3-4
2018-04-28Søreide IL Herrer A (2) Vågsbygd A-lag (2)ap1k5Søreide IL Herrer A (2)-Vågsbygd A-lag (2)Herrer Pulje 128-04-201813:30VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud1-5
2018-04-28Lura G12 Sandnes G12e2k5Lura G12-Sandnes G12G12 Pulje 228-04-201814:00VikinghallenJon Kåre OlsenMarius Utengen2-7
2018-04-29Stavanger Hockey G14 1 Ålgård G14d1k1Stavanger Hockey G14 1-Ålgård G14G14 Pulje 129-04-201809:00Bane A - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik
2018-04-29Kolnes IL J13-19 Stavanger J13-19j1k1Kolnes IL J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Pulje 129-04-201809:30Bane A - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Kolnes IL J13-19 Alvidra IL J13-19 j1k2Kolnes IL J13-19-Alvidra IL J13-19 J13-19 Pulje 129-04-201810:00Bane A - Stavanger IdrettshallHallvard NordvikChristian A. Nordstrøm
2018-04-29Stavanger J13-19 Alvidra IL J13-19 j1k3Stavanger J13-19-Alvidra IL J13-19 J13-19 Pulje 129-04-201810:30Bane A - Stavanger IdrettshallKristine TorbjørnsenAnna Severinsen
2018-04-29Stavanger G14 Lura G14 Yd4k4Stavanger G14-Lura G14 YG14 Pulje 429-04-201811:00Bane A - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Kampen G14 Stavanger Hockey G14 3d3k4Kampen G14-Stavanger Hockey G14 3G14 Pulje 329-04-201811:30Bane A - Stavanger IdrettshallMikal RovikKristian Skarstein
2018-04-29Gjelleråsen IF G14 Lura G14 Yd4k5Gjelleråsen IF G14-Lura G14 YG14 Pulje 429-04-201812:00Bane A - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadChristian A. Nordstrøm
2018-04-29Lye G14 Stavanger Hockey G14 2d2k4Lye G14-Stavanger Hockey G14 2G14 Pulje 229-04-201812:30Bane A - Stavanger IdrettshallMikal RovikKristian Skarstein
2018-04-29Hommersåk G14 Stavanger Hockey G14 2d2k5Hommersåk G14-Stavanger Hockey G14 2G14 Pulje 229-04-201813:00Bane A - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Alvidra IL J13-19 Stavanger J13-19j1k6Alvidra IL J13-19 -Stavanger J13-19J13-19 Pulje 129-04-201813:30Bane A - Stavanger IdrettshallMadeleine ØiongenJulie Leesam
2018-04-29Hommersåk G14 Lye G14d2k6Hommersåk G14-Lye G14G14 Pulje 229-04-201814:00Bane A - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Nr 1 G14 Pulje 1 Nr 1 G14 Pulje 2Semi D1Nr 1 G14 Pulje 1-Nr 1 G14 Pulje 2Sluttspill G14 Klasse D29-04-201815:00Bane A - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Nr 2 J13-19 Pulje 1 Nr 3 J13-19 Pulje 2Kvart J1Nr 2 J13-19 Pulje 1-Nr 3 J13-19 Pulje 2Sluttspill J13-19 Klasse J29-04-201815:30Bane A - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Nr 1 J13-19 Pulje 1 Kvart J1 J13-19Semi J1Nr 1 J13-19 Pulje 1-Kvart J1 J13-19Sluttspill J13-19 Klasse J29-04-201816:00Bane A - Stavanger IdrettshallAndré KopperudRune Davidsen
2018-04-29Semi J1 J13-19 Semi J2 J13-19Finale JSemi J1 J13-19-Semi J2 J13-19Sluttspill J13-19 Klasse J29-04-201816:30Bane A - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Stavanger Hockey G14 2 Lye G14d2k1Stavanger Hockey G14 2-Lye G14G14 Pulje 229-04-201809:00Bane B - Stavanger IdrettshallMikal RovikKristian Skarstein
2018-04-29Søreide IL J13-19 Hommersåk J13-19j2k1Søreide IL J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Pulje 229-04-201809:30Bane B - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitTrygve B Rønnevik
2018-04-29Søreide IL J13-19 Brodd J13-19j2k2Søreide IL J13-19-Brodd J13-19J13-19 Pulje 229-04-201810:00Bane B - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitTrygve B Rønnevik
2018-04-29Hommersåk J13-19 Brodd J13-19j2k3Hommersåk J13-19-Brodd J13-19J13-19 Pulje 229-04-201810:30Bane B - Stavanger IdrettshallMadeleine ØiongenJulie Leesam
2018-04-29Hommersåk J13-19 Søreide IL J13-19j2k4Hommersåk J13-19-Søreide IL J13-19J13-19 Pulje 229-04-201811:00Bane B - Stavanger IdrettshallKristine TorbjørnsenAnna Severinsen
2018-04-29Brodd J13-19 Søreide IL J13-19j2k5Brodd J13-19-Søreide IL J13-19J13-19 Pulje 229-04-201811:30Bane B - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitTrygve B Rønnevik
2018-04-29Brodd J13-19 Hommersåk J13-19j2k6Brodd J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Pulje 229-04-201812:00Bane B - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Stavanger Hockey G14 1 Lura G14 Xd1k5Stavanger Hockey G14 1-Lura G14 XG14 Pulje 129-04-201812:30Bane B - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitTrygve B Rønnevik
2018-04-29Søreide IL G14 Stavanger Hockey G14 3d3k5Søreide IL G14-Stavanger Hockey G14 3G14 Pulje 329-04-201813:00Bane B - Stavanger IdrettshallHallvard NordvikChristian A. Nordstrøm
2018-04-29Stavanger G14 Sandnes G14 Xd4k6Stavanger G14-Sandnes G14 XG14 Pulje 429-04-201813:30Bane B - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitTrygve B Rønnevik
2018-04-29Søreide IL G14 Kampen G14d3k6Søreide IL G14-Kampen G14G14 Pulje 329-04-201814:00Bane B - Stavanger IdrettshallKristine TorbjørnsenAnna Severinsen
2018-04-29Nr 1 G14 Pulje 3 Nr 1 G14 Pulje 4Semi D2Nr 1 G14 Pulje 3-Nr 1 G14 Pulje 4Sluttspill G14 Klasse D29-04-201815:00Bane B - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud
2018-04-29Nr 2 J13-19 Pulje 2 Nr 3 J13-19 Pulje 1Kvart J2Nr 2 J13-19 Pulje 2-Nr 3 J13-19 Pulje 1Sluttspill J13-19 Klasse J29-04-201815:30Bane B - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Nr 1 J13-19 Pulje 2 Kvart J2 J13-19Semi J2Nr 1 J13-19 Pulje 2-Kvart J2 J13-19Sluttspill J13-19 Klasse J29-04-201816:00Bane B - Stavanger IdrettshallVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Semi D1 G14 Semi D2 G14Finale DSemi D1 G14-Semi D2 G14Sluttspill G14 Klasse D29-04-201816:30Bane B - Stavanger IdrettshallRune DavidsenAndré Kopperud
2018-04-29Stavanger Hockey G14 3 Kampen G14d3k1Stavanger Hockey G14 3-Kampen G14G14 Pulje 329-04-201809:00Bane C - Stavanger IdrettshallMadeleine ØiongenJulie Leesam
2018-04-29Alvidra Cobra G14 Lura G14 Xd1k2Alvidra Cobra G14-Lura G14 XG14 Pulje 129-04-201809:30Bane C - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadChristian A. Nordstrøm
2018-04-29Gjelleråsen IF G14 Stavanger G14d4k3Gjelleråsen IF G14-Stavanger G14G14 Pulje 429-04-201810:00Bane C - Stavanger IdrettshallBent Roger BoyeHenrik Veshovda
2018-04-29Stavanger Hockey G14 1 Alvidra Cobra G14d1k3Stavanger Hockey G14 1-Alvidra Cobra G14G14 Pulje 129-04-201810:30Bane C - Stavanger IdrettshallTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik
2018-04-29Ålgård G14 Lura G14 Xd1k4Ålgård G14-Lura G14 XG14 Pulje 129-04-201811:00Bane C - Stavanger IdrettshallViljar BruntveitTrygve B Rønnevik
2018-04-29Kampen Allstar Karmøy IBK Super 1sk1Kampen Allstar-Karmøy IBK Super 1Super-Innebandy29-04-201812:00Bane C1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Karmøy IBK Super 3 Hinna IBK Super Xsk3Karmøy IBK Super 3-Hinna IBK Super XSuper-Innebandy29-04-201812:15Bane C1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Kampen Allstar Karmøy IBK Super 3sk5Kampen Allstar-Karmøy IBK Super 3Super-Innebandy29-04-201812:30Bane C1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Karmøy IBK Super 1 Hinna IBK Super Xsk7Karmøy IBK Super 1-Hinna IBK Super XSuper-Innebandy29-04-201812:45Bane C1 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Kampen Allstar Hinna IBK Super Xsk9Kampen Allstar-Hinna IBK Super XSuper-Innebandy29-04-201813:00Bane C1 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Karmøy IBK Super 1 Karmøy IBK Super 3sk11Karmøy IBK Super 1-Karmøy IBK Super 3Super-Innebandy29-04-201813:15Bane C1 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29SVG Knights Mini Stavanger Sharks Minim2k39SVG Knights Mini-Stavanger Sharks MiniMini - Minirunde29-04-201813:45Bane C1 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Ålgård Y Mini Krokhøl IBK X Minim2k43Ålgård Y Mini-Krokhøl IBK X MiniMini - Minirunde29-04-201814:00Bane C1 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29SVG Knights Mini Ålgård Y Minim2k47SVG Knights Mini-Ålgård Y MiniMini - Minirunde29-04-201814:15Bane C1 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Stavanger Sharks Mini Krokhøl IBK X Minim2k51Stavanger Sharks Mini-Krokhøl IBK X MiniMini - Minirunde29-04-201814:30Bane C1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29SVG Knights Mini Krokhøl IBK X Minim2k55SVG Knights Mini-Krokhøl IBK X MiniMini - Minirunde29-04-201814:45Bane C1 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Sharks Mini Ålgård Y Minim2k58Stavanger Sharks Mini-Ålgård Y MiniMini - Minirunde29-04-201815:00Bane C1 LitenMarius UtengenHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Super Karmøy IBK Super 2sk2Stavanger IBK Super-Karmøy IBK Super 2Super-Innebandy29-04-201812:00Bane C2 LitenMarius UtengenHjemmelag
2018-04-29Gjelleråsen IF Handicap Hinna IBK Super Ysk4Gjelleråsen IF Handicap-Hinna IBK Super YSuper-Innebandy29-04-201812:15Bane C2 LitenMarius UtengenHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Super Gjelleråsen IF Handicapsk6Stavanger IBK Super-Gjelleråsen IF HandicapSuper-Innebandy29-04-201812:30Bane C2 LitenMarius UtengenHjemmelag
2018-04-29Karmøy IBK Super 2 Hinna IBK Super Ysk8Karmøy IBK Super 2-Hinna IBK Super YSuper-Innebandy29-04-201812:45Bane C2 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Super Hinna IBK Super Ysk10Stavanger IBK Super-Hinna IBK Super YSuper-Innebandy29-04-201813:00Bane C2 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29Karmøy IBK Super 2 Gjelleråsen IF Handicapsk12Karmøy IBK Super 2-Gjelleråsen IF HandicapSuper-Innebandy29-04-201813:15Bane C2 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29SVG Ducks Mini Sandnes Sandved Minim2k40SVG Ducks Mini-Sandnes Sandved MiniMini - Minirunde29-04-201813:45Bane C2 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Sunde IBK Mini Krokhøl IBK Y Minim2k44Sunde IBK Mini-Krokhøl IBK Y MiniMini - Minirunde29-04-201814:00Bane C2 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29SVG Ducks Mini Sunde IBK Minim2k48SVG Ducks Mini-Sunde IBK MiniMini - Minirunde29-04-201814:15Bane C2 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Sandnes Sandved Mini Krokhøl IBK Y Minim2k52Sandnes Sandved Mini-Krokhøl IBK Y MiniMini - Minirunde29-04-201814:30Bane C2 LitenMarius UtengenHjemmelag
2018-04-29SVG Ducks Mini Krokhøl IBK Y Minim2k56SVG Ducks Mini-Krokhøl IBK Y MiniMini - Minirunde29-04-201814:45Bane C2 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Sandnes Sandved Mini Sunde IBK Minim2k59Sandnes Sandved Mini-Sunde IBK MiniMini - Minirunde29-04-201815:00Bane C2 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Brodd IBK Micro Hommersåk X Jenter Microm1k3Brodd IBK Micro-Hommersåk X Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201809:00Bane D1 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Sola IBK X Micro Kampen IBK Microm1k5Sola IBK X Micro-Kampen IBK MicroMicro - Minirunde29-04-201809:15Bane D1 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Hundvåg Falcons Micro Hommersåk X Jenter Microm1k11Hundvåg Falcons Micro-Hommersåk X Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201809:30Bane D1 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Brodd IBK Micro Stavanger Hockey Pink Power Microm1k13Brodd IBK Micro-Stavanger Hockey Pink Power MicroMicro - Minirunde29-04-201809:45Bane D1 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Sola IBK X Micro Hundvåg Falcons Microm1k17Sola IBK X Micro-Hundvåg Falcons MicroMicro - Minirunde29-04-201810:00Bane D1 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Pink Power Micro Hommersåk X Jenter Microm1k23Stavanger Hockey Pink Power Micro-Hommersåk X Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201810:15Bane D1 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Brodd IBK Micro Hundvåg Falcons Microm1k25Brodd IBK Micro-Hundvåg Falcons MicroMicro - Minirunde29-04-201810:30Bane D1 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Sola IBK X Micro Hommersåk X Jenter Microm1k31Sola IBK X Micro-Hommersåk X Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201810:45Bane D1 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Krokhøl IBK Jenter Mini Stavanger/Kampen Jenter Minim2k2Krokhøl IBK Jenter Mini-Stavanger/Kampen Jenter MiniMini - Minirunde29-04-201811:00Bane D1 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Stavanger/Kampen Jenter Mini Sola IBK Jenter Minim2k4Stavanger/Kampen Jenter Mini-Sola IBK Jenter MiniMini - Minirunde29-04-201811:15Bane D1 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Krokhøl IBK Jenter Mini Sola IBK Jenter Minim2k6Krokhøl IBK Jenter Mini-Sola IBK Jenter MiniMini - Minirunde29-04-201811:30Bane D1 LitenJørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Stavanger/Kampen Jenter Mini Stavanger Diamonds Minim2k7Stavanger/Kampen Jenter Mini-Stavanger Diamonds MiniMini - Minirunde29-04-201811:45Bane D1 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Sola IBK Jenter Mini Stavanger Pearls Minim2k9Sola IBK Jenter Mini-Stavanger Pearls MiniMini - Minirunde29-04-201812:00Bane D1 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Krokhøl IBK Jenter Mini Stavanger/Kampen Jenter Minim2k14Krokhøl IBK Jenter Mini-Stavanger/Kampen Jenter MiniMini - Minirunde29-04-201812:15Bane D1 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Hommersåk 3. klasse Mini Stavanger Diamonds Minim2k15Hommersåk 3. klasse Mini-Stavanger Diamonds MiniMini - Minirunde29-04-201812:30Bane D1 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Vardeneset Mini Hinna 1 Minim2k19Vardeneset Mini-Hinna 1 MiniMini - Minirunde29-04-201812:45Bane D1 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Hommersåk 3. klasse Mini Vardeneset Minim2k23Hommersåk 3. klasse Mini-Vardeneset MiniMini - Minirunde29-04-201813:00Bane D1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Stavanger Diamonds Mini Hinna 1 Minim2k27Stavanger Diamonds Mini-Hinna 1 MiniMini - Minirunde29-04-201813:15Bane D1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Hommersåk 3. klasse Mini Hinna 1 Minim2k31Hommersåk 3. klasse Mini-Hinna 1 MiniMini - Minirunde29-04-201813:30Bane D1 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Stavanger Diamonds Mini Vardeneset Minim2k35Stavanger Diamonds Mini-Vardeneset MiniMini - Minirunde29-04-201813:45Bane D1 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Lille Hommersåk Supergauper Lillem3k1Bogafjell Rangers Lille-Hommersåk Supergauper LilleLille - Minirunde29-04-201814:00Bane D1 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Lura Y Lille Kampen IBK Lillem3k3Lura Y Lille-Kampen IBK LilleLille - Minirunde29-04-201814:15Bane D1 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Vålerenga Y Lille Hommersåk Supergauper Lillem3k5Vålerenga Y Lille-Hommersåk Supergauper LilleLille - Minirunde29-04-201814:30Bane D1 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Lille Kampen IBK Lillem3k7Bogafjell Rangers Lille-Kampen IBK LilleLille - Minirunde29-04-201814:45Bane D1 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Lura Y Lille Vålerenga Y Lillem3k9Lura Y Lille-Vålerenga Y LilleLille - Minirunde29-04-201815:00Bane D1 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Kampen IBK Lille Hommersåk Supergauper Lillem3k11Kampen IBK Lille-Hommersåk Supergauper LilleLille - Minirunde29-04-201815:15Bane D1 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Lille Vålerenga Y Lillem3k13Bogafjell Rangers Lille-Vålerenga Y LilleLille - Minirunde29-04-201815:30Bane D1 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Lura Y Lille Hommersåk Supergauper Lillem3k16Lura Y Lille-Hommersåk Supergauper LilleLille - Minirunde29-04-201815:45Bane D1 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Pink Power Micro Hommersåk Y Jenter Microm1k4Stavanger Hockey Pink Power Micro-Hommersåk Y Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201809:00Bane D2 Liten Lars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Lura X Micro Stavanger IBK X Microm1k6Lura X Micro-Stavanger IBK X MicroMicro - Minirunde29-04-201809:15Bane D2 Liten Herman GaltaHjemmelag
2018-04-29Hundvåg Sharks Micro Hommersåk Y Jenter Microm1k12Hundvåg Sharks Micro-Hommersåk Y Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201809:30Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Kampen IBK Micro Stavanger IBK X Microm1k14Kampen IBK Micro-Stavanger IBK X MicroMicro - Minirunde29-04-201809:45Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Lura X Micro Hundvåg Sharks Microm1k18Lura X Micro-Hundvåg Sharks MicroMicro - Minirunde29-04-201810:00Bane D2 Liten Herman GaltaHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK X Micro Hommersåk Y Jenter Microm1k24Stavanger IBK X Micro-Hommersåk Y Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201810:15Bane D2 Liten Lars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Kampen IBK Micro Hundvåg Sharks Microm1k26Kampen IBK Micro-Hundvåg Sharks MicroMicro - Minirunde29-04-201810:30Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Lura X Micro Hommersåk Y Jenter Microm1k32Lura X Micro-Hommersåk Y Jenter MicroMicro - Minirunde29-04-201810:45Bane D2 Liten Joakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Klepp IBK Mini SVG Blackhawks Minim2k1Klepp IBK Mini-SVG Blackhawks MiniMini - Minirunde29-04-201811:00Bane D2 Liten Emil WerthimHjemmelag
2018-04-29Lura Z Mini Brodd IBK Minim2k3Lura Z Mini-Brodd IBK MiniMini - Minirunde29-04-201811:15Bane D2 Liten Emil WerthimHjemmelag
2018-04-29Klepp IBK Mini Lura Z Minim2k5Klepp IBK Mini-Lura Z MiniMini - Minirunde29-04-201811:30Bane D2 Liten Morten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29SVG Blackhawks Mini Brodd IBK Minim2k8SVG Blackhawks Mini-Brodd IBK MiniMini - Minirunde29-04-201811:45Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Klepp IBK Mini Brodd IBK Minim2k10Klepp IBK Mini-Brodd IBK MiniMini - Minirunde29-04-201812:00Bane D2 Liten Herman GaltaHjemmelag
2018-04-29SVG Blackhawks Mini Lura Z Minim2k12SVG Blackhawks Mini-Lura Z MiniMini - Minirunde29-04-201812:15Bane D2 Liten Herman GaltaHjemmelag
2018-04-29Stavanger Kings Mini Stavanger Pearls Minim2k16Stavanger Kings Mini-Stavanger Pearls MiniMini - Minirunde29-04-201812:30Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Kampen IBK Mini Hinna 2 Minim2k20Kampen IBK Mini-Hinna 2 MiniMini - Minirunde29-04-201812:45Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Stavanger Kings Mini Kampen IBK Minim2k24Stavanger Kings Mini-Kampen IBK MiniMini - Minirunde29-04-201813:00Bane D2 Liten Marius UtengenHjemmelag
2018-04-29Stavanger Pearls Mini Hinna 2 Minim2k28Stavanger Pearls Mini-Hinna 2 MiniMini - Minirunde29-04-201813:15Bane D2 Liten Marius UtengenHjemmelag
2018-04-29Stavanger Kings Mini Hinna 2 Minim2k32Stavanger Kings Mini-Hinna 2 MiniMini - Minirunde29-04-201813:30Bane D2 Liten Jørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Stavanger Pearls Mini Kampen IBK Minim2k36Stavanger Pearls Mini-Kampen IBK MiniMini - Minirunde29-04-201813:45Bane D2 Liten Aksel HoffHjemmelag
2018-04-29Lura X Lille Bogafjell Rangers Y Lillem3k2Lura X Lille-Bogafjell Rangers Y LilleLille - Minirunde29-04-201814:00Bane D2 Liten Simen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Karmøy Z Lille Vålerenga X Lillem3k4Karmøy Z Lille-Vålerenga X LilleLille - Minirunde29-04-201814:15Bane D2 Liten Marius UtengenHjemmelag
2018-04-29Lura X Lille Karmøy Z Lillem3k6Lura X Lille-Karmøy Z LilleLille - Minirunde29-04-201814:30Bane D2 Liten Simen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Y Lille Vålerenga X Lillem3k8Bogafjell Rangers Y Lille-Vålerenga X LilleLille - Minirunde29-04-201814:45Bane D2 Liten Emil WerthimHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Y Lille Karmøy Z Lillem3k10Bogafjell Rangers Y Lille-Karmøy Z LilleLille - Minirunde29-04-201815:00Bane D2 Liten Aksel HoffHjemmelag
2018-04-29Lura X Lille Vålerenga X Lillem3k12Lura X Lille-Vålerenga X LilleLille - Minirunde29-04-201815:15Bane D2 Liten Lars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Lille Vardeneset Lille m3k14Stavanger IBK Lille-Vardeneset Lille Lille - Minirunde29-04-201815:30Bane D2 Liten Herman GaltaHjemmelag
2018-04-29Sandnes Hana X Lille Hundvåg Eagles Lillem3k17Sandnes Hana X Lille-Hundvåg Eagles LilleLille - Minirunde29-04-201815:45Bane D2 Liten Jon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Lille Sandnes Hana X Lillem3k19Stavanger IBK Lille-Sandnes Hana X LilleLille - Minirunde29-04-201816:00Bane D2 Liten Eirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Vardeneset Lille Hundvåg Eagles Lillem3k21Vardeneset Lille -Hundvåg Eagles LilleLille - Minirunde29-04-201816:15Bane D2 Liten Lars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Lille Hundvåg Eagles Lillem3k23Stavanger IBK Lille-Hundvåg Eagles LilleLille - Minirunde29-04-201816:30Bane D2 Liten Simen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Vardeneset Lille Sandnes Hana X Lillem3k25Vardeneset Lille -Sandnes Hana X LilleLille - Minirunde29-04-201816:45Bane D2 Liten Martin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers X Micro Sandnes Trones Microm1k1Bogafjell Rangers X Micro-Sandnes Trones MicroMicro - Minirunde29-04-201809:00Bane D3 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Islanders Micro Sandnes Sørbø Microm1k7Stavanger Hockey Islanders Micro-Sandnes Sørbø MicroMicro - Minirunde29-04-201809:15Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Hommersåk Micro Sandnes Trones Microm1k9Hommersåk Micro-Sandnes Trones MicroMicro - Minirunde29-04-201809:30Bane D3 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers X Micro Sandnes Sørbø Microm1k15Bogafjell Rangers X Micro-Sandnes Sørbø MicroMicro - Minirunde29-04-201809:45Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Islanders Micro Hommersåk Microm1k19Stavanger Hockey Islanders Micro-Hommersåk MicroMicro - Minirunde29-04-201810:00Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Sandnes Sørbø Micro Sandnes Trones Microm1k21Sandnes Sørbø Micro-Sandnes Trones MicroMicro - Minirunde29-04-201810:15Bane D3 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers X Micro Hommersåk Microm1k27Bogafjell Rangers X Micro-Hommersåk MicroMicro - Minirunde29-04-201810:30Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Islanders Micro Sandnes Trones Microm1k29Stavanger Hockey Islanders Micro-Sandnes Trones MicroMicro - Minirunde29-04-201810:45Bane D3 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Kings Micro Stavanger Hockey Flyers Microm1k33Stavanger Hockey Kings Micro-Stavanger Hockey Flyers MicroMicro - Minirunde29-04-201811:00Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Sola IBK Y Micro Sunde IBK Y Microm1k35Sola IBK Y Micro-Sunde IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201811:15Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Kings Micro Sola IBK Y Microm1k37Stavanger Hockey Kings Micro-Sola IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201811:30Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Flyers Micro Sunde IBK Y Microm1k39Stavanger Hockey Flyers Micro-Sunde IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201811:45Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Kings Micro Sunde IBK Y Microm1k41Stavanger Hockey Kings Micro-Sunde IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201812:00Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Flyers Micro Sola IBK Y Microm1k42Stavanger Hockey Flyers Micro-Sola IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201812:15Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Stavanger Flyers Mini Stavanger Islenders Minim2k17Stavanger Flyers Mini-Stavanger Islenders MiniMini - Minirunde29-04-201812:30Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK X Mini Stavanger Penguins Minim2k21Stavanger IBK X Mini-Stavanger Penguins MiniMini - Minirunde29-04-201812:45Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Flyers Mini Stavanger IBK X Minim2k25Stavanger Flyers Mini-Stavanger IBK X MiniMini - Minirunde29-04-201813:00Bane D3 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29Stavanger Islenders Mini Stavanger Penguins Minim2k29Stavanger Islenders Mini-Stavanger Penguins MiniMini - Minirunde29-04-201813:15Bane D3 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Stavanger Flyers Mini Stavanger Penguins Minim2k33Stavanger Flyers Mini-Stavanger Penguins MiniMini - Minirunde29-04-201813:30Bane D3 LitenSimen Valle LandmarkHjemmelag
2018-04-29Stavanger Islenders Mini Stavanger IBK X Minim2k37Stavanger Islenders Mini-Stavanger IBK X MiniMini - Minirunde29-04-201813:45Bane D3 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Stavanger Rangers Mini Sola IBK X Minim2k41Stavanger Rangers Mini-Sola IBK X MiniMini - Minirunde29-04-201814:00Bane D3 LitenMorten BjørkheimHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Y Mini Hommersåk X Minim2k45Stavanger IBK Y Mini-Hommersåk X MiniMini - Minirunde29-04-201814:15Bane D3 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Stavanger Rangers Mini Stavanger IBK Y Minim2k49Stavanger Rangers Mini-Stavanger IBK Y MiniMini - Minirunde29-04-201814:30Bane D3 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Sola IBK X Mini Hommersåk X Minim2k53Sola IBK X Mini-Hommersåk X MiniMini - Minirunde29-04-201814:45Bane D3 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Stavanger Rangers Mini Hommersåk X Minim2k57Stavanger Rangers Mini-Hommersåk X MiniMini - Minirunde29-04-201815:00Bane D3 LitenJon Kåre OlsenHjemmelag
2018-04-29Sola IBK X Mini Stavanger IBK Y Minim2k60Sola IBK X Mini-Stavanger IBK Y MiniMini - Minirunde29-04-201815:15Bane D3 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Sandnes Trones Lille Sandnes Sørbø Lillem3k15Sandnes Trones Lille-Sandnes Sørbø LilleLille - Minirunde29-04-201815:30Bane D3 LitenMartin LyngstølHjemmelag
2018-04-29Karmøy X Lille Sandnes Hana Y Lillem3k18Karmøy X Lille-Sandnes Hana Y LilleLille - Minirunde29-04-201815:45Bane D3 LitenMarius UtengenHjemmelag
2018-04-29Sandnes Trones Lille Karmøy X Lillem3k20Sandnes Trones Lille-Karmøy X LilleLille - Minirunde29-04-201816:00Bane D3 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Sandnes Sørbø Lille Sandnes Hana Y Lillem3k22Sandnes Sørbø Lille-Sandnes Hana Y LilleLille - Minirunde29-04-201816:15Bane D3 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Sandnes Trones Lille Sandnes Hana Y Lillem3k24Sandnes Trones Lille-Sandnes Hana Y LilleLille - Minirunde29-04-201816:30Bane D3 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Sandnes Sørbø Lille Karmøy X Lillem3k26Sandnes Sørbø Lille-Karmøy X LilleLille - Minirunde29-04-201816:45Bane D3 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Y Micro Stavanger Hockey Jets Microm1k2Bogafjell Rangers Y Micro-Stavanger Hockey Jets MicroMicro - Minirunde29-04-201809:00Bane D4 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Sunde IBK X Micro Hommersåk 1.klasse Microm1k8Sunde IBK X Micro-Hommersåk 1.klasse MicroMicro - Minirunde29-04-201809:15Bane D4 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Y Micro Sunde IBK X Microm1k10Bogafjell Rangers Y Micro-Sunde IBK X MicroMicro - Minirunde29-04-201809:30Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Jets Micro Hommersåk 1.klasse Microm1k16Stavanger Hockey Jets Micro-Hommersåk 1.klasse MicroMicro - Minirunde29-04-201809:45Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Y Micro Hommersåk 1.klasse Microm1k20Bogafjell Rangers Y Micro-Hommersåk 1.klasse MicroMicro - Minirunde29-04-201810:00Bane D4 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Jets Micro Sunde IBK X Microm1k22Stavanger Hockey Jets Micro-Sunde IBK X MicroMicro - Minirunde29-04-201810:15Bane D4 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Ducks Micro Lura Y Microm1k28Stavanger Hockey Ducks Micro-Lura Y MicroMicro - Minirunde29-04-201810:30Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Stavanger IBK Y Micro Bogafjell Rangers Z Microm1k30Stavanger IBK Y Micro-Bogafjell Rangers Z MicroMicro - Minirunde29-04-201810:45Bane D4 LitenJørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Ducks Micro Stavanger IBK Y Microm1k34Stavanger Hockey Ducks Micro-Stavanger IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201811:00Bane D4 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Lura Y Micro Bogafjell Rangers Z Microm1k36Lura Y Micro-Bogafjell Rangers Z MicroMicro - Minirunde29-04-201811:15Bane D4 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Stavanger Hockey Ducks Micro Bogafjell Rangers Z Microm1k38Stavanger Hockey Ducks Micro-Bogafjell Rangers Z MicroMicro - Minirunde29-04-201811:30Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Lura Y Micro Stavanger IBK Y Microm1k40Lura Y Micro-Stavanger IBK Y MicroMicro - Minirunde29-04-201811:45Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Hinna 3 Mini Lura X Minim2k11Hinna 3 Mini-Lura X MiniMini - Minirunde29-04-201812:00Bane D4 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29Bogafjell Rangers Mini Hommersåk Y Minim2k13Bogafjell Rangers Mini-Hommersåk Y MiniMini - Minirunde29-04-201812:15Bane D4 LitenHerman GaltaHjemmelag
2018-04-29Hinna 3 Mini Bogafjell Rangers Minim2k18Hinna 3 Mini-Bogafjell Rangers MiniMini - Minirunde29-04-201812:30Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Lura X Mini Hommersåk Y Minim2k22Lura X Mini-Hommersåk Y MiniMini - Minirunde29-04-201812:45Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Hinna 3 Mini Hommersåk Y Minim2k26Hinna 3 Mini-Hommersåk Y MiniMini - Minirunde29-04-201813:00Bane D4 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29Lura X Mini Bogafjell Rangers Minim2k30Lura X Mini-Bogafjell Rangers MiniMini - Minirunde29-04-201813:15Bane D4 LitenLars Magnus NybruHjemmelag
2018-04-29SVG Flyers Mini Lura Y Minim2k34SVG Flyers Mini-Lura Y MiniMini - Minirunde29-04-201813:30Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Ålgård X Mini Hundvåg Redwings Minim2k38Ålgård X Mini-Hundvåg Redwings MiniMini - Minirunde29-04-201813:45Bane D4 LitenEirik Johann NaleyHjemmelag
2018-04-29SVG Flyers Mini Ålgård X Minim2k42SVG Flyers Mini-Ålgård X MiniMini - Minirunde29-04-201814:00Bane D4 LitenJørgen BråtveitHjemmelag
2018-04-29Lura Y Mini Hundvåg Redwings Minim2k46Lura Y Mini-Hundvåg Redwings MiniMini - Minirunde29-04-201814:15Bane D4 LitenEmil WerthimHjemmelag
2018-04-29SVG Flyers Mini Hundvåg Redwings Minim2k50SVG Flyers Mini-Hundvåg Redwings MiniMini - Minirunde29-04-201814:30Bane D4 LitenAksel HoffHjemmelag
2018-04-29Lura Y Mini Ålgård X Minim2k54Lura Y Mini-Ålgård X MiniMini - Minirunde29-04-201814:45Bane D4 LitenJoakim GaudlandHjemmelag
2018-04-29Gjelleråsen IF G14 Sandnes G14 Xd4k1Gjelleråsen IF G14-Sandnes G14 XG14 Pulje 429-04-201809:00VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud
2018-04-29Sandnes G14 X Lura G14 Yd4k2Sandnes G14 X-Lura G14 YG14 Pulje 429-04-201809:30VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud
2018-04-29Stavanger Hockey G14 3 Søreide IL G14d3k2Stavanger Hockey G14 3-Søreide IL G14G14 Pulje 329-04-201810:00VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Kampen G14 Søreide IL G14d3k3Kampen G14-Søreide IL G14G14 Pulje 329-04-201810:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Stavanger Hockey G14 2 Hommersåk G14d2k2Stavanger Hockey G14 2-Hommersåk G14G14 Pulje 229-04-201811:00VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud
2018-04-29Lye G14 Hommersåk G14d2k3Lye G14-Hommersåk G14G14 Pulje 229-04-201811:30VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud
2018-04-29Stavanger J13-19 Kolnes IL J13-19j1k4Stavanger J13-19-Kolnes IL J13-19J13-19 Pulje 129-04-201812:00VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Alvidra IL J13-19 Kolnes IL J13-19j1k5Alvidra IL J13-19 -Kolnes IL J13-19J13-19 Pulje 129-04-201812:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-04-29Ålgård G14 Alvidra Cobra G14d1k6Ålgård G14-Alvidra Cobra G14G14 Pulje 129-04-201813:00VikinghallenRune DavidsenAndré Kopperud