Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er serieoppsettet Norges Bandyforbund Sørvest Bandyregion. Klikk på kampnummeret for mer info hvis kampen er spilt.

Vil du se oppsettet i kalendervisning?

Trykk her for kalendervisning

Date Kamptekst Kamp # Hjemmelag - Bortelag Divisjon Dato Klokke Hall Dommer 1 Dommer 2 Resultat Kalender
Date Kamptekst Kamp # Hjemmelag - Bortelag Divisjon Dato Klokke Hall Dommer 1 Dommer 2 Resultat Kalender
0000-00-00Ukjent UkjentUkjent-Ukjent00-00-000011:00UkjentHjemmelagHjemmelag
2017-09-19Hommersåk A-lag Sunde A-lag2d1Hommersåk A-lag-Sunde A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland19-09-201721:00RiskahallenFrode HagerupEinar Haga4-14
2017-09-20Sola A-lag Krokhøl A-lag2d2Sola A-lag-Krokhøl A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland20-09-201719:30SolahallenOddbjørn FiskåChrister Ludvigsen13-4
2017-09-20Brodd A-lag Lura A-lag1dr2Brodd A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland20-09-201720:30StorhaughallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit10-2
2017-09-21Stavanger A-lag Frøyland A-lag1dr1Stavanger A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland21-09-201720:30VikinghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl10-8
2017-09-23Stavanger B-lag Sandnes B-lag2d3Stavanger B-lag-Sandnes B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland23-09-201710:00VikinghallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen6-0
2017-09-23Lye Damer A Sunde Damer A1dd1Lye Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201710:00LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå11-2
2017-09-23Lye A-lag Ålgård A-lag1dr3Lye A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland23-09-201716:30LyehallenEinar HagaFrode Hagerup5-3
2017-09-23Sandnes A-lag Sveivae10Sandnes A-lag-SveivaEliteserie23-09-201714:00HanahallenHjemmelagHjemmelag3-8
2017-09-23Sunde Damer A Hommersåk Damer A1dd2Sunde Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201710:45LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå4-0
2017-09-23Sandnes Damer A Hommersåk Damer A1dd3Sandnes Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201711:30LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå3-1
2017-09-23Lye Damer A Sandnes Damer A1dd4Lye Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201712:15LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå7-0
2017-09-23Lye Damer A Brodd Damer A1dd5Lye Damer A-Brodd Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201713:00LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå5-1
2017-09-23Stavanger Damer A Krokhøl Damer A1dd6Stavanger Damer A-Krokhøl Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201713:45LyehallenEinar HagaFrode Hagerup2-2
2017-09-23Stavanger Damer A Brodd Damer A1dd7Stavanger Damer A-Brodd Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201714:30LyehallenEinar HagaFrode Hagerup4-2
2017-09-23Lye Damer A Krokhøl Damer A1dd8Lye Damer A-Krokhøl Damer A1. div Damer Rogaland23-09-201715:15LyehallenEinar HagaFrode Hagerup3-0
2017-09-25Øyane A-lag Stavanger B-lag2d4Øyane A-lag-Stavanger B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland25-09-201720:15HundvåghallenJon Kåre OlsenMartin Lyngstøl1-10
2017-09-27Lura B-lag Klepp3d1Lura B-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland27-09-201718:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh0-3
2017-09-27Lura B-lag Vardeneset A-lag3d2Lura B-lag-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland27-09-201718:55Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh5-2
2017-09-27Brodd B-lag Klepp3d3Brodd B-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland27-09-201719:35Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh2-2
2017-09-27Brodd B-lag Vardeneset A-lag3d4Brodd B-lag-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland27-09-201720:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh5-1
2017-09-28Sunde A-lag Sola A-lag2d5Sunde A-lag-Sola A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland28-09-201720:15KvernevikhallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen6-2
2017-09-29 T1_dag1-Trenerkurs29-09-201717:00VikinghallenHjemmelagHjemmelag
2017-09-30Frøyland A-lag Lye A-lag1dr4Frøyland A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland30-09-201712:00FrøyhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl4-10
2017-09-30Tunet Sandnes A-lage15Tunet-Sandnes A-lagEliteserie30-09-201713:00HøyenhallenHjemmelagHjemmelag12-7
2017-09-30 T1_dag2-Trenerkurs30-09-201710:00VikinghallenHjemmelagHjemmelag
2017-10-01 T1_dag3-Trenerkurs01-10-201711:00HundvåghallenHjemmelagHjemmelag
2017-10-01Akerselva Sandnes A-lage4Akerselva-Sandnes A-lagEliteserie01-10-201715:00KringsjåhallenHjemmelagHjemmelag5-6
2017-10-02Ålgård A-lag Brodd A-lag1dr5Ålgård A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland02-10-201720:15GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit0-6
2017-10-04Lura A-lag Stavanger A-lag1dr6Lura A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland04-10-201721:00LurahallenFrode HagerupEinar Haga0-7
2017-10-05Krokhøl A-lag Hommersåk A-lag2d6Krokhøl A-lag-Hommersåk A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland05-10-201720:15StrandahallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen3-4
2017-10-08Sandnes A-lag Slevike21Sandnes A-lag-SlevikEliteserie08-10-201715:30HanahallenThomas SørensenJon Vegar Eliassen4-11
2017-10-09Arendal A-lag Kristiansand SI A-laga1dk1Arendal A-lag-Kristiansand SI A-lag1. div Herrer Agder09-10-201720:15StintahallenJoachim AndersenPer Harald Bai Stabell10-1
2017-10-14Vågsbygd B-lag Arendal B-laga1dk3Vågsbygd B-lag-Arendal B-lag1. div Herrer Agder14-10-201712:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellAndré Kopperud11-2
2017-10-15Sandnes A-lag Fredrikstade34Sandnes A-lag-FredrikstadEliteserie15-10-201715:30HanahallenAndreas Kristoffer JohansenTommy Monge9-1
2017-10-15Flekkerøy U11-14 Risør U11-14au1114k18Flekkerøy U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 15-10-201711:00StintahallenKent André AndersenPeter Riis4-1
2017-10-15Arendal U11-14 Flekkerøy U11-14au1114k4Arendal U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 15-10-201711:45StintahallenKent André AndersenHenrik Veshovda2-13
2017-10-15Toppen U11-14 Arendal U11-14au1114k2Toppen U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 15-10-201712:30StintahallenKent André AndersenHenrik Veshovda10-1
2017-10-15Risør U11-14 Flekkerøy U11-14au1114k3Risør U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 15-10-201713:15StintahallenAndre VågsvollJan Erik Jordan4-6
2017-10-15Risør U11-14 Toppen U11-14au1114k1Risør U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 15-10-201714:00StintahallenAndre VågsvollJan Erik Jordan0-6
2017-10-15Vågsbygd U15-18 Flekkerøy U15-18au1518k1Vågsbygd U15-18-Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 15-10-201714:45StintahallenAndre VågsvollJan Erik Jordan2-6
2017-10-15Flekkerøy U15-18 Arendal U15-18au1518k2Flekkerøy U15-18-Arendal U15-18U15-18 Agder 15-10-201715:30StintahallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad3-1
2017-10-15Vågsbygd U15-18 Kristiansand/FK Vigør au1518k3Vågsbygd U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 15-10-201716:15StintahallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad0-3
2017-10-15Arendal U15-18 Kristiansand/FK Vigør au1518k4Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 15-10-201717:00StintahallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad1-1
2017-10-16MUIL A-lag Arendal B-laga1dk4MUIL A-lag-Arendal B-lag1. div Herrer Agder16-10-201720:15Sør AmfiRune DavidsenAndré Kopperud1-1
2017-10-18Sola A-lag Hommersåk A-lag2d7Sola A-lag-Hommersåk A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland18-10-201719:30SolahallenAksel HoffHjemmelag6-11
2017-10-19Lye Damer A Sunde Damer A1dd13Lye Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland19-10-201719:15KvernevikhallenVegard KielsenØrjan Rosseland5-1
2017-10-21Lye A-lag Brodd A-lag1dr7Lye A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland21-10-201715:00LyehallenChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå4-5
2017-10-21Stavanger G16 Sunde G16g16k1Stavanger G16 -Sunde G16G16 Rogaland21-10-201710:00GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga1-1
2017-10-21Ålgård G16 Hommersåk G16g16k2Ålgård G16-Hommersåk G16G16 Rogaland21-10-201710:45GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga2-3
2017-10-21Stavanger G16 Ålgård G16g16k3Stavanger G16 -Ålgård G16G16 Rogaland21-10-201711:30GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga0-6
2017-10-21Sunde G16 Hommersåk G16g16k4Sunde G16-Hommersåk G16G16 Rogaland21-10-201712:15GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga1-5
2017-10-21Sunde G12 Ålgård G12g12k7Sunde G12-Ålgård G12G12 Rogaland21-10-201710:00KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta4-1
2017-10-21Sola G12 Sandnes G12g12k8Sola G12-Sandnes G12G12 Rogaland21-10-201710:35KvernevikhallenEmil WerthimHerman Galta6-2
2017-10-21Sunde G12 Sola G12g12k9Sunde G12-Sola G12G12 Rogaland21-10-201711:10KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim8-3
2017-10-21Ålgård G12 Sandnes G12g12k10Ålgård G12-Sandnes G12G12 Rogaland21-10-201711:45KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta5-5
2017-10-21Sunde G12 Sandnes G12g12k11Sunde G12-Sandnes G12G12 Rogaland21-10-201712:20KvernevikhallenEmil WerthimHerman Galta6-6
2017-10-21Ålgård G12 Sola G12g12k12Ålgård G12-Sola G12G12 Rogaland21-10-201712:55KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim5-4
2017-10-21Frøyland G12 Hommersåk G12g12k1Frøyland G12-Hommersåk G12G12 Rogaland21-10-201710:00LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland4-9
2017-10-21Lura G12 Lye G12g12k2Lura G12-Lye G12G12 Rogaland21-10-201710:35LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland2-3
2017-10-21Frøyland G12 Lura G12g12k3Frøyland G12-Lura G12G12 Rogaland21-10-201711:10LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland3-7
2017-10-21Hommersåk G12 Lye G12g12k4Hommersåk G12-Lye G12G12 Rogaland21-10-201711:45LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland2-4
2017-10-21Frøyland G12 Lye G12g12k5Frøyland G12-Lye G12G12 Rogaland21-10-201712:20LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland6-0
2017-10-21Hommersåk G12 Lura G12g12k6Hommersåk G12-Lura G12G12 Rogaland21-10-201712:55LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland4-6
2017-10-21Brodd G16 Lura G16g16k5Brodd G16-Lura G16G16 Rogaland21-10-201710:00StorhaughallenBengt StrandhBjørnar Anvik Tveit6-1
2017-10-21Brodd G16 Sandnes G16g16k6Brodd G16-Sandnes G16G16 Rogaland21-10-201710:45StorhaughallenBengt StrandhBjørnar Anvik Tveit0-11
2017-10-21Lura G16 Sandnes G16g16k7Lura G16-Sandnes G16G16 Rogaland21-10-201711:30StorhaughallenBengt StrandhBjørnar Anvik Tveit0-6
2017-10-21Lye J13-19 Stavanger J13-19J1319k1Lye J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland21-10-201713:00StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes3-0
2017-10-21Brodd J13-19 Sunde J13-19*J1319k2Brodd J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland21-10-201713:35StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes0-2
2017-10-21Lye J13-19 Brodd J13-19J1319k3Lye J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland21-10-201714:10StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes2-0
2017-10-21Stavanger J13-19 Sunde J13-19*J1319k4Stavanger J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland21-10-201714:45StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes0-3
2017-10-21Lye J13-19 Sunde J13-19*J1319k5Lye J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland21-10-201715:20StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes3-2
2017-10-21Stavanger J13-19 Brodd J13-19J1319k6Stavanger J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland21-10-201715:55StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes2-2
2017-10-21 Mini_1_A-Minirunde21-10-201711:00Sør AmfiHjemmelagHjemmelag
2017-10-21Ukjent UkjentVL1AUkjent-UkjentVenneLigaen21-10-201714:00Sør AmfiHjemmelagHjemmelag
2017-10-22Kristiansand SI A-lag MUIL A-laga1dk6Kristiansand SI A-lag-MUIL A-lag1. div Herrer Agder22-10-201718:15Spicheren TreningssenterRune DavidsenAndré Kopperud11-0
2017-10-22Stavanger Damer A Sandnes Damer A1dd9Stavanger Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland22-10-201711:30HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit2-1
2017-10-22Lye Damer A Brodd Damer A1dd10Lye Damer A-Brodd Damer A1. div Damer Rogaland22-10-201712:15HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit0-0
2017-10-22Krokhøl Damer A Sandnes Damer A1dd12Krokhøl Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland22-10-201713:00HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-1
2017-10-22Krokhøl Damer A Brodd Damer A1dd14Krokhøl Damer A-Brodd Damer A1. div Damer Rogaland22-10-201713:45HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit1-0
2017-10-22Brodd B-lag Klepp3d8Brodd B-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland22-10-201711:30LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen3-2
2017-10-22Lura B-lag Brodd B-lag3d7Lura B-lag-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland22-10-201712:15LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen2-2
2017-10-22Sunde B-lag Klepp3d6Sunde B-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland22-10-201713:00LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen1-2
2017-10-22Sunde B-lag Lura B-lag3d5Sunde B-lag-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland22-10-201713:45LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen3-2
2017-10-23Arendal A-lag MUIL A-laga1dk7Arendal A-lag-MUIL A-lag1. div Herrer Agder23-10-201720:15StintahallenRune DavidsenAndré Kopperud10-0
2017-10-24Hommersåk A-lag Stavanger B-lag2d9Hommersåk A-lag-Stavanger B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland24-10-201720:45RiskahallenEinar HagaFrode Hagerup5-5
2017-10-25Vardeneset A-lag Sunde B-lag3d9Vardeneset A-lag-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland25-10-201718:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen2-6
2017-10-25Vardeneset A-lag Lura B-lag3d10Vardeneset A-lag-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland25-10-201718:55Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen1-3
2017-10-25Sunde B-lag Brodd B-lag3d11Sunde B-lag-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland25-10-201719:35Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen1-4
2017-10-25Lura B-lag Brodd B-lag3d12Lura B-lag-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland25-10-201720:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen1-2
2017-10-26Sunde A-lag Sandnes B-lag2d10Sunde A-lag-Sandnes B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland26-10-201720:15KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl9-2
2017-10-26Stavanger A-lag Ålgård A-lag1dr8Stavanger A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland26-10-201720:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit9-2
2017-10-26Stavanger Damer A Sunde Damer A1dd11Stavanger Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland26-10-201719:00KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl3-2
2017-10-28Grei Sandnes A-lage40Grei-Sandnes A-lagEliteserie28-10-201714:00ApalløkkahallenHjemmelagHjemmelag4-10
2017-10-28Lye G20 Sunde G20g20k1Lye G20-Sunde G20G20 Rogaland28-10-201710:00LyehallenEinar HagaFrode Hagerup3-3
2017-10-28Lye G20 Ålgård G20*g20k2Lye G20-Ålgård G20*G20 Rogaland28-10-201710:45LyehallenEinar HagaFrode Hagerup1-7
2017-10-28Brodd G20 Sunde G20g20k3Brodd G20-Sunde G20G20 Rogaland28-10-201711:30LyehallenEinar HagaFrode Hagerup2-3
2017-10-28Brodd G20 Ålgård G20*g20k4Brodd G20-Ålgård G20*G20 Rogaland28-10-201712:15LyehallenEinar HagaFrode Hagerup0-13
2017-10-28Sandnes J13-19 Hommersåk J13-19J1319k7Sandnes J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland28-10-201710:00RiskahallenHerman GaltaEmil Werthim0-5
2017-10-28Sandnes J13-19 Stavanger J13-19J1319k8Sandnes J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland28-10-201710:35RiskahallenEmil WerthimEmil Werthim0-5
2017-10-28Hommersåk J13-19 Lye J13-19J1319k9Hommersåk J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland28-10-201711:10RiskahallenEmil WerthimHerman Galta0-7
2017-10-28Hommersåk J13-19 Stavanger J13-19J1319k10Hommersåk J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland28-10-201711:45RiskahallenEmil WerthimHerman Galta1-1
2017-10-28Sandnes J13-19 Lye J13-19J1319k11Sandnes J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland28-10-201712:20RiskahallenEmil WerthimHerman Galta0-5
2017-10-28Lye J13-19 Stavanger J13-19j1319k16Lye J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland28-10-201712:20RiskahallenEmil WerthimHerman Galta3-0
2017-10-29Stavanger B-lag Sunde A-lag2d11Stavanger B-lag-Sunde A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland29-10-201716:30VikinghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl2-14
2017-10-29Kristiansand SI A-lag Arendal B-laga1dk9Kristiansand SI A-lag-Arendal B-lag1. div Herrer Agder29-10-201718:15Spicheren TreningssenterKent André AndersenBent Roger Boye10-1
2017-10-29 Mini_1_rs-Minirunde29-10-201711:00GjesdalhallenHjemmelagHjemmelag
2017-10-29Hommersåk G14 Frøyland G14g14k10Hommersåk G14-Frøyland G14G14 Rogaland29-10-201711:00KvernevikhallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim7-0
2017-10-29Lye G14 Hinna G14g14k11Lye G14-Hinna G14G14 Rogaland29-10-201711:35KvernevikhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit7-1
2017-10-29Hommersåk G14 Sunde G14g14k12Hommersåk G14-Sunde G14G14 Rogaland29-10-201712:10KvernevikhallenJørgen BråtveitRaymond Eckholm6-0
2017-10-29Hinna G14 Frøyland G14g14k13Hinna G14-Frøyland G14G14 Rogaland29-10-201712:45KvernevikhallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim8-0
2017-10-29Lye G14 Hommersåk G14g14k14Lye G14-Hommersåk G14G14 Rogaland29-10-201713:20KvernevikhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit0-1
2017-10-29Sunde G14 Frøyland G14g14k15Sunde G14-Frøyland G14G14 Rogaland29-10-201713:55KvernevikhallenJørgen BråtveitRaymond Eckholm2-3
2017-10-29Lye G14 Frøyland G14g14k16Lye G14-Frøyland G14G14 Rogaland29-10-201714:30KvernevikhallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim11-2
2017-10-29Hinna G14 Sunde G14g14k17Hinna G14-Sunde G14G14 Rogaland29-10-201715:05KvernevikhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit6-2
2017-10-29Lye Damer A Stavanger Damer A1dd16Lye Damer A-Stavanger Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201711:00StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen2-4
2017-10-29Stavanger Damer A Hommersåk Damer A1dd22nStavanger Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201711:45StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen6-0
2017-10-29Krokhøl Damer A Hommersåk Damer A1dd15Krokhøl Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201712:30StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-1
2017-10-29Lye Damer A Krokhøl Damer A1dd19Lye Damer A-Krokhøl Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201713:15StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen3-1
2017-10-29Brodd Damer A Hommersåk Damer A1dd20Brodd Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201714:00StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen3-0
2017-10-29Brodd Damer A Sunde Damer A1dd17Brodd Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201714:45StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-2
2017-10-29Sandnes Damer A Hommersåk Damer A1dd18Sandnes Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201715:30StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-2
2017-10-29Sunde Damer A Sandnes Damer A1dd21nSunde Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland29-10-201716:15StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen1-3
2017-10-29Greåker Sandnes A-lage25Greåker-Sandnes A-lagEliteserie29-10-201714:00TindlundhallenHjemmelagHjemmelag8-4
2017-10-29Sandnes G14 X Ålgård G14g14k1Sandnes G14 X-Ålgård G14G14 Rogaland29-10-201711:00VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland1-6
2017-10-29Kampen G14 Stavanger G14g14k2Kampen G14-Stavanger G14G14 Rogaland29-10-201711:35VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy4-5
2017-10-29Sandnes G14 Y Brodd G14g14k3Sandnes G14 Y-Brodd G14G14 Rogaland29-10-201712:10VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland4-0
2017-10-29Sandnes G14 X Kampen G14g14k4Sandnes G14 X-Kampen G14G14 Rogaland29-10-201712:45VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy0-4
2017-10-29Brodd G14 Stavanger G14g14k5Brodd G14-Stavanger G14G14 Rogaland29-10-201713:20VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland0-7
2017-10-29Sandnes G14 Y Ålgård G14g14k6Sandnes G14 Y-Ålgård G14G14 Rogaland29-10-201713:55VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy1-1
2017-10-29Sandnes G14 X Stavanger G14g14k7Sandnes G14 X-Stavanger G14G14 Rogaland29-10-201714:30VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland1-7
2017-10-29Brodd G14 Ålgård G14g14k8Brodd G14-Ålgård G14G14 Rogaland29-10-201715:05VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy1-4
2017-10-29Sandnes G14 Y Kampen G14g14k9Sandnes G14 Y-Kampen G14G14 Rogaland29-10-201715:40VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland1-5
2017-10-30Øyane A-lag Krokhøl A-lag2d12Øyane A-lag-Krokhøl A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland30-10-201720:15HundvåghallenMartin LyngstølTerje Halvorsen4-12
2017-10-30MUIL A-lag Vågsbygd A-laga1dk10MUIL A-lag-Vågsbygd A-lag1. div Herrer Agder30-10-201720:15Sør AmfiJoachim AndersenRune Davidsen2-13
2017-11-01Lura A-lag Frøyland A-lag1dr9Lura A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland01-11-201721:00LurahallenYngve MælandChrister Ludvigsen3-7
2017-11-04Lye A-lag Lura A-lag1dr10Lye A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland04-11-201714:00LyehallenEinar HagaFrode Hagerup9-3
2017-11-04Sandnes G16 Hommersåk G16g16k8Sandnes G16-Hommersåk G16G16 Rogaland04-11-201711:00HanahallenVegard KielsenBengt Strandh4-2
2017-11-04Sandnes G16 Ålgård G16g16k9Sandnes G16-Ålgård G16G16 Rogaland04-11-201711:45HanahallenVegard KielsenBengt Strandh0-2
2017-11-04Hommersåk G16 Ålgård G16g16k10Hommersåk G16-Ålgård G16G16 Rogaland04-11-201712:30HanahallenVegard KielsenBengt Strandh1-4
2017-11-04Brodd J13-19 Sandnes J13-19J1319k12Brodd J13-19-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland04-11-201714:00HanahallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim6-0
2017-11-04Sunde J13-19* Hommersåk J13-19J1319k13Sunde J13-19*-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland04-11-201714:45HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit3-3
2017-11-04Brodd J13-19 Hommersåk J13-19J1319k14Brodd J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland04-11-201715:10HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit0-4
2017-11-04Sunde J13-19* Sandnes J13-19j1319k15Sunde J13-19*-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland04-11-201715:45HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit10-0
2017-11-04Sunde G16 Lura G16g16k11Sunde G16-Lura G16G16 Rogaland04-11-201710:30LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland7-2
2017-11-04Brodd G16 Sunde G16g16k12Brodd G16-Sunde G16G16 Rogaland04-11-201711:15LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland5-5
2017-11-04Brodd G16 Stavanger G16 g16k13Brodd G16-Stavanger G16 G16 Rogaland04-11-201712:00LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland4-4
2017-11-04Stavanger G16 Lura G16g16k14Stavanger G16 -Lura G16G16 Rogaland04-11-201712:45LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland5-1
2017-11-04Flekkerøy U15-18 Kristiansand/FK Vigør au1518k5Flekkerøy U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 04-11-201710:30MandalshallenKjell Gaute HartvigsenTrine Olafsrud0-4
2017-11-04Arendal U15-18 Mandal U15-18au1518k6Arendal U15-18-Mandal U15-18U15-18 Agder 04-11-201711:15MandalshallenKent André AndersenTrine Olafsrud5-2
2017-11-04Flekkerøy U15-18 Mandal U15-18au1518k7Flekkerøy U15-18-Mandal U15-18U15-18 Agder 04-11-201712:00MandalshallenKjell Gaute HartvigsenKent André Andersen2-3
2017-11-04Arendal U15-18 Kristiansand/FK Vigør au1518k8Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 04-11-201712:45MandalshallenKjell Gaute HartvigsenTrine Olafsrud4-1
2017-11-05Toppen U11-14 Flekkerøy U11-14au1114k5Toppen U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 05-11-201710:30FlekkerøyhallenJan Erik JordanHåvard Nygård Nese5-3
2017-11-05Arendal U11-14 Just U11-14au1114k6Arendal U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 05-11-201711:15FlekkerøyhallenJan Erik JordanHåvard Nygård Nese0-5
2017-11-05Toppen U11-14 Just U11-14au1114k7Toppen U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 05-11-201712:00FlekkerøyhallenHallvard NordvikTor Martin Ruud Søbstad3-6
2017-11-05Arendal U11-14 Flekkerøy U11-14au1114k8Arendal U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 05-11-201712:45FlekkerøyhallenHallvard NordvikTor Martin Ruud Søbstad0-5
2017-11-05Sunde G12 Lura G12g12k13Sunde G12-Lura G12G12 Rogaland05-11-201711:30GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley3-4
2017-11-05Sunde G12 Lye G12g12k14Sunde G12-Lye G12G12 Rogaland05-11-201712:05GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley4-9
2017-11-05Lura G12 Ålgård G12g12k15Lura G12-Ålgård G12G12 Rogaland05-11-201712:40GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley5-2
2017-11-05Sunde G12 Ålgård G12g12k16Sunde G12-Ålgård G12G12 Rogaland05-11-201713:15GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley5-3
2017-11-05Lura G12 Lye G12g12k17Lura G12-Lye G12G12 Rogaland05-11-201713:50GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley1-8
2017-11-05Lye G12 Ålgård G12g12k18Lye G12-Ålgård G12G12 Rogaland05-11-201714:25GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley3-1
2017-11-05Hommersåk G12 Frøyland G12g12k19Hommersåk G12-Frøyland G12G12 Rogaland05-11-201711:30SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark8-4
2017-11-05Hommersåk G12 Sola G12g12k20Hommersåk G12-Sola G12G12 Rogaland05-11-201712:05SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-3
2017-11-05Frøyland G12 Sandnes G12g12k21Frøyland G12-Sandnes G12G12 Rogaland05-11-201712:40SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-2
2017-11-05Hommersåk G12 Sandnes G12g12k22Hommersåk G12-Sandnes G12G12 Rogaland05-11-201713:15SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark6-3
2017-11-05Frøyland G12 Sola G12g12k23Frøyland G12-Sola G12G12 Rogaland05-11-201713:50SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-2
2017-11-05Sola G12 Sandnes G12g12k24Sola G12-Sandnes G12G12 Rogaland05-11-201714:25SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark
2017-11-05Sandnes B-lag Hommersåk A-lag2d13Sandnes B-lag-Hommersåk A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland05-11-201716:00SørbøhallenFrode HagerupEinar Haga3-1
2017-11-06Ålgård A-lag Frøyland A-lag1dr11Ålgård A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland06-11-201720:15GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit1-3
2017-11-08Sola A-lag Øyane A-lag2d14Sola A-lag-Øyane A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland08-11-201719:30SolahallenChrister LudvigsenTerje Halvorsen12-0
2017-11-11Kristiansand/FK Vigør Mandal U15-18au1518k9Kristiansand/FK Vigør -Mandal U15-18U15-18 Agder 11-11-201710:30Idda ArenaKent André AndersenBent Roger Boye0-0
2017-11-11Mandal U15-18 Vågsbygd U15-18au1518k12Mandal U15-18-Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 11-11-201711:15Idda ArenaKent André AndersenBent Roger Boye1-2
2017-11-11Kristiansand/FK Vigør Flekkerøy U15-18au1518k11Kristiansand/FK Vigør -Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 11-11-201712:00Idda ArenaAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad2-0
2017-11-11Vågsbygd U15-18 Flekkerøy U15-18au1518k10Vågsbygd U15-18-Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 11-11-201712:45Idda ArenaAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad3-0
2017-11-11Kristiansand SI A-lag Vågsbygd G18a1dk13Kristiansand SI A-lag-Vågsbygd G181. div Herrer Agder11-11-201714:00Idda ArenaPer Harald Bai StabellJoachim Andersen14-3
2017-11-11Kolnes J14 Torvastad G14u1216k1Kolnes J14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-11-201710:00KarmøyhallenMagnus SvendsenHaakon Andre Misje5-1
2017-11-11Karmøy G12 Kolnes U14u1216k2Karmøy G12-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland11-11-201710:35KarmøyhallenMagnus SvendsenHaakon Andre Misje1-10
2017-11-11Kolnes G12 Torvastad G14u1216k3Kolnes G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-11-201711:10KarmøyhallenMikal RovikInge Hundsbedt10-0
2017-11-11Kolnes J14 Kolnes U14u1216k4Kolnes J14-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland11-11-201711:45KarmøyhallenMikal RovikInge Hundsbedt0-9
2017-11-11Karmøy G12 Kolnes G12u1216k5Karmøy G12-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland11-11-201712:20KarmøyhallenKristian SkarsteinMadeleine Øiongen6-3
2017-11-11Kolnes U14 Torvastad G14u1216k6Kolnes U14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-11-201712:55KarmøyhallenKristian SkarsteinMadeleine Øiongen16-0
2017-11-11Kolnes J14 Kolnes G12u1216k7Kolnes J14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland11-11-201713:30KarmøyhallenTrygve B RønnevikViljar Bruntveit2-9
2017-11-11Karmøy G12 Torvastad G14u1216k8Karmøy G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-11-201714:05KarmøyhallenTrygve B RønnevikViljar Bruntveit6-2
2017-11-11Ukjent UkjentVL1Ukjent-UkjentVenneLigaen11-11-201710:00KvernevikhallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-11Brodd J13-19 Sunde J13-19*J1319k17Brodd J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland11-11-201710:35LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff0-5
2017-11-11Lye J13-19 Brodd J13-19J1319k18Lye J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland11-11-201711:10LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff8-0
2017-11-11Stavanger J13-19 Sunde J13-19*J1319k19Stavanger J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland11-11-201711:45LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff3-0
2017-11-11Lye J13-19 Sunde J13-19*J1319k20Lye J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland11-11-201712:20LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff7-0
2017-11-11Stavanger J13-19 Brodd J13-19J1319k21Stavanger J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland11-11-201712:55LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff8-1
2017-11-11Sunde G20 Ålgård G20*g20k5Sunde G20-Ålgård G20*G20 Rogaland11-11-201710:00VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen0-1
2017-11-11Sunde G20 Hommersåk G20g20k6Sunde G20-Hommersåk G20G20 Rogaland11-11-201710:45VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen1-3
2017-11-11Ålgård G20* Stavanger G20g20k7Ålgård G20*-Stavanger G20G20 Rogaland11-11-201711:30VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen5-1
2017-11-11Sunde G20 Stavanger G20g20k8Sunde G20-Stavanger G20G20 Rogaland11-11-201712:15VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen1-4
2017-11-11Ålgård G20* Hommersåk G20g20k9Ålgård G20*-Hommersåk G20G20 Rogaland11-11-201713:00VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen4-1
2017-11-12Frøyland A-lag Stavanger A-lag1dr13Frøyland A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland12-11-201712:00FrøyhallenMartin LyngstølJon Kåre Olsen6-3
2017-11-12Kristiansand SI A-lag Vågsbygd A-laga1dk14Kristiansand SI A-lag-Vågsbygd A-lag1. div Herrer Agder12-11-201718:15Spicheren TreningssenterJoachim AndersenKjell Hølland5-3
2017-11-12Sandnes A-lag Sarpsborge47Sandnes A-lag-SarpsborgEliteserie12-11-201715:30HanahallenHjemmelagHjemmelag2-9
2017-11-12Ukjent UkjentVL2AUkjent-UkjentVenneLigaen12-11-201714:00MarnardalhallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-15Brodd A-lag Stavanger A-lag1dr12Brodd A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland15-11-201720:30StorhaughallenTom E. FredriksenMartin Lyngstøl2-8
2017-11-15Lura A-lag Ålgård A-lag1dr14Lura A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland15-11-201721:00LurahallenTerje HalvorsenAksel Hoff5-4
2017-11-16Vågsbygd B-lag Vågsbygd A-laga1dk15Vågsbygd B-lag-Vågsbygd A-lag1. div Herrer Agder16-11-201720:20VågsbygdhallenKjell Gaute HartvigsenBent Roger Boye1-7
2017-11-16Lye Damer A Sandnes Damer A1dd23nLye Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland16-11-201719:00RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit6-0
2017-11-16Stavanger Damer A Hommersåk Damer A1dd24nStavanger Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland16-11-201719:45RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit3-1
2017-11-16Stavanger Damer A Sandnes Damer A1dd25nStavanger Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland16-11-201720:30RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit5-3
2017-11-16Lye Damer A Hommersåk Damer A1dd26nLye Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland16-11-201721:15RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit7-0
2017-11-18Bækkelaget Sandnes A-lage54Bækkelaget-Sandnes A-lagEliteserie18-11-201716:00BækkelagshallenHjemmelagHjemmelag6-7
2017-11-18Sunde G14 Sandnes G14 Xg14k27Sunde G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland18-11-201710:30HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-2
2017-11-18Sunde G14 Brodd G14g14k28Sunde G14-Brodd G14G14 Rogaland18-11-201711:05HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark6-5
2017-11-18Frøyland G14 Sandnes G14 Xg14k29Frøyland G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland18-11-201711:40HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark0-7
2017-11-18Sandnes G14 Y Sunde G14g14k30Sandnes G14 Y-Sunde G14G14 Rogaland18-11-201712:15HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-5
2017-11-18Brodd G14 Sandnes G14 Xg14k31Brodd G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland18-11-201712:50HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark5-1
2017-11-18Frøyland G14 Brodd G14g14k32Frøyland G14-Brodd G14G14 Rogaland18-11-201713:25HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark2-3
2017-11-18Sandnes G14 Y Frøyland G14g14k33Sandnes G14 Y-Frøyland G14G14 Rogaland18-11-201714:00HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark7-1
2017-11-18Sandnes G14 Y Sandnes G14 Xg14k34Sandnes G14 Y-Sandnes G14 XG14 Rogaland18-11-201714:35HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-3
2017-11-18Ukjent UkjentVL2RNUkjent-UkjentVenneLigaen18-11-201710:00KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-18Karmøy IBK U13-16 X Skjold U13-16vu1316k1Karmøy IBK U13-16 X-Skjold U13-16VenneLiga U13-16 Rogaland Nord18-11-201710:15KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag0-7
2017-11-18Skjold U13-16 Karmøy IBK U13-16 Xvu1316k2Skjold U13-16-Karmøy IBK U13-16 XVenneLiga U13-16 Rogaland Nord18-11-201711:45KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag5-2
2017-11-18Stavanger G14 Lye G14g14k18Stavanger G14-Lye G14G14 Rogaland18-11-201710:00LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen1-2
2017-11-18Hommersåk G14 Lye G14g14k19Hommersåk G14-Lye G14G14 Rogaland18-11-201710:35LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen2-2
2017-11-18Stavanger G14 Kampen G14g14k20Stavanger G14-Kampen G14G14 Rogaland18-11-201711:10LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen3-4
2017-11-18Stavanger G14 Hinna G14g14k21Stavanger G14-Hinna G14G14 Rogaland18-11-201711:45LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen5-2
2017-11-18Lye G14 Kampen G14g14k22Lye G14-Kampen G14G14 Rogaland18-11-201712:20LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen2-1
2017-11-18Hommersåk G14 Ålgård G14g14k23Hommersåk G14-Ålgård G14G14 Rogaland18-11-201712:55LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen1-5
2017-11-18Hommersåk G14 Hinna G14g14k24Hommersåk G14-Hinna G14G14 Rogaland18-11-201713:30LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen5-1
2017-11-18Ålgård G14 Kampen G14g14k25Ålgård G14-Kampen G14G14 Rogaland18-11-201714:05LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen5-1
2017-11-18Ålgård G14 Hinna G14g14k26Ålgård G14-Hinna G14G14 Rogaland18-11-201714:40LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen7-5
2017-11-19Haugerud Sandnes A-lage59Haugerud-Sandnes A-lagEliteserie19-11-201715:00HaugerudhallenHjemmelagHjemmelag4-6
2017-11-19Sunde G16 Stavanger G16 g16k18Sunde G16-Stavanger G16 G16 Rogaland19-11-201711:30LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen5-6
2017-11-19Sunde G16 Brodd G16g16k19Sunde G16-Brodd G16G16 Rogaland19-11-201712:15LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen1-8
2017-11-19Stavanger G16 Lura G16g16k20Stavanger G16 -Lura G16G16 Rogaland19-11-201713:00LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen9-1
2017-11-19Brodd G16 Lura G16g16k21Brodd G16-Lura G16G16 Rogaland19-11-201713:45LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen12-0
2017-11-19 Mini_2_A-Minirunde19-11-201711:00MarnardalhallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-19 Mini_1_rn-Minirunde19-11-201710:00NorheimhallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-19Sandnes G16 Ålgård G16g16k15Sandnes G16-Ålgård G16G16 Rogaland19-11-201711:30RiskahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen0-2
2017-11-19Sandnes G16 Hommersåk G16g16k16Sandnes G16-Hommersåk G16G16 Rogaland19-11-201712:15RiskahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen3-1
2017-11-19Ålgård G16 Hommersåk G16g16k17Ålgård G16-Hommersåk G16G16 Rogaland19-11-201713:00RiskahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen1-0
2017-11-19Arendal U11-14 Risør U11-14au1114k20Arendal U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 19-11-201711:00RisørhallenKrasimir KostovRune Davidsen4-4
2017-11-19Just U11-14 Risør U11-14au1114k17Just U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 19-11-201711:45RisørhallenKrasimir KostovKjell Gaute Hartvigsen3-3
2017-11-19Arendal U11-14 Just U11-14au1114k9Arendal U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 19-11-201712:30RisørhallenRune DavidsenKjell Gaute Hartvigsen2-8
2017-11-19Risør U11-14 Arendal U11-14au1114k11Risør U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 19-11-201713:15RisørhallenRune DavidsenKrasimir Kostov5-3
2017-11-19Just U11-14 Toppen U11-14au1114k10Just U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 19-11-201714:00RisørhallenKrasimir KostovKjell Gaute Hartvigsen0-10
2017-11-19Toppen U11-14 Arendal U11-14au1114k12Toppen U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 19-11-201714:45RisørhallenRune DavidsenKjell Gaute Hartvigsen9-1
2017-11-20Stavanger A-lag Lye A-lag1dr15Stavanger A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland20-11-201720:30VikinghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl5-4
2017-11-20Vågsbygd A-lag Vågsbygd G18a1dk16Vågsbygd A-lag-Vågsbygd G181. div Herrer Agder20-11-201720:20VågsbygdhallenBaste RimestadAndré Kopperud7-2
2017-11-22Sola A-lag Sandnes B-lag2d15Sola A-lag-Sandnes B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland22-11-201719:30SolahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen12-4
2017-11-22Klepp Vardeneset A-lag3d13Klepp-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland22-11-201718:15Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup8-2
2017-11-22Klepp Lura B-lag3d14Klepp-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland22-11-201718:55Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup3-3
2017-11-22Vardeneset A-lag Sunde B-lag3d15Vardeneset A-lag-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland22-11-201719:35Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup1-5
2017-11-22Sunde B-lag Lura B-lag3d16Sunde B-lag-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland22-11-201720:15Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup1-2
2017-11-25 Mini_2_1_rs-Minirunde25-11-201710:00RiskahallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-25 Mini_2_2_rs-Minirunde25-11-201711:30SolahallenHjemmelagHjemmelag
2017-11-25Sandnes J13-19 Hommersåk J13-19J1319k22Sandnes J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland25-11-201710:00VikinghallenEirik Johann NaleyEmil Werthim0-7
2017-11-25Sandnes J13-19 Stavanger J13-19J1319k23Sandnes J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland25-11-201710:35VikinghallenEirik Johann NaleyHerman Galta0-11
2017-11-25Hommersåk J13-19 Lye J13-19J1319k24Hommersåk J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland25-11-201711:10VikinghallenEmil WerthimHerman Galta1-4
2017-11-25Hommersåk J13-19 Stavanger J13-19J1319k25Hommersåk J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland25-11-201711:45VikinghallenEmil WerthimEirik Johann Naley2-2
2017-11-25Sandnes J13-19 Lye J13-19J1319k26Sandnes J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland25-11-201712:20VikinghallenEirik Johann NaleyHerman Galta0-8
2017-11-26Frøyland G12 Ålgård G12g12k31Frøyland G12-Ålgård G12G12 Rogaland26-11-201711:00FrøyhallenSander SandangerHenrik Aadnøy3-6
2017-11-26Frøyland G12 Sola G12g12k32Frøyland G12-Sola G12G12 Rogaland26-11-201711:35FrøyhallenSander SandangerHenrik Aadnøy3-1
2017-11-26Ålgård G12 Sandnes G12g12k33Ålgård G12-Sandnes G12G12 Rogaland26-11-201712:10FrøyhallenSander SandangerHenrik Aadnøy0-1
2017-11-26Frøyland G12 Sandnes G12g12k34Frøyland G12-Sandnes G12G12 Rogaland26-11-201712:45FrøyhallenSander SandangerHenrik Aadnøy4-1
2017-11-26Ålgård G12 Sola G12g12k35Ålgård G12-Sola G12G12 Rogaland26-11-201713:20FrøyhallenSander SandangerHenrik Aadnøy4-2
2017-11-26Sola G12 Sandnes G12g12k36Sola G12-Sandnes G12G12 Rogaland26-11-201713:55FrøyhallenSander SandangerHenrik Aadnøy2-2
2017-11-26Lye G12 Hommersåk G12g12k25Lye G12-Hommersåk G12G12 Rogaland26-11-201711:00KvernevikhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim6-0
2017-11-26Lye G12 Lura G12g12k26Lye G12-Lura G12G12 Rogaland26-11-201711:35KvernevikhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim4-1
2017-11-26Hommersåk G12 Sunde G12g12k27Hommersåk G12-Sunde G12G12 Rogaland26-11-201712:10KvernevikhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim5-4
2017-11-26Lye G12 Sunde G12g12k28Lye G12-Sunde G12G12 Rogaland26-11-201712:45KvernevikhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim10-5
2017-11-26Hommersåk G12 Lura G12g12k29Hommersåk G12-Lura G12G12 Rogaland26-11-201713:20KvernevikhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim3-3
2017-11-26Lura G12 Sunde G12g12k30Lura G12-Sunde G12G12 Rogaland26-11-201713:55KvernevikhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim4-2
2017-11-26Arendal U15-18 Mandal U15-18au1518k13Arendal U15-18-Mandal U15-18U15-18 Agder 26-11-201710:30VågsbygdhallenMarianne KolbeinsvikHenrik Veshovda2-2
2017-11-26Kristiansand/FK Vigør Vågsbygd U15-18au1518k14Kristiansand/FK Vigør -Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 26-11-201711:15VågsbygdhallenMarianne KolbeinsvikHenrik Veshovda3-3
2017-11-26Kristiansand/FK Vigør Mandal U15-18au1518k15Kristiansand/FK Vigør -Mandal U15-18U15-18 Agder 26-11-201712:00VågsbygdhallenKent André AndersenBent Roger Boye3-2
2017-11-26Arendal U15-18 Vågsbygd U15-18au1518k16Arendal U15-18-Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 26-11-201712:45VågsbygdhallenKent André AndersenBent Roger Boye3-2
2017-11-26Vågsbygd G18 Arendal A-laga1dk17Vågsbygd G18-Arendal A-lag1. div Herrer Agder26-11-201714:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellRune Davidsen0-12
2017-11-26Vågsbygd B-lag Kristiansand SI A-laga1dk18Vågsbygd B-lag-Kristiansand SI A-lag1. div Herrer Agder26-11-201716:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellRune Davidsen3-13
2017-11-27Øyane A-lag Sunde A-lag2d17Øyane A-lag-Sunde A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland27-11-201719:15HundvåghallenChrister LudvigsenJon Kåre Olsen1-17
2017-11-30Vågsbygd A-lag Arendal A-laga1dk20Vågsbygd A-lag-Arendal A-lag1. div Herrer Agder30-11-201720:20VågsbygdhallenRune DavidsenAndré Kopperud3-3
2017-11-30Krokhøl Damer A Sunde Damer A1dd34nKrokhøl Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland30-11-201719:00KvernevikhallenYngve MælandOddbjørn Fiskå5-4
2017-11-30Krokhøl Damer A Sandnes Damer A1dd32nKrokhøl Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland30-11-201719:45KvernevikhallenYngve MælandOddbjørn Fiskå3-1
2017-11-30Brodd Damer A Sunde Damer A1dd31nBrodd Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland30-11-201721:15KvernevikhallenYngve MælandOddbjørn Fiskå0-3
2017-11-30Brodd Damer A Sandnes Damer A1dd39nBrodd Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland30-11-201720:30StorhaughallenYngve MælandOddbjørn Fiskå1-3
2017-12-02Ålgård G14 Lye G14g14k35Ålgård G14-Lye G14G14 Rogaland02-12-201710:00GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy3-0
2017-12-02Lye G14 Hommersåk G14g14k36Lye G14-Hommersåk G14G14 Rogaland02-12-201710:35GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy3-4
2017-12-02Ålgård G14 Hommersåk G14g14k37Ålgård G14-Hommersåk G14G14 Rogaland02-12-201711:10GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy2-0
2017-12-02Lye G14 Kampen G14g14k38Lye G14-Kampen G14G14 Rogaland02-12-201711:45GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy4-7
2017-12-02Ålgård G14 Stavanger G14g14k39Ålgård G14-Stavanger G14G14 Rogaland02-12-201712:20GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy3-2
2017-12-02Hommersåk G14 Sunde G14g14k40Hommersåk G14-Sunde G14G14 Rogaland02-12-201712:55GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy6-1
2017-12-02Kampen G14 Sunde G14g14k41Kampen G14-Sunde G14G14 Rogaland02-12-201713:30GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy12-0
2017-12-02Stavanger G14 Kampen G14g14k42Stavanger G14-Kampen G14G14 Rogaland02-12-201714:05GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy2-4
2017-12-02Stavanger G14 Sunde G14g14k43Stavanger G14-Sunde G14G14 Rogaland02-12-201714:40GjesdalhallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy7-1
2017-12-02Sandnes A-lag Gjelleråsene62Sandnes A-lag-GjelleråsenEliteserie02-12-201714:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2017-12-02Lye J13-19 Stavanger J13-19J1319k31Lye J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland02-12-201710:00LyehallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim5-2
2017-12-02Brodd J13-19 Sunde J13-19*J1319k32Brodd J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland02-12-201710:35LyehallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit1-4
2017-12-02Lye J13-19 Brodd J13-19J1319k33Lye J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland02-12-201711:10LyehallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim8-1
2017-12-02Stavanger J13-19 Sunde J13-19*J1319k34Stavanger J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland02-12-201711:45LyehallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit2-4
2017-12-02Lye J13-19 Sunde J13-19*J1319k35Lye J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland02-12-201712:20LyehallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim5-0
2017-12-02Stavanger J13-19 Brodd J13-19J1319k36Stavanger J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland02-12-201712:55LyehallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit4-0
2017-12-02Brodd G14 Frøyland G14g14k44Brodd G14-Frøyland G14G14 Rogaland02-12-201710:00StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes5-1
2017-12-02Sandnes G14 Y Hinna G14g14k45Sandnes G14 Y-Hinna G14G14 Rogaland02-12-201710:35StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes5-0
2017-12-02Brodd G14 Sandnes G14 Xg14k46Brodd G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland02-12-201711:10StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes3-3
2017-12-02Hinna G14 Frøyland G14g14k47Hinna G14-Frøyland G14G14 Rogaland02-12-201711:45StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes0-5
2017-12-02Sandnes G14 Y Brodd G14g14k48Sandnes G14 Y-Brodd G14G14 Rogaland02-12-201712:20StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes3-3
2017-12-02Sandnes G14 X Frøyland G14g14k49Sandnes G14 X-Frøyland G14G14 Rogaland02-12-201712:55StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes4-4
2017-12-02Sandnes G14 Y Frøyland G14g14k50Sandnes G14 Y-Frøyland G14G14 Rogaland02-12-201713:30StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes11-0
2017-12-02Hinna G14 Sandnes G14 Xg14k51Hinna G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland02-12-201714:05StorhaughallenSander SandangerAleksander Kraakenes0-5
2017-12-02Kolnes J14 Karmøy G12u1216k9Kolnes J14-Karmøy G12U12-16 Nord-Rogaland02-12-201710:00Torvastad ArenaTrygve B RønnevikViljar Bruntveit4-5
2017-12-02Kolnes U14 Kolnes G12u1216k10Kolnes U14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland02-12-201710:35Torvastad ArenaTrygve B RønnevikViljar Bruntveit10-3
2017-12-02Kolnes J14 Kolnes U14u1216k11Kolnes J14-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland02-12-201711:10Torvastad ArenaMagnus SvendsenHaakon Andre Misje3-13
2017-12-02Kolnes G12 Torvastad G14u1216k12Kolnes G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland02-12-201711:45Torvastad ArenaJulie LeesamKristine Torbjørnsen5-5
2017-12-02Kolnes U14 Torvastad G14u1216k13Kolnes U14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland02-12-201712:20Torvastad ArenaMagnus SvendsenHaakon Andre Misje5-1
2017-12-02Karmøy G12 Kolnes G12u1216k14Karmøy G12-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland02-12-201712:55Torvastad ArenaJulie LeesamKristine Torbjørnsen2-6
2017-12-02Karmøy G12 Torvastad G14u1216k15Karmøy G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland02-12-201713:30Torvastad ArenaAnna SeverinsenMadeleine Øiongen3-3
2017-12-02Kolnes J14 Kolnes G12u1216k16Kolnes J14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland02-12-201714:05Torvastad ArenaMagnus SvendsenHaakon Andre Misje5-3
2017-12-03Flekkerøy U11-14 Just U11-14au1114k13Flekkerøy U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 03-12-201710:00FlekkerøyhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik7-0
2017-12-03Risør U11-14 Toppen U11-14au1114k14Risør U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 03-12-201710:45FlekkerøyhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik2-9
2017-12-03Flekkerøy U11-14 Toppen U11-14au1114k15Flekkerøy U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 03-12-201711:30FlekkerøyhallenAnders Vabo SkaarAndre Vågsvoll3-6
2017-12-03Just U11-14 Risør U11-14au1114k16Just U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 03-12-201712:15FlekkerøyhallenAnders Vabo SkaarAndre Vågsvoll1-6
2017-12-03Flekkerøy U11-14 Just U11-14au1114k19Flekkerøy U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 03-12-201713:00FlekkerøyhallenAnders Vabo SkaarAndre Vågsvoll1-5
2017-12-03Mandal U15-18 Vågsbygd U15-18au1518k17Mandal U15-18-Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 03-12-201713:45FlekkerøyhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad2-5
2017-12-03Mandal U15-18 Flekkerøy U15-18au1518k18Mandal U15-18-Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 03-12-201714:30FlekkerøyhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad2-6
2017-12-03Vågsbygd U15-18 Arendal U15-18au1518k19Vågsbygd U15-18-Arendal U15-18U15-18 Agder 03-12-201715:15FlekkerøyhallenTrine OlafsrudBror Olav Andreas Skrede1-5
2017-12-03Flekkerøy U15-18 Arendal U15-18au1518k20Flekkerøy U15-18-Arendal U15-18U15-18 Agder 03-12-201716:00FlekkerøyhallenTrine OlafsrudBror Olav Andreas Skrede3-4
2017-12-03Kolnes Dame Torvastad Mixvrnk1Kolnes Dame-Torvastad MixVenneliga Mix Rogaland Nord03-12-201711:00NorheimhallenHjemmelagHjemmelag2-9
2017-12-03Skjold Raptors Vea IBKvrnk2Skjold Raptors-Vea IBKVenneliga Mix Rogaland Nord03-12-201711:15NorheimhallenHjemmelagHjemmelag5-6
2017-12-03Skjold U13-16 Karmøy IBK U13-16 Xvu1316k3Skjold U13-16-Karmøy IBK U13-16 XVenneLiga U13-16 Rogaland Nord03-12-201711:30NorheimhallenHjemmelagHjemmelag8-0
2017-12-03Kolnes Dame Skjold Raptorsvrnk3Kolnes Dame-Skjold RaptorsVenneliga Mix Rogaland Nord03-12-201711:45NorheimhallenHjemmelagHjemmelag0-8
2017-12-03Torvastad Mix Vea IBKvrnk4Torvastad Mix-Vea IBKVenneliga Mix Rogaland Nord03-12-201712:00NorheimhallenHjemmelagHjemmelag2-4
2017-12-03Skjold U13-16 Karmøy IBK U13-16 Xvu1316k4Skjold U13-16-Karmøy IBK U13-16 XVenneLiga U13-16 Rogaland Nord03-12-201712:15NorheimhallenHjemmelagHjemmelag1-8
2017-12-03Kolnes Dame Vea IBKvrnk5Kolnes Dame-Vea IBKVenneliga Mix Rogaland Nord03-12-201712:30NorheimhallenHjemmelagHjemmelag0-9
2017-12-03Karmøy IBK U13-16 X Skjold U13-16vu1316k5Karmøy IBK U13-16 X-Skjold U13-16VenneLiga U13-16 Rogaland Nord03-12-201712:45NorheimhallenHjemmelagHjemmelag2-3
2017-12-03Torvastad Mix Skjold Raptorsvrnk6Torvastad Mix-Skjold RaptorsVenneliga Mix Rogaland Nord03-12-201713:00NorheimhallenHjemmelagHjemmelag7-1
2017-12-04Ålgård A-lag Stavanger A-lag1dr16Ålgård A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland04-12-201720:15GjesdalhallenJon Kåre OlsenYngve Mæland5-7
2017-12-04Arendal B-lag Arendal A-laga1dk22Arendal B-lag-Arendal A-lag1. div Herrer Agder04-12-201720:15StintahallenPer Harald Bai StabellJoachim Andersen2-14
2017-12-04Stavanger Damer A Brodd Damer A1dd27nStavanger Damer A-Brodd Damer A1. div Damer Rogaland04-12-201719:00VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland3-2
2017-12-04Krokhøl Damer A Sunde Damer A1dd28nKrokhøl Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland04-12-201719:45VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland2-2
2017-12-04Krokhøl Damer A Brodd Damer A1dd29nKrokhøl Damer A-Brodd Damer A1. div Damer Rogaland04-12-201720:30VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland0-0
2017-12-04Stavanger Damer A Sunde Damer A1dd30nStavanger Damer A-Sunde Damer A1. div Damer Rogaland04-12-201721:15VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland4-1
2017-12-06Lura A-lag Brodd A-lag1dr17Lura A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland06-12-201721:00LurahallenFrode HagerupEinar Haga3-6
2017-12-07Vågsbygd G18 Vågsbygd B-laga1dk19Vågsbygd G18-Vågsbygd B-lag1. div Herrer Agder07-12-201720:20VågsbygdhallenRune DavidsenAndré Kopperud3-4
2017-12-09Frøyland A-lag Brodd A-lag1dr18Frøyland A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland09-12-201712:00FrøyhallenMartin LyngstølYngve Mæland5-4
2017-12-09Brodd J13-19 Sandnes J13-19J1319k27Brodd J13-19-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland09-12-201710:00KvernevikhallenTerje HalvorsenAksel Hoff2-1
2017-12-09Sunde J13-19* Hommersåk J13-19J1319k28Sunde J13-19*-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland09-12-201710:35KvernevikhallenTerje HalvorsenAksel Hoff1-1
2017-12-09Brodd J13-19 Hommersåk J13-19J1319k29Brodd J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland09-12-201711:10KvernevikhallenTerje HalvorsenAksel Hoff0-4
2017-12-09Sunde J13-19* Sandnes J13-19J1319k30Sunde J13-19*-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland09-12-201711:45KvernevikhallenTerje HalvorsenAksel Hoff7-0
2017-12-09Brodd B-lag Vardeneset A-lag3d17Brodd B-lag-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland09-12-201712:30KvernevikhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-4
2017-12-09Klepp Vardeneset A-lag3d18Klepp-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland09-12-201713:15KvernevikhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit8-1
2017-12-09Brodd B-lag Sunde B-lag3d19Brodd B-lag-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland09-12-201714:00KvernevikhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit2-2
2017-12-09Klepp Sunde B-lag3d20Klepp-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland09-12-201714:45KvernevikhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-1
2017-12-09Klepp Kolnes A-lag3dh1Klepp-Kolnes A-lag3. div Herrer Nord-Rogaland09-12-201715:30KvernevikhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-2
2017-12-09Sunde B-lag Kolnes A-lag3dh2Sunde B-lag-Kolnes A-lag3. div Herrer Nord-Rogaland09-12-201716:15KvernevikhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit3-0
2017-12-09Lye G12 Hommersåk G12g12k37Lye G12-Hommersåk G12G12 Rogaland09-12-201710:00LyehallenSander SandangerSimen Valle Landmark2-0
2017-12-09Lye G12 Lura G12g12k38Lye G12-Lura G12G12 Rogaland09-12-201710:35LyehallenSander SandangerSimen Valle Landmark6-2
2017-12-09Hommersåk G12 Frøyland G12g12k39Hommersåk G12-Frøyland G12G12 Rogaland09-12-201711:10LyehallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-3
2017-12-09Lye G12 Frøyland G12g12k40Lye G12-Frøyland G12G12 Rogaland09-12-201711:45LyehallenSander SandangerSimen Valle Landmark8-2
2017-12-09Hommersåk G12 Lura G12g12k41Hommersåk G12-Lura G12G12 Rogaland09-12-201712:20LyehallenSander SandangerSimen Valle Landmark0-4
2017-12-09Lura G12 Frøyland G12g12k42Lura G12-Frøyland G12G12 Rogaland09-12-201712:55LyehallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-1
2017-12-09Sunde G12 Ålgård G12g12k43Sunde G12-Ålgård G12G12 Rogaland09-12-201711:30SolahallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy4-4
2017-12-09Sunde G12 Sandnes G12g12k44Sunde G12-Sandnes G12G12 Rogaland09-12-201712:05SolahallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy3-7
2017-12-09Ålgård G12 Sola G12g12k45Ålgård G12-Sola G12G12 Rogaland09-12-201712:40SolahallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy0-1
2017-12-09Sunde G12 Sola G12g12k46Sunde G12-Sola G12G12 Rogaland09-12-201713:15SolahallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy3-1
2017-12-09Ålgård G12 Sandnes G12g12k47Ålgård G12-Sandnes G12G12 Rogaland09-12-201713:50SolahallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy1-1
2017-12-09Sandnes G12 Sola G12g12k48Sandnes G12-Sola G12G12 Rogaland09-12-201714:25SolahallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy4-3
2017-12-10Arendal B-lag Vågsbygd G18a1dk24Arendal B-lag-Vågsbygd G181. div Herrer Agder10-12-201714:00StintahallenAndré KopperudRune Davidsen2-8
2017-12-10Stavanger B-lag Sola A-lag2d19Stavanger B-lag-Sola A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland10-12-201714:30VikinghallenAksel HoffBengt Strandh3-8
2017-12-10Arendal A-lag Vågsbygd B-laga1dk23Arendal A-lag-Vågsbygd B-lag1. div Herrer Agder10-12-201716:00StintahallenRune DavidsenAndré Kopperud8-1
2017-12-10 Mini_3_A-Minirunde10-12-201711:00BirkenlundhallenHjemmelagHjemmelag
2017-12-10Ukjent UkjentVL3AUkjent-UkjentVenneLigaen10-12-201714:00BirkenlundhallenHjemmelagHjemmelag
2017-12-10Hommersåk G16 Sunde G16g16k26Hommersåk G16-Sunde G16G16 Rogaland10-12-201711:00RiskahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen0-2
2017-12-10Hommersåk G16 Lura G16g16k27Hommersåk G16-Lura G16G16 Rogaland10-12-201711:45RiskahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen4-0
2017-12-10Sunde G16 Lura G16g16k28Sunde G16-Lura G16G16 Rogaland10-12-201712:30RiskahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen4-2
2017-12-10Ålgård G16 Sandnes G16g16k22Ålgård G16-Sandnes G16G16 Rogaland10-12-201711:00VikinghallenTerje HalvorsenBengt Strandh0-0
2017-12-10Ålgård G16 Stavanger G16 g16k23Ålgård G16-Stavanger G16 G16 Rogaland10-12-201711:45VikinghallenTerje HalvorsenBengt Strandh4-0
2017-12-10Sandnes G16 Brodd G16g16k24Sandnes G16-Brodd G16G16 Rogaland10-12-201712:30VikinghallenTerje HalvorsenBengt Strandh3-1
2017-12-10Brodd G16 Stavanger G16 g16k25Brodd G16-Stavanger G16 G16 Rogaland10-12-201713:15VikinghallenTerje HalvorsenBengt Strandh2-3
2017-12-12Hommersåk A-lag Øyane A-lag2d20Hommersåk A-lag-Øyane A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland12-12-201720:45RiskahallenFrode HagerupEinar Haga3-2
2017-12-13Brodd A-lag Ålgård A-lag1dr19Brodd A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland13-12-201720:30StorhaughallenJon Kåre OlsenMartin Lyngstøl6-1
2017-12-16 Mini_3_2_rs-Minirunde16-12-201710:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2017-12-16 Mini_3_1_rs-Minirunde16-12-201710:00KvernevikhallenHjemmelagHjemmelag
2017-12-16Hommersåk G20 Stavanger G20g20k10Hommersåk G20-Stavanger G20G20 Rogaland16-12-201710:00LyehallenAksel HoffBengt Strandh1-3
2017-12-16Stavanger G20 Lye G20g20k11Stavanger G20-Lye G20G20 Rogaland16-12-201710:45LyehallenAksel HoffBengt Strandh1-3
2017-12-16Hommersåk G20 Brodd G20g20k12Hommersåk G20-Brodd G20G20 Rogaland16-12-201711:30LyehallenAksel HoffBengt Strandh2-1
2017-12-16Hommersåk G20 Lye G20g20k13Hommersåk G20-Lye G20G20 Rogaland16-12-201712:15LyehallenAksel HoffBengt Strandh2-3
2017-12-16Stavanger G20 Brodd G20g20k14Stavanger G20-Brodd G20G20 Rogaland16-12-201713:00LyehallenAksel HoffBengt Strandh4-0
2017-12-16Lye G20 Brodd G20g20k15Lye G20-Brodd G20G20 Rogaland16-12-201713:45LyehallenAksel HoffBengt Strandh9-0
2017-12-16Lye A-lag Frøyland A-lag1dr20Lye A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland16-12-201715:00LyehallenChrister LudvigsenVegard Kielsen4-7
2017-12-17Vågsbygd A-lag Arendal B-laga1dk25Vågsbygd A-lag-Arendal B-lag1. div Herrer Agder17-12-201712:00VågsbygdhallenAndré KopperudPer Harald Bai Stabell19-1
2017-12-17Ålgård G14 Hommersåk G14g14k52Ålgård G14-Hommersåk G14G14 Rogaland17-12-201711:00GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger2-3
2017-12-17Hommersåk G14 Kampen G14g14k53Hommersåk G14-Kampen G14G14 Rogaland17-12-201711:35GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger1-4
2017-12-17Ålgård G14 Kampen G14g14k54Ålgård G14-Kampen G14G14 Rogaland17-12-201712:10GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger4-3
2017-12-17Hommersåk G14 Stavanger G14g14k55Hommersåk G14-Stavanger G14G14 Rogaland17-12-201712:45GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger4-1
2017-12-17Ålgård G14 Sandnes G14 Yg14k56Ålgård G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland17-12-201713:20GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger8-0
2017-12-17Kampen G14 Lye G14g14k57Kampen G14-Lye G14G14 Rogaland17-12-201713:55GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger1-3
2017-12-17Stavanger G14 Lye G14g14k58Stavanger G14-Lye G14G14 Rogaland17-12-201714:30GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger4-3
2017-12-17Sandnes G14 Y Stavanger G14g14k59Sandnes G14 Y-Stavanger G14G14 Rogaland17-12-201715:05GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger0-5
2017-12-17Sandnes G14 Y Lye G14g14k60Sandnes G14 Y-Lye G14G14 Rogaland17-12-201715:40GjesdalhallenVegard KielsenSander Sandanger0-5
2017-12-17Sandnes A-lag Akerselvae70Sandnes A-lag-AkerselvaEliteserie17-12-201715:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2017-12-17Sunde G14 Hinna G14g14k61Sunde G14-Hinna G14G14 Rogaland17-12-201711:00StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim1-10
2017-12-17Brodd G14 Sandnes G14 Xg14k62Brodd G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland17-12-201711:35StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim3-2
2017-12-17Sunde G14 Frøyland G14g14k63Sunde G14-Frøyland G14G14 Rogaland17-12-201712:10StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim4-4
2017-12-17Sandnes G14 X Hinna G14g14k64Sandnes G14 X-Hinna G14G14 Rogaland17-12-201712:45StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim0-7
2017-12-17Brodd G14 Sunde G14g14k65Brodd G14-Sunde G14G14 Rogaland17-12-201713:20StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim8-2
2017-12-17Frøyland G14 Hinna G14g14k66Frøyland G14-Hinna G14G14 Rogaland17-12-201713:55StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim1-13
2017-12-17Brodd G14 Hinna G14g14k67Brodd G14-Hinna G14G14 Rogaland17-12-201714:30StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim2-8
2017-12-17Sandnes G14 X Frøyland G14g14k68Sandnes G14 X-Frøyland G14G14 Rogaland17-12-201715:05StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim0-1
2017-12-18Ålgård A-lag Lye A-lag1dr21Ålgård A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland18-12-201720:15GjesdalhallenEinar HagaFrode Hagerup2-5
2017-12-18Vågsbygd G18 MUIL A-laga1dk26Vågsbygd G18-MUIL A-lag1. div Herrer Agder18-12-201720:00VågsbygdhallenRune DavidsenPer Harald Bai Stabell4-6
2017-12-28Ukjent UkjentRC_2017Ukjent-UkjentVenneLigaen28-12-201717:00Forum ExpoHjemmelagHjemmelag
2018-01-05 DK_D1-Dommerkurs05-01-201818:00Dnb ArenaHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Risør U11-14 Toppen U11-14u1114k21Risør U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 06-01-201811:00BirkenlundhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik2-13
2018-01-06Just U11-14 Flekkerøy U11-14u1114k22Just U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 06-01-201811:50BirkenlundhallenKrasimir KostovKjell Gaute Hartvigsen5-0
2018-01-06Risør U11-14 Just U11-14u1114k23Risør U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 06-01-201811:50BirkenlundhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik5-5
2018-01-06Toppen U11-14 Just U11-14u1114k70Toppen U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 06-01-201812:40BirkenlundhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik13-0
2018-01-06Toppen U11-14 Flekkerøy U11-14u1114k24Toppen U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 06-01-201813:30BirkenlundhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik5-0
2018-01-06Flekkerøy U11-14 Risør U11-14u1114k25Flekkerøy U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 06-01-201814:20BirkenlundhallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik0-5
2018-01-06 DK_D2-Dommerkurs06-01-201810:00Dnb ArenaHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Sveiva Sandnes A-lage76Sveiva-Sandnes A-lagEliteserie06-01-201814:00RommenhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Skjold U13-16 Kolnes U13-16vu1316k6Skjold U13-16-Kolnes U13-16VenneLiga U13-16 Rogaland Nord06-01-201812:15SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Karmøy IBK U13-16 X Karmøy IBK U13-16 Yvu1316k7Karmøy IBK U13-16 X-Karmøy IBK U13-16 YVenneLiga U13-16 Rogaland Nord06-01-201812:45SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Skjold U13-16 Karmøy IBK U13-16 Xvu1316k8Skjold U13-16-Karmøy IBK U13-16 XVenneLiga U13-16 Rogaland Nord06-01-201813:00SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Kolnes U13-16 Karmøy IBK U13-16 Yvu1316k9Kolnes U13-16-Karmøy IBK U13-16 YVenneLiga U13-16 Rogaland Nord06-01-201813:15SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Skjold U13-16 Karmøy IBK U13-16 Yvu1316k10Skjold U13-16-Karmøy IBK U13-16 YVenneLiga U13-16 Rogaland Nord06-01-201813:45SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Kolnes U13-16 Karmøy IBK U13-16 Xvu1316k11Kolnes U13-16-Karmøy IBK U13-16 XVenneLiga U13-16 Rogaland Nord06-01-201814:00SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-06Ålgård G16 Stavanger G16 g16k29Ålgård G16-Stavanger G16 G16 Rogaland06-01-201810:00VikinghallenEmil WerthimVegard Kielsen6-1
2018-01-06Ålgård G16 Sandnes G16g16k30Ålgård G16-Sandnes G16G16 Rogaland06-01-201810:45VikinghallenEmil WerthimVegard Kielsen1-0
2018-01-06Brodd G16 Sunde G16g16k31Brodd G16-Sunde G16G16 Rogaland06-01-201811:30VikinghallenEmil WerthimVegard Kielsen2-1
2018-01-06Sandnes G16 Stavanger G16 g16k32Sandnes G16-Stavanger G16 G16 Rogaland06-01-201812:15VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland7-1
2018-01-06Brodd G16 Hommersåk G16g16k33Brodd G16-Hommersåk G16G16 Rogaland06-01-201813:00VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland2-2
2018-01-06Sunde G16 Lura G16g16k34Sunde G16-Lura G16G16 Rogaland06-01-201813:45VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland5-3
2018-01-06Hommersåk G16 Lura G16g16k35Hommersåk G16-Lura G16G16 Rogaland06-01-201814:30VikinghallenTerje HalvorsenØrjan Rosseland4-1
2018-01-06 Dk_D2_p-Dommerkurs06-01-201815:30VikinghallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-07 DK_D3-Dommerkurs07-01-201810:00Dnb ArenaHjemmelagHjemmelag
2018-01-07Slevik Sandnes A-lage87Slevik-Sandnes A-lagEliteserie07-01-201814:00GressvikhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-07Vågsbygd B-lag Vågsbygd G18a1dk33Vågsbygd B-lag-Vågsbygd G181. div Herrer Agder07-01-201812:00VågsbygdhallenBaste RimestadBent Roger Boye2-11
2018-01-08Arendal B-lag Kristiansand SI A-laga1dk28Arendal B-lag-Kristiansand SI A-lag1. div Herrer Agder08-01-201820:15StintahallenRune DavidsenPer Harald Bai Stabell2-8
2018-01-10Brodd A-lag Lye A-lag1dr22Brodd A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland10-01-201820:30StorhaughallenFrode HagerupEinar Haga14-2
2018-01-11Sunde A-lag Hommersåk A-lag2d22Sunde A-lag-Hommersåk A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland11-01-201820:15KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl5-0
2018-01-11Stavanger A-lag Lura A-lag1dr23Stavanger A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland11-01-201820:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit7-4
2018-01-13Arendal U15-18 Mandal U15-18u1518k37Arendal U15-18-Mandal U15-18U15-18 Agder 13-01-201810:30Idda ArenaKent André AndersenKjell Gaute Hartvigsen6-1
2018-01-13Kristiansand/FK Vigør Vågsbygd U15-18u1518k38Kristiansand/FK Vigør -Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 13-01-201811:30Idda ArenaKent André AndersenKjell Gaute Hartvigsen3-2
2018-01-13Kristiansand/FK Vigør Mandal U15-18u1518k39Kristiansand/FK Vigør -Mandal U15-18U15-18 Agder 13-01-201812:30Idda ArenaJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes8-2
2018-01-13Arendal U15-18 Vågsbygd U15-18u1518k40Arendal U15-18-Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 13-01-201813:30Idda ArenaJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes6-1
2018-01-13 Mini_4_2_rs-Minirunde13-01-201810:00LyehallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-13Kolnes J14 Karmøy G12u1216k17Kolnes J14-Karmøy G12U12-16 Nord-Rogaland13-01-201810:00NorheimhallenHaakon Andre MisjeKristian Skarstein2-4
2018-01-13Karmøy G12 Kolnes U14u1216k21Karmøy G12-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland13-01-201810:35NorheimhallenAnna SeverinsenMadeleine Øiongen0-10
2018-01-13Kolnes U14 Kolnes G12u1216k19Kolnes U14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland13-01-201811:10NorheimhallenMikal RovikInge Hundsbedt7-2
2018-01-13Kolnes J14 Torvastad G14u1216k20Kolnes J14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland13-01-201811:45NorheimhallenMikal RovikInge Hundsbedt4-1
2018-01-13Kolnes J14 Kolnes G12u1216k18Kolnes J14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland13-01-201812:20NorheimhallenHaakon Andre MisjeKristian Skarstein5-3
2018-01-13Karmøy G12 Kolnes G12u1216k22Karmøy G12-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland13-01-201812:55NorheimhallenAnna SeverinsenMadeleine Øiongen2-3
2018-01-13Karmøy G12 Torvastad G14u1216k23Karmøy G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland13-01-201813:30NorheimhallenJulie LeesamKristine Torbjørnsen10-3
2018-01-13Kolnes U14 Torvastad G14u1216k24Kolnes U14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland13-01-201814:05NorheimhallenJulie LeesamKristine Torbjørnsen14-2
2018-01-13 Mini_4_1_rs-Minirunde13-01-201810:00StorhaughallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-14Frøyland G14 Sandnes G14 Xg14k78Frøyland G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland14-01-201811:00FrøyhallenHenrik AadnøySander Sandanger3-3
2018-01-14Brodd G14 Sandnes G14 Yg14k79Brodd G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland14-01-201811:35FrøyhallenEirik OksefjellSander Sandanger1-2
2018-01-14Frøyland G14 Sunde G14g14k80Frøyland G14-Sunde G14G14 Rogaland14-01-201812:10FrøyhallenHenrik AadnøyEirik Oksefjell6-2
2018-01-14Sandnes G14 Y Sandnes G14 Xg14k81Sandnes G14 Y-Sandnes G14 XG14 Rogaland14-01-201812:45FrøyhallenHenrik AadnøySander Sandanger4-1
2018-01-14Brodd G14 Frøyland G14g14k82Brodd G14-Frøyland G14G14 Rogaland14-01-201813:20FrøyhallenEirik OksefjellSander Sandanger7-0
2018-01-14Sunde G14 Sandnes G14 Xg14k83Sunde G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland14-01-201813:55FrøyhallenHenrik AadnøyEirik Oksefjell1-5
2018-01-14Brodd G14 Sandnes G14 Xg14k84Brodd G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland14-01-201814:30FrøyhallenHenrik AadnøySander Sandanger3-1
2018-01-14Sandnes G14 Y Sunde G14g14k85Sandnes G14 Y-Sunde G14G14 Rogaland14-01-201815:05FrøyhallenEirik OksefjellSander Sandanger10-0
2018-01-14Frøyland A-lag Lura A-lag1dr24Frøyland A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland14-01-201816:00FrøyhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit4-6
2018-01-14Sunde G20 Ålgård G20*g20k16Sunde G20-Ålgård G20*G20 Rogaland14-01-201811:00GjesdalhallenRaymond EckholmJørgen Bråtveit1-4
2018-01-14Sunde G20 Hommersåk G20g20k17Sunde G20-Hommersåk G20G20 Rogaland14-01-201811:45GjesdalhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit5-0
2018-01-14Ålgård G20* Hommersåk G20g20k18Ålgård G20*-Hommersåk G20G20 Rogaland14-01-201812:30GjesdalhallenMorten BjørkheimRaymond Eckholm5-0
2018-01-14Sunde G20 Stavanger G20g20k19Sunde G20-Stavanger G20G20 Rogaland14-01-201813:15GjesdalhallenJørgen BråtveitRaymond Eckholm0-3
2018-01-14Ålgård G20* Stavanger G20g20k20Ålgård G20*-Stavanger G20G20 Rogaland14-01-201814:00GjesdalhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim2-3
2018-01-14Sandnes A-lag Tunete81Sandnes A-lag-TunetEliteserie14-01-201815:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-14Ålgård G14 Hommersåk G14g14k69Ålgård G14-Hommersåk G14G14 Rogaland14-01-201811:00JåttåhallenØrjan RosselandSimon Stenvold4-0
2018-01-14Ålgård G14 Hinna G14g14k70Ålgård G14-Hinna G14G14 Rogaland14-01-201811:35JåttåhallenEmil WerthimHerman Galta2-3
2018-01-14Hommersåk G14 Hinna G14g14k71Hommersåk G14-Hinna G14G14 Rogaland14-01-201812:10JåttåhallenØrjan RosselandSimon Stenvold3-4
2018-01-14Ålgård G14 Stavanger G14g14k72Ålgård G14-Stavanger G14G14 Rogaland14-01-201812:45JåttåhallenEmil WerthimHerman Galta4-1
2018-01-14Hommersåk G14 Kampen G14g14k73Hommersåk G14-Kampen G14G14 Rogaland14-01-201813:20JåttåhallenØrjan RosselandSimon Stenvold0-4
2018-01-14Hinna G14 Lye G14g14k74Hinna G14-Lye G14G14 Rogaland14-01-201813:55JåttåhallenEmil WerthimHerman Galta5-11
2018-01-14Stavanger G14 Kampen G14g14k75Stavanger G14-Kampen G14G14 Rogaland14-01-201814:30JåttåhallenØrjan RosselandSimon Stenvold2-1
2018-01-14Stavanger G14 Lye G14g14k76Stavanger G14-Lye G14G14 Rogaland14-01-201815:05JåttåhallenEmil WerthimHerman Galta1-4
2018-01-14Kampen G14 Lye G14g14k77Kampen G14-Lye G14G14 Rogaland14-01-201815:40JåttåhallenØrjan RosselandSimon Stenvold5-4
2018-01-14 Mini_3_rn-Minirunde14-01-201810:00KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-14Vågsbygd A-lag MUIL A-laga1dk29Vågsbygd A-lag-MUIL A-lag1. div Herrer Agder14-01-201814:00StintahallenPer Harald Bai StabellRune Davidsen12-4
2018-01-14Vågsbygd B-lag Arendal A-laga1dk30Vågsbygd B-lag-Arendal A-lag1. div Herrer Agder14-01-201816:00StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes3-9
2018-01-17Lura A-lag Lye A-lag1dr25Lura A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland17-01-201821:00LurahallenFrode HagerupEinar Haga1-6
2018-01-17Brodd Damer A Sandnes Damer A1dd33nBrodd Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland17-01-201819:00StorhaughallenTom E. FredriksenBengt Strandh4-0
2018-01-17Sunde Damer A Hommersåk Damer A1dd40nSunde Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland17-01-201819:45StorhaughallenTom E. FredriksenBengt Strandh1-1
2018-01-17Brodd Damer A Hommersåk Damer A1dd41nBrodd Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland17-01-201820:30StorhaughallenTom E. FredriksenBengt Strandh1-0
2018-01-17Sunde Damer A Sandnes Damer A1dd42nSunde Damer A-Sandnes Damer A1. div Damer Rogaland17-01-201821:15StorhaughallenTom E. FredriksenBengt Strandh4-4
2018-01-18Vågsbygd G18 Vågsbygd A-laga1dk37Vågsbygd G18-Vågsbygd A-lag1. div Herrer Agder18-01-201820:20VågsbygdhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad1-13
2018-01-18Krokhøl A-lag Sola A-lag2d24Krokhøl A-lag-Sola A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland18-01-201820:15StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-11
2018-01-20 Mini_4_A-Minirunde20-01-201810:00HavlimyrhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-20Ukjent UkjentVL4AUkjent-UkjentVenneLigaen20-01-201814:00HavlimyrhallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-20Lura B-lag Sunde B-lag3d25Lura B-lag-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland20-01-201810:30LurahallenVegard KielsenJon Kåre Olsen1-0
2018-01-20Klepp Sunde B-lag3d26Klepp-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland20-01-201811:15LurahallenYngve MælandJon Kåre Olsen4-4
2018-01-20Brodd B-lag Lura B-lag3d27Brodd B-lag-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland20-01-201812:00LurahallenYngve MælandVegard Kielsen3-6
2018-01-20Klepp Brodd B-lag3d28Klepp-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland20-01-201812:45LurahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen4-1
2018-01-20Brodd B-lag Kolnes A-lag3dh3Brodd B-lag-Kolnes A-lag3. div Herrer Nord-Rogaland20-01-201813:30LurahallenJon Kåre OlsenYngve Mæland5-0
2018-01-20Lura B-lag Kolnes A-lag3dh4Lura B-lag-Kolnes A-lag3. div Herrer Nord-Rogaland20-01-201814:15LurahallenVegard KielsenYngve Mæland5-1
2018-01-20Lye Damer A Stavanger Damer A1dd35nLye Damer A-Stavanger Damer A1. div Damer Rogaland20-01-201810:00LyehallenTom E. FredriksenEinar Haga3-0
2018-01-20Stavanger Damer A Krokhøl Damer A1dd37nStavanger Damer A-Krokhøl Damer A1. div Damer Rogaland20-01-201810:45LyehallenTom E. FredriksenEinar Haga0-4
2018-01-20Krokhøl Damer A Hommersåk Damer A1dd36nKrokhøl Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland20-01-201811:30LyehallenTom E. FredriksenEinar Haga3-2
2018-01-20Lye Damer A Hommersåk Damer A1dd38nLye Damer A-Hommersåk Damer A1. div Damer Rogaland20-01-201812:15LyehallenTom E. FredriksenEinar Haga7-0
2018-01-20Hommersåk G12 Frøyland G12g12k56Hommersåk G12-Frøyland G12G12 Rogaland20-01-201812:00SolahallenEirik Johann NaleyEmil Werthim0-5
2018-01-20Ålgård G12 Sola G12g12k57Ålgård G12-Sola G12G12 Rogaland20-01-201812:35SolahallenHerman GaltaEmil Werthim0-3
2018-01-20Frøyland G12 Ålgård G12g12k58Frøyland G12-Ålgård G12G12 Rogaland20-01-201813:10SolahallenEirik Johann NaleyHerman Galta3-1
2018-01-20Hommersåk G12 Sola G12g12k59Hommersåk G12-Sola G12G12 Rogaland20-01-201813:45SolahallenEirik Johann NaleyEmil Werthim0-5
2018-01-20Hommersåk G12 Ålgård G12g12k60Hommersåk G12-Ålgård G12G12 Rogaland20-01-201814:20SolahallenHerman GaltaEmil Werthim0-5
2018-01-20Frøyland G12 Sola G12g12k61Frøyland G12-Sola G12G12 Rogaland20-01-201814:55SolahallenEirik Johann NaleyHerman Galta1-5
2018-01-20Lye G12 Lura G12g12k50Lye G12-Lura G12G12 Rogaland20-01-201810:30SørbøhallenSimon StenvoldØrjan Rosseland5-1
2018-01-20Sunde G12 Sandnes G12g12k51Sunde G12-Sandnes G12G12 Rogaland20-01-201811:05SørbøhallenSimon StenvoldØrjan Rosseland3-2
2018-01-20Lye G12 Sunde G12g12k52Lye G12-Sunde G12G12 Rogaland20-01-201811:40SørbøhallenSimon StenvoldØrjan Rosseland8-5
2018-01-20Lura G12 Sandnes G12g12k53Lura G12-Sandnes G12G12 Rogaland20-01-201812:15SørbøhallenSimon StenvoldØrjan Rosseland1-2
2018-01-20Lye G12 Sandnes G12g12k54Lye G12-Sandnes G12G12 Rogaland20-01-201812:50SørbøhallenSimon StenvoldØrjan Rosseland3-0
2018-01-20Lura G12 Sunde G12g12k55Lura G12-Sunde G12G12 Rogaland20-01-201813:25SørbøhallenSimon StenvoldØrjan Rosseland8-2
2018-01-20Stavanger B-lag Øyane A-lag2d25Stavanger B-lag-Øyane A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland20-01-201815:00VikinghallenAksel HoffTerje Halvorsen19-1
2018-01-21Frøyland A-lag Ålgård A-lag1dr26Frøyland A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland21-01-201812:00FrøyhallenJon Kåre OlsenMarius Utengen5-1
2018-01-21Sandnes B-lag Stavanger B-lag2d23Sandnes B-lag-Stavanger B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland21-01-201811:30HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-5
2018-01-21Sandnes A-lag Greåkere91Sandnes A-lag-GreåkerEliteserie21-01-201815:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2018-01-21Lye J13-19 Stavanger J13-19J1319k46Lye J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland21-01-201811:00KvernevikhallenSimen Valle LandmarkLars Magnus Nybru2-2
2018-01-21Brodd J13-19 Sunde J13-19*J1319k47Brodd J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland21-01-201811:35KvernevikhallenSimen Valle LandmarkEirik Oksefjell0-5
2018-01-21Lye J13-19 Brodd J13-19J1319k48Lye J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland21-01-201812:10KvernevikhallenEirik OksefjellLars Magnus Nybru6-0
2018-01-21Stavanger J13-19 Sunde J13-19*J1319k49Stavanger J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland21-01-201812:45KvernevikhallenSimen Valle LandmarkLars Magnus Nybru1-2
2018-01-21Lye J13-19 Sunde J13-19*J1319k50Lye J13-19-Sunde J13-19*J13-19 Rogaland21-01-201813:20KvernevikhallenSimen Valle LandmarkEirik Oksefjell2-0
2018-01-21Stavanger J13-19 Brodd J13-19J1319k51Stavanger J13-19-Brodd J13-19J13-19 Rogaland21-01-201813:55KvernevikhallenEirik OksefjellLars Magnus Nybru8-0
2018-01-21Mandal U15-18 Vågsbygd U15-18u1518k29Mandal U15-18-Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 21-01-201810:30VågsbygdhallenJan Erik JordanAndre Vågsvoll6-5
2018-01-21Mandal U15-18 Flekkerøy U15-18u1518k30Mandal U15-18-Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 21-01-201811:30VågsbygdhallenAndre VågsvollHåvard Nygård Nese1-6
2018-01-21Vågsbygd U15-18 Arendal U15-18u1518k31Vågsbygd U15-18-Arendal U15-18U15-18 Agder 21-01-201812:30VågsbygdhallenHåvard Nygård NeseAndre Vågsvoll5-4
2018-01-21Flekkerøy U15-18 Arendal U15-18u1518k32Flekkerøy U15-18-Arendal U15-18U15-18 Agder 21-01-201813:30VågsbygdhallenAndre VågsvollHåvard Nygård Nese2-2
2018-01-22MUIL A-lag Kristiansand SI A-laga1dk34MUIL A-lag-Kristiansand SI A-lag1. div Herrer Agder22-01-201820:15Sør AmfiBaste RimestadKjell Gaute Hartvigsen8-6
2018-01-22Stavanger A-lag Brodd A-lag1dr27Stavanger A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland22-01-201820:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-3
2018-01-24Sola A-lag Sunde A-lag2d26Sola A-lag-Sunde A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland24-01-201819:30SolahallenFrode HagerupEinar Haga12-4
2018-01-24Klepp Lura B-lag3d21Klepp-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland24-01-201818:15Tasta FjellhallChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå1-1
2018-01-24Vardeneset A-lag Lura B-lag3d22Vardeneset A-lag-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland24-01-201818:55Tasta FjellhallChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå1-2
2018-01-24Klepp Brodd B-lag3d23Klepp-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland24-01-201819:35Tasta FjellhallChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå1-1
2018-01-24Vardeneset A-lag Brodd B-lag3d24Vardeneset A-lag-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland24-01-201820:15Tasta FjellhallChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå4-3
2018-01-25Hommersåk A-lag Krokhøl A-lag2d27Hommersåk A-lag-Krokhøl A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland25-01-201819:15RiskahallenVegard KielsenJon Kåre Olsen5-4
2018-01-26 T1_dag1_Agder-Trenerkurs26-01-201818:00Sør AmfiHjemmelagHjemmelag
2018-01-27Ålgård G16 Brodd G16g16k36Ålgård G16-Brodd G16G16 Rogaland27-01-201810:30GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-0
2018-01-27Ålgård G16 Stavanger G16 g16k37Ålgård G16-Stavanger G16 G16 Rogaland27-01-201811:15GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit8-0
2018-01-27Brodd G16 Lura G16g16k38Brodd G16-Lura G16G16 Rogaland27-01-201812:00GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit4-0
2018-01-27Stavanger G16 Lura G16g16k39Stavanger G16 -Lura G16G16 Rogaland27-01-201812:45GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-1
2018-01-27Sandnes G16 Sunde G16g16k40Sandnes G16-Sunde G16G16 Rogaland27-01-201810:30HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit7-2
2018-01-27Sunde G16 Hommersåk G16g16k41Sunde G16-Hommersåk G16G16 Rogaland27-01-201811:15HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit4-2
2018-01-27Sandnes G16 Hommersåk G16g16k42Sandnes G16-Hommersåk G16G16 Rogaland27-01-201812:00HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit3-0
2018-01-27 T1_dag2_Agder-Trenerkurs27-01-201810:00Sør AmfiHjemmelagHjemmelag
2018-01-27Ukjent UkjentVL4RNUkjent-UkjentVenneLigaen27-01-201810:00Torvastad ArenaHjemmelagHjemmelag
2018-01-28Hommersåk G12 Sola G12g12k68Hommersåk G12-Sola G12G12 Rogaland28-01-201811:30RiskahallenEirik OksefjellLars Magnus Nybru1-5
2018-01-28Hommersåk G12 Sandnes G12g12k69Hommersåk G12-Sandnes G12G12 Rogaland28-01-201812:05RiskahallenVegard KielsenLars Magnus Nybru2-0
2018-01-28Sola G12 Ålgård G12g12k70Sola G12-Ålgård G12G12 Rogaland28-01-201812:40RiskahallenEirik OksefjellVegard Kielsen2-1
2018-01-28Hommersåk G12 Ålgård G12g12k71Hommersåk G12-Ålgård G12G12 Rogaland28-01-201813:15RiskahallenEirik OksefjellLars Magnus Nybru5-2
2018-01-28Sola G12 Sandnes G12g12k72Sola G12-Sandnes G12G12 Rogaland28-01-201813:50RiskahallenVegard KielsenLars Magnus Nybru3-1
2018-01-28Sandnes G12 Ålgård G12g12k73Sandnes G12-Ålgård G12G12 Rogaland28-01-201814:25RiskahallenEirik OksefjellVegard Kielsen3-3
2018-01-28Hommersåk A-lag Sola A-lag2d28Hommersåk A-lag-Sola A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland28-01-201816:00RiskahallenJon Kåre OlsenBengt Strandh4-5
2018-01-28Vågsbygd G18 Kristiansand SI A-laga1dk36Vågsbygd G18-Kristiansand SI A-lag1. div Herrer Agder28-01-201818:15SpicherenRune DavidsenKent André Andersen4-5
2018-01-28Lye G12 Lura G12g12k62Lye G12-Lura G12G12 Rogaland28-01-201811:00Stavanger IdrettshallSimon StenvoldHerman Galta5-3
2018-01-28Lye G12 Frøyland G12g12k63Lye G12-Frøyland G12G12 Rogaland28-01-201811:35Stavanger IdrettshallSimon StenvoldEirik Johann Naley7-2
2018-01-28Lura G12 Sunde G12g12k64Lura G12-Sunde G12G12 Rogaland28-01-201812:10Stavanger IdrettshallEirik Johann NaleyHerman Galta1-5
2018-01-28Lye G12 Sunde G12g12k65Lye G12-Sunde G12G12 Rogaland28-01-201812:45Stavanger IdrettshallSimon StenvoldHerman Galta3-2
2018-01-28Lura G12 Frøyland G12g12k66Lura G12-Frøyland G12G12 Rogaland28-01-201813:20Stavanger IdrettshallSimon StenvoldEirik Johann Naley6-1
2018-01-28Frøyland G12 Sunde G12g12k67Frøyland G12-Sunde G12G12 Rogaland28-01-201813:55Stavanger IdrettshallEirik Johann NaleyHerman Galta4-15
2018-01-28 T1_dag3_Agder-Trenerkurs28-01-201810:00Sør AmfiHjemmelagHjemmelag
2018-01-29Arendal B-lag MUIL A-laga1dk39Arendal B-lag-MUIL A-lag1. div Herrer Agder29-01-201820:15StintahallenRune DavidsenAndré Kopperud5-2
2018-01-29Ålgård A-lag Lura A-lag1dr29Ålgård A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland29-01-201820:15GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga2-4
2018-01-29Øyane A-lag Sandnes B-lag2d29Øyane A-lag-Sandnes B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland29-01-201819:15HundvåghallenYngve MælandTom E. Fredriksen5-16
2018-01-30Sandnes Damer A Hommersåk Damer Asdb1Sandnes Damer A-Hommersåk Damer ASluttspill Damer Rogaland B30-01-201821:00HanahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen3-7
2018-01-31Brodd Damer A Sunde Damer Asdb2Brodd Damer A-Sunde Damer ASluttspill Damer Rogaland B31-01-201819:00StorhaughallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-4
2018-01-31Brodd A-lag Frøyland A-lag1dr30Brodd A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland31-01-201820:30StorhaughallenChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå6-4
2018-02-01Sunde A-lag Krokhøl A-lag2d30Sunde A-lag-Krokhøl A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland01-02-201820:15KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl11-2
2018-02-01Lye Damer A Krokhøl Damer Asda1Lye Damer A-Krokhøl Damer ASluttspill Damer Rogaland A01-02-201819:00LyehallenFrode HagerupTom E. Fredriksen12-0
2018-02-03 Mini_5_2_rs-Minirunde03-02-201810:00FrøyhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-03Just U11-14 Flekkerøy U11-14u1114k31Just U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 03-02-201811:00HavlimyrahallenBror Olav Andreas SkredeHenrik Veshovda0-4
2018-02-03Arendal U11-14 Toppen U11-14u1114k30Arendal U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 03-02-201811:50HavlimyrahallenBent Roger BoyeBror Olav Andreas Skrede2-9
2018-02-03Toppen U11-14 Just U11-14u1114k26Toppen U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 03-02-201812:40HavlimyrahallenHenrik VeshovdaBent Roger Boye4-1
2018-02-03Flekkerøy U11-14 Arendal U11-14u1114k27Flekkerøy U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 03-02-201813:30HavlimyrahallenBror Olav Andreas SkredeHenrik Veshovda3-0
2018-02-03Toppen U11-14 Flekkerøy U11-14u1114k28Toppen U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 03-02-201814:20HavlimyrahallenBent Roger BoyeBror Olav Andreas Skrede4-1
2018-02-03Just U11-14 Arendal U11-14u1114k29Just U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 03-02-201815:10HavlimyrahallenHenrik VeshovdaBent Roger Boye3-1
2018-02-03 Mini_5_1_rs-Minirunde03-02-201810:30LurahallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-03Lye A-lag Stavanger A-lag1dr31Lye A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland03-02-201814:00LyehallenVegard KielsenTom E. Fredriksen4-13
2018-02-03 Mini_4_rn-Minirunde03-02-201810:00SkjoldhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-03Vågsbygd U15-18 Flekkerøy U15-18u1518k21Vågsbygd U15-18-Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 03-02-201810:00StintahallenKjell Gaute HartvigsenBaste Rimestad7-2
2018-02-03Flekkerøy U15-18 Arendal U15-18u1518k22Flekkerøy U15-18-Arendal U15-18U15-18 Agder 03-02-201811:00StintahallenKjell Gaute HartvigsenBaste Rimestad2-2
2018-02-03Vågsbygd U15-18 Kristiansand/FK Vigør u1518k23Vågsbygd U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 03-02-201812:00StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes6-1
2018-02-03Arendal U15-18 Kristiansand/FK Vigør u1518k24Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 03-02-201813:00StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes5-2
2018-02-04Frøyland G14 Sunde G14g14k103Frøyland G14-Sunde G14G14 Rogaland04-02-201811:00KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta2-5
2018-02-04Hinna G14 Brodd G14g14k104Hinna G14-Brodd G14G14 Rogaland04-02-201811:35KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim7-3
2018-02-04Frøyland G14 Sandnes G14 Xg14k105Frøyland G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland04-02-201812:10KvernevikhallenEmil WerthimHerman Galta1-13
2018-02-04Brodd G14 Sunde G14g14k106Brodd G14-Sunde G14G14 Rogaland04-02-201812:45KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta9-1
2018-02-04Hinna G14 Frøyland G14g14k107Hinna G14-Frøyland G14G14 Rogaland04-02-201813:20KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim15-2
2018-02-04Sandnes G14 X Sunde G14g14k108Sandnes G14 X-Sunde G14G14 Rogaland04-02-201813:55KvernevikhallenEmil WerthimHerman Galta7-1
2018-02-04Hinna G14 Sunde G14g14k109Hinna G14-Sunde G14G14 Rogaland04-02-201814:30KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta13-0
2018-02-04Brodd G14 Sandnes G14 Xg14k110Brodd G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland04-02-201815:05KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim7-1
2018-02-04Brodd J13-19 Sandnes J13-19J1319k42Brodd J13-19-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland04-02-201811:00StorhaughallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit4-1
2018-02-04Sunde J13-19* Hommersåk J13-19J1319k43Sunde J13-19*-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland04-02-201811:35StorhaughallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit5-1
2018-02-04Brodd J13-19 Hommersåk J13-19J1319k44Brodd J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland04-02-201812:10StorhaughallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit0-3
2018-02-04Sunde J13-19* Sandnes J13-19J1319k45Sunde J13-19*-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland04-02-201812:45StorhaughallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit8-0
2018-02-04Lye G20 Sunde G20g20k21Lye G20-Sunde G20G20 Rogaland04-02-201813:30StorhaughallenAksel HoffBengt Strandh0-5
2018-02-04Lye G20 Ålgård G20*g20k22Lye G20-Ålgård G20*G20 Rogaland04-02-201814:15StorhaughallenAksel HoffBengt Strandh0-5
2018-02-04Brodd G20 Sunde G20g20k24Brodd G20-Sunde G20G20 Rogaland04-02-201815:00StorhaughallenAksel HoffBengt Strandh0-2
2018-02-04Brodd G20 Ålgård G20*g20k35Brodd G20-Ålgård G20*G20 Rogaland04-02-201815:45StorhaughallenAksel HoffBengt Strandh0-13
2018-02-04Ålgård G14 Kampen G14g14k94Ålgård G14-Kampen G14G14 Rogaland04-02-201810:00VikinghallenSimon StenvoldØrjan Rosseland5-0
2018-02-04Kampen G14 Lye G14g14k96Kampen G14-Lye G14G14 Rogaland04-02-201811:10VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland0-5
2018-02-04Ålgård G14 Lye G14g14k95Ålgård G14-Lye G14G14 Rogaland04-02-201811:45VikinghallenSimon StenvoldVegard Kielsen3-2
2018-02-04Ålgård G14 Hommersåk G14g14k97Ålgård G14-Hommersåk G14G14 Rogaland04-02-201812:20VikinghallenSimon StenvoldØrjan Rosseland3-2
2018-02-04Kampen G14 Sandnes G14 Yg14k98Kampen G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland04-02-201812:20VikinghallenSimon StenvoldVegard Kielsen0-5
2018-02-04Lye G14 Stavanger G14g14k99Lye G14-Stavanger G14G14 Rogaland04-02-201812:55VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland5-2
2018-02-04Hommersåk G14 Sandnes G14 Yg14k100Hommersåk G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland04-02-201813:30VikinghallenSimon StenvoldØrjan Rosseland2-0
2018-02-04Hommersåk G14 Stavanger G14g14k101Hommersåk G14-Stavanger G14G14 Rogaland04-02-201814:05VikinghallenSimon StenvoldVegard Kielsen8-2
2018-02-04Sandnes G14 Y Stavanger G14g14k102Sandnes G14 Y-Stavanger G14G14 Rogaland04-02-201814:40VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland4-2
2018-02-04Stavanger B-lag Krokhøl A-lag2d31Stavanger B-lag-Krokhøl A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland04-02-201816:15VikinghallenFrode HagerupEinar Haga10-6
2018-02-04Kolnes J14 Karmøy G12u1216k25Kolnes J14-Karmøy G12U12-16 Nord-Rogaland04-02-201810:30ÅkrahallenTrygve B RønnevikViljar Bruntveit2-4
2018-02-04Kolnes U14 Kolnes G12u1216k26Kolnes U14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland04-02-201811:05ÅkrahallenAnna SeverinsenInge Hundsbedt7-3
2018-02-04Kolnes J14 Torvastad G14u1216k27Kolnes J14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland04-02-201811:40ÅkrahallenTrygve B RønnevikViljar Bruntveit3-0
2018-02-04Karmøy G12 Kolnes U14u1216k28Karmøy G12-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland04-02-201812:15ÅkrahallenAnna SeverinsenInge Hundsbedt1-8
2018-02-04Kolnes G12 Torvastad G14u1216k29Kolnes G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland04-02-201812:50ÅkrahallenMagnus SvendsenKristian Skarstein4-3
2018-02-04Kolnes J14 Kolnes U14u1216k30Kolnes J14-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland04-02-201813:25ÅkrahallenMagnus SvendsenKristian Skarstein1-6
2018-02-04Kolnes J14 Kolnes G12u1216k31Kolnes J14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland04-02-201814:00ÅkrahallenMikal RovikTrygve B Rønnevik4-3
2018-02-04Karmøy G12 Torvastad G14u1216k32Karmøy G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland04-02-201814:35ÅkrahallenMikal RovikMadeleine Øiongen6-2
2018-02-05Arendal A-lag Vågsbygd G18a1dk45Arendal A-lag-Vågsbygd G181. div Herrer Agder05-02-201820:30StintahallenRune DavidsenPer Harald Bai Stabell7-6
2018-02-06Sandnes Damer A Brodd Damer Asdb3Sandnes Damer A-Brodd Damer ASluttspill Damer Rogaland B06-02-201821:00HanahallenChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå5-5
2018-02-06Kristiansand SI A-lag Arendal A-laga1dk32Kristiansand SI A-lag-Arendal A-lag1. div Herrer Agder06-02-201820:15SpicherenAndré KopperudRune Davidsen4-5
2018-02-07Brodd A-lag Lura A-lag1dr32Brodd A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland07-02-201820:30StorhaughallenChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå6-0
2018-02-07Stavanger Damer A Lye Damer Asda2Stavanger Damer A-Lye Damer ASluttspill Damer Rogaland A07-02-201820:30VikinghallenFrode HagerupTom E. Fredriksen3-7
2018-02-08Stavanger A-lag Frøyland A-lag1dr33Stavanger A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland08-02-201820:30VikinghallenTerje HalvorsenYngve Mæland9-2
2018-02-10Kristiansand SI A-lag Vågsbygd B-laga1dk43Kristiansand SI A-lag-Vågsbygd B-lag1. div Herrer Agder10-02-201810:00HellemyrhallenBent Roger BoyePer Harald Bai Stabell6-1
2018-02-11Flekkerøy U11-14 Arendal U11-14u1114k32Flekkerøy U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 11-02-201811:00FlekkerøyhallenTrine OlafsrudAndre Vågsvoll5-4
2018-02-11Risør U11-14 Toppen U11-14u1114k33Risør U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 11-02-201811:50FlekkerøyhallenAnders Vabo SkaarTrine Olafsrud1-3
2018-02-11Flekkerøy U11-14 Risør U11-14u1114k34Flekkerøy U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 11-02-201812:40FlekkerøyhallenAnders Vabo SkaarAndre Vågsvoll2-5
2018-02-11Arendal U11-14 Toppen U11-14u1114k35Arendal U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 11-02-201813:30FlekkerøyhallenTrine OlafsrudAndre Vågsvoll0-9
2018-02-11Arendal U11-14 Risør U11-14u1114k37Arendal U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 11-02-201814:20FlekkerøyhallenAndre VågsvollAnders Vabo Skaar0-7
2018-02-11Toppen U11-14 Flekkerøy U11-14u1114k36Toppen U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 11-02-201815:10FlekkerøyhallenAnders Vabo SkaarTrine Olafsrud14-0
2018-02-11Sandnes A-lag Greie106Sandnes A-lag-GreiEliteserie11-02-201815:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-11 Mini_5_A-Minirunde11-02-201811:00HellemyrhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-11Ukjent UkjentVL5AUkjent-UkjentVenneLigaen11-02-201814:00HellemyrhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-12Arendal A-lag Arendal B-laga1dk44Arendal A-lag-Arendal B-lag1. div Herrer Agder12-02-201820:15StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes12-0
2018-02-15Vågsbygd A-lag Vågsbygd B-laga1dk35Vågsbygd A-lag-Vågsbygd B-lag1. div Herrer Agder15-02-201820:20VågsbygdhallenKent André AndersenBent Roger Boye10-0
2018-02-17Sarpsborg Sandnes A-lage113Sarpsborg-Sandnes A-lagEliteserie17-02-201815:00SkjeberghallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-18Fredrikstad Sandnes A-lage100Fredrikstad-Sandnes A-lagEliteserie18-02-201814:00RolvsøyhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-19Ålgård A-lag Brodd A-lag1dr34Ålgård A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland19-02-201820:15GjesdalhallenMarius UtengenJon Kåre Olsen1-4
2018-02-20Hommersåk Damer A Sunde Damer Asdb5Hommersåk Damer A-Sunde Damer ASluttspill Damer Rogaland B20-02-201820:30RiskahallenFrode HagerupEinar Haga5-2
2018-02-21Lura A-lag Stavanger A-lag1dr35Lura A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland21-02-201821:00LurahallenTerje HalvorsenAksel Hoff2-6
2018-02-22Sunde Damer A Hommersåk Damer Asdb4Sunde Damer A-Hommersåk Damer ASluttspill Damer Rogaland B22-02-201819:00KvernevikhallenMartin LyngstølTerje Halvorsen4-4
2018-02-22Sunde A-lag Stavanger B-lag2d32Sunde A-lag-Stavanger B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland22-02-201820:15KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl5-5
2018-02-22Krokhøl Damer A Stavanger Damer Asda3Krokhøl Damer A-Stavanger Damer ASluttspill Damer Rogaland A22-02-201819:30StrandahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit3-7
2018-02-24Frøyland A-lag Lye A-lag1dr36Frøyland A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland24-02-201812:00FrøyhallenOddbjørn FiskåChrister Ludvigsen3-3
2018-02-24Ålgård G16 Sandnes G16g16k43Ålgård G16-Sandnes G16G16 Rogaland24-02-201810:30RiskahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen4-1
2018-02-24Ålgård G16 Sunde G16g16k44Ålgård G16-Sunde G16G16 Rogaland24-02-201811:15RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit5-2
2018-02-24Sandnes G16 Brodd G16g16k45Sandnes G16-Brodd G16G16 Rogaland24-02-201812:00RiskahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit3-2
2018-02-24Brodd G16 Sunde G16g16k46Brodd G16-Sunde G16G16 Rogaland24-02-201812:45RiskahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen5-1
2018-02-24Stavanger G16 Hommersåk G16g16k47Stavanger G16 -Hommersåk G16G16 Rogaland24-02-201813:30RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit4-1
2018-02-24Stavanger G16 Lura G16g16k48Stavanger G16 -Lura G16G16 Rogaland24-02-201814:15RiskahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-1
2018-02-24Hommersåk G16 Lura G16g16k49Hommersåk G16-Lura G16G16 Rogaland24-02-201815:00RiskahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-2
2018-02-24Ukjent UkjentVL5RNUkjent-UkjentVenneLigaen24-02-201810:00Torvastad ArenaHjemmelagHjemmelag
2018-02-24Sandnes J13-19 Hommersåk J13-19J1319k37Sandnes J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland24-02-201810:00VikinghallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim1-4
2018-02-24Sandnes J13-19 Stavanger J13-19J1319k38Sandnes J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland24-02-201810:35VikinghallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim1-9
2018-02-24Hommersåk J13-19 Lye J13-19J1319k39Hommersåk J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland24-02-201811:10VikinghallenJørgen BråtveitRaymond Eckholm0-4
2018-02-24Hommersåk J13-19 Stavanger J13-19J1319k40Hommersåk J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland24-02-201811:45VikinghallenMorten BjørkheimRaymond Eckholm0-1
2018-02-24Sandnes J13-19 Lye J13-19J1319k41Sandnes J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland24-02-201812:20VikinghallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit0-7
2018-02-25 Mini_6_rs-Minirunde25-02-201811:00GjesdalhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-25Sandnes A-lag Bækkelagete120Sandnes A-lag-BækkelagetEliteserie25-02-201815:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-25 Mini_5_rn-Minirunde25-02-201810:00NorheimhallenHjemmelagHjemmelag
2018-02-25Stavanger G19 Vågsbygd G19nmg19k1Stavanger G19-Vågsbygd G19NM-kvalikk G1925-02-201811:00StorhaughallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-4
2018-02-25Kolnes G19 Lye G19nmg19k2Kolnes G19-Lye G19NM-kvalikk G1925-02-201812:00StorhaughallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-02-25Stavanger G19 Kolnes G19nmg19k3Stavanger G19-Kolnes G19NM-kvalikk G1925-02-201813:00StorhaughallenMartin LyngstølJon Kåre Olsen10-0
2018-02-25Vågsbygd G19 Lye G19nmg19k4Vågsbygd G19-Lye G19NM-kvalikk G1925-02-201814:00StorhaughallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit
2018-02-25Stavanger G19 Lye G19nmg19k5Stavanger G19-Lye G19NM-kvalikk G1925-02-201815:00StorhaughallenMartin LyngstølJon Kåre Olsen
2018-02-25Vågsbygd G19 Kolnes G19nmg19k6Vågsbygd G19-Kolnes G19NM-kvalikk G1925-02-201816:00StorhaughallenMartin LyngstølJon Kåre Olsen18-2
2018-02-26Øyane A-lag Sola A-lag2d34Øyane A-lag-Sola A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland26-02-201819:15HundvåghallenMartin LyngstølTerje Halvorsen1-29
2018-02-26Vågsbygd B-lag MUIL A-laga1dk51Vågsbygd B-lag-MUIL A-lag1. div Herrer Agder26-02-201820:15Sør AmfiRune DavidsenAndré Kopperud6-5
2018-02-26Brodd Damer A Hommersåk Damer Asdb7Brodd Damer A-Hommersåk Damer ASluttspill Damer Rogaland B26-02-201819:00VikinghallenOddbjørn FiskåChrister Ludvigsen3-3
2018-02-27Sandnes Damer A Sunde Damer Asdb6Sandnes Damer A-Sunde Damer ASluttspill Damer Rogaland B27-02-201821:00HanahallenChrister LudvigsenVegard Kielsen5-9
2018-02-28Sunde B-lag Vardeneset A-lag3d29Sunde B-lag-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland28-02-201818:15Tasta FjellhallTerje HalvorsenAksel Hoff5-3
2018-02-28Lura B-lag Vardeneset A-lag3d30Lura B-lag-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland28-02-201818:55Tasta FjellhallTerje HalvorsenAksel Hoff4-0
2018-02-28Brodd B-lag Sunde B-lag3d31Brodd B-lag-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland28-02-201819:35Tasta FjellhallTerje HalvorsenAksel Hoff4-0
2018-02-28Brodd B-lag Lura B-lag3d32Brodd B-lag-Lura B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland28-02-201820:15Tasta FjellhallTerje HalvorsenAksel Hoff2-0
2018-02-28Stavanger Damer A Krokhøl Damer Asda4Stavanger Damer A-Krokhøl Damer ASluttspill Damer Rogaland A28-02-201820:15VikinghallenYngve MælandMartin Lyngstøl3-2
2018-03-01Stavanger B-lag Hommersåk A-lag2d33Stavanger B-lag-Hommersåk A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland01-03-201820:30RiskahallenBjørnar Anvik TveitFrode Hagerup6-5
2018-03-01Krokhøl A-lag Øyane A-lag2d35Krokhøl A-lag-Øyane A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland01-03-201820:15StrandahallenVegard KielsenJon Kåre Olsen17-1
2018-03-03Hommersåk G12 Frøyland G12g12k80Hommersåk G12-Frøyland G12G12 Rogaland03-03-201810:30GjesdalhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim4-3
2018-03-03Hommersåk G12 Sandnes G12g12k81Hommersåk G12-Sandnes G12G12 Rogaland03-03-201811:05GjesdalhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim0-6
2018-03-03Frøyland G12 Ålgård G12g12k82Frøyland G12-Ålgård G12G12 Rogaland03-03-201811:40GjesdalhallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim1-4
2018-03-03Hommersåk G12 Ålgård G12g12k83Hommersåk G12-Ålgård G12G12 Rogaland03-03-201812:15GjesdalhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit2-5
2018-03-03Frøyland G12 Sandnes G12g12k84Frøyland G12-Sandnes G12G12 Rogaland03-03-201812:50GjesdalhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit2-4
2018-03-03Sandnes G12 Ålgård G12g12k85Sandnes G12-Ålgård G12G12 Rogaland03-03-201813:25GjesdalhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit2-3
2018-03-03Sandnes B-lag Sunde A-lag2d36Sandnes B-lag-Sunde A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland03-03-201812:00HanahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen0-5
2018-03-03Sandnes A-lag Haugerude125Sandnes A-lag-HaugerudEliteserie03-03-201814:30HanahallenHjemmelagHjemmelag
2018-03-03Lye G12 Lura G12g12k74Lye G12-Lura G12G12 Rogaland03-03-201810:30LurahallenVegard KielsenSimon Stenvold4-3
2018-03-03Lye G12 Sola G12g12k75Lye G12-Sola G12G12 Rogaland03-03-201811:05LurahallenVegard KielsenSimon Stenvold3-1
2018-03-03Lura G12 Sunde G12g12k76Lura G12-Sunde G12G12 Rogaland03-03-201811:40LurahallenVegard KielsenSimon Stenvold2-5
2018-03-03Lye G12 Sunde G12g12k77Lye G12-Sunde G12G12 Rogaland03-03-201812:15LurahallenVegard KielsenSimon Stenvold6-2
2018-03-03Lura G12 Sola G12g12k78Lura G12-Sola G12G12 Rogaland03-03-201812:50LurahallenVegard KielsenSimon Stenvold4-4
2018-03-03Sola G12 Sunde G12g12k79Sola G12-Sunde G12G12 Rogaland03-03-201813:25LurahallenVegard KielsenSimon Stenvold2-5
2018-03-03Hommersåk G20 Stavanger G20g20k25Hommersåk G20-Stavanger G20G20 Rogaland03-03-201810:00VikinghallenTom E. FredriksenTerje Halvorsen1-4
2018-03-03Lye G20 Brodd G20g20k26Lye G20-Brodd G20G20 Rogaland03-03-201810:45VikinghallenTom E. FredriksenTerje Halvorsen0-5
2018-03-03Hommersåk G20 Brodd G20g20k27Hommersåk G20-Brodd G20G20 Rogaland03-03-201811:30VikinghallenTom E. FredriksenTerje Halvorsen3-2
2018-03-03Stavanger G20 Lye G20g20k28Stavanger G20-Lye G20G20 Rogaland03-03-201812:15VikinghallenTom E. FredriksenTerje Halvorsen5-0
2018-03-03Hommersåk G20 Lye G20g20k29Hommersåk G20-Lye G20G20 Rogaland03-03-201813:00VikinghallenTom E. FredriksenTerje Halvorsen5-0
2018-03-03Stavanger G20 Brodd G20g20k30Stavanger G20-Brodd G20G20 Rogaland03-03-201813:45VikinghallenTom E. FredriksenTerje Halvorsen12-0
2018-03-03Sandnes G15 Vågsbygd G15nmg15k1Sandnes G15-Vågsbygd G15NM-kvalikk G1503-03-201811:00VågsbygdhallenBent Roger BoyeKent André Andersen7-1
2018-03-03Sunde G15 Kolnes G15nmg15k2Sunde G15-Kolnes G15NM-kvalikk G1503-03-201812:00VågsbygdhallenBent Roger BoyeKent André Andersen7-3
2018-03-03Sandnes G15 Sunde G15nmg15k3Sandnes G15-Sunde G15NM-kvalikk G1503-03-201813:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellBaste Rimestad11-3
2018-03-03Vågsbygd G15 Kolnes G15nmg15k4Vågsbygd G15-Kolnes G15NM-kvalikk G1503-03-201814:00VågsbygdhallenBent Roger BoyeKent André Andersen8-0
2018-03-03Sandnes G15 Kolnes G15nmg15k5Sandnes G15-Kolnes G15NM-kvalikk G1503-03-201815:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellBaste Rimestad27-0
2018-03-03Vågsbygd G15 Sunde G15nmg15k6Vågsbygd G15-Sunde G15NM-kvalikk G1503-03-201816:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellBaste Rimestad3-9
2018-03-04Sandnes G14 X Sunde G14g14k120Sandnes G14 X-Sunde G14G14 Rogaland04-03-201811:00FrøyhallenHenrik AadnøyEirik Oksefjell3-0
2018-03-04Kampen G14 Stavanger G14g14k121Kampen G14-Stavanger G14G14 Rogaland04-03-201811:35FrøyhallenHenrik AadnøySander Sandanger3-4
2018-03-04Sandnes G14 X Frøyland G14g14k122Sandnes G14 X-Frøyland G14G14 Rogaland04-03-201812:10FrøyhallenSander SandangerEirik Oksefjell4-2
2018-03-04Stavanger G14 Sunde G14g14k123Stavanger G14-Sunde G14G14 Rogaland04-03-201812:45FrøyhallenHenrik AadnøyEirik Oksefjell7-0
2018-03-04Kampen G14 Sandnes G14 Xg14k124Kampen G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland04-03-201813:20FrøyhallenHenrik AadnøySander Sandanger2-0
2018-03-04Frøyland G14 Sunde G14g14k125Frøyland G14-Sunde G14G14 Rogaland04-03-201813:55FrøyhallenSander SandangerEirik Oksefjell2-5
2018-03-04Kampen G14 Sunde G14g14k126Kampen G14-Sunde G14G14 Rogaland04-03-201814:30FrøyhallenHenrik AadnøyEirik Oksefjell10-2
2018-03-04Stavanger G14 Frøyland G14g14k127Stavanger G14-Frøyland G14G14 Rogaland04-03-201815:05FrøyhallenHenrik AadnøySander Sandanger8-1
2018-03-04Ålgård G14 Hinna G14g14k111Ålgård G14-Hinna G14G14 Rogaland04-03-201811:00StorhaughallenTerje HalvorsenOddbjørn Fiskå6-0
2018-03-04Ålgård G14 Lye G14g14k112Ålgård G14-Lye G14G14 Rogaland04-03-201811:35StorhaughallenAleksander KraakenesSimon Stenvold1-3
2018-03-04Hinna G14 Lye G14g14k113Hinna G14-Lye G14G14 Rogaland04-03-201812:10StorhaughallenTerje HalvorsenOddbjørn Fiskå3-5
2018-03-04Ålgård G14 Hommersåk G14g14k114Ålgård G14-Hommersåk G14G14 Rogaland04-03-201812:45StorhaughallenAleksander KraakenesSimon Stenvold6-2
2018-03-04Hinna G14 Sandnes G14 Yg14k115Hinna G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland04-03-201813:20StorhaughallenTerje HalvorsenOddbjørn Fiskå2-5
2018-03-04Lye G14 Brodd G14g14k116Lye G14-Brodd G14G14 Rogaland04-03-201813:55StorhaughallenAleksander KraakenesSimon Stenvold8-2
2018-03-04Hommersåk G14 Sandnes G14 Yg14k117Hommersåk G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland04-03-201814:30StorhaughallenTerje HalvorsenOddbjørn Fiskå1-2
2018-03-04Hommersåk G14 Brodd G14g14k118Hommersåk G14-Brodd G14G14 Rogaland04-03-201815:05StorhaughallenAleksander KraakenesSimon Stenvold4-1
2018-03-04Sandnes G14 Y Brodd G14g14k119Sandnes G14 Y-Brodd G14G14 Rogaland04-03-201815:40StorhaughallenAleksander KraakenesSimon Stenvold4-0
2018-03-04Krokhøl Damer A Lye Damer Asda5Krokhøl Damer A-Lye Damer ASluttspill Damer Rogaland A04-03-201812:00StrandahallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen0-11
2018-03-04MUIL A-lag Vågsbygd B-laga1dk47MUIL A-lag-Vågsbygd B-lag1. div Herrer Agder04-03-201812:30Sør AmfiBaste RimestadPer Harald Bai Stabell7-7
2018-03-05Stavanger A-lag Ålgård A-lag1dr38Stavanger A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland05-03-201820:15VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit7-1
2018-03-06Lye A-lag Brodd A-lag1dr37Lye A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland06-03-201820:00LyehallenFrode HagerupEinar Haga5-16
2018-03-06Hommersåk A-lag Sandnes B-lag2d37Hommersåk A-lag-Sandnes B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland06-03-201819:00RiskahallenMartin LyngstølYngve Mæland12-5
2018-03-06Hommersåk Damer A Sandnes Damer Asdb8Hommersåk Damer A-Sandnes Damer ASluttspill Damer Rogaland B06-03-201820:30RiskahallenMartin LyngstølYngve Mæland4-4
2018-03-07Arendal B-lag Vågsbygd B-laga1dk49Arendal B-lag-Vågsbygd B-lag1. div Herrer Agder07-03-201820:15StintahallenRune DavidsenAndré Kopperud5-5
2018-03-08Sunde Damer A Brodd Damer Asdb9Sunde Damer A-Brodd Damer ASluttspill Damer Rogaland B08-03-201819:00KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl2-4
2018-03-08Sunde A-lag Øyane A-lag2d38Sunde A-lag-Øyane A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland08-03-201820:15KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl16-2
2018-03-08Krokhøl A-lag Stavanger B-lag2d16Krokhøl A-lag-Stavanger B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland08-03-201819:30StrandahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen6-4
2018-03-08Vågsbygd A-lag Kristiansand SI A-laga1dk48Vågsbygd A-lag-Kristiansand SI A-lag1. div Herrer Agder08-03-201820:30VågsbygdhallenRune DavidsenAndré Kopperud2-5
2018-03-10Gjelleråsen Sandnes A-lage128Gjelleråsen-Sandnes A-lagEliteserie10-03-201816:00LihallenHjemmelagHjemmelag
2018-03-10Lye Damer A Stavanger Damer Asda6Lye Damer A-Stavanger Damer ASluttspill Damer Rogaland A10-03-201812:00LyehallenChrister LudvigsenMartin Lyngstøl8-3
2018-03-10Lye A-lag Lura A-lag1dr40Lye A-lag-Lura A-lag1. div Herrer Rogaland10-03-201814:00LyehallenChrister LudvigsenMartin Lyngstøl8-6
2018-03-10Arendal U11-14 Risør U11-14u1114k39Arendal U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 10-03-201810:30StintahallenKrasimir KostovTor Martin Ruud Søbstad0-2
2018-03-10Just U11-14 Flekkerøy U11-14u1114k38Just U11-14-Flekkerøy U11-14U11-14 Agder 10-03-201811:20StintahallenHallvard NordvikKrasimir Kostov1-9
2018-03-10Flekkerøy U11-14 Arendal U11-14u1114k40Flekkerøy U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 10-03-201812:10StintahallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik9-1
2018-03-10Risør U11-14 Just U11-14u1114k41Risør U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 10-03-201813:00StintahallenKrasimir KostovTor Martin Ruud Søbstad2-2
2018-03-10Flekkerøy U11-14 Risør U11-14u1114k42Flekkerøy U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 10-03-201813:50StintahallenHallvard NordvikKrasimir Kostov4-1
2018-03-10Just U11-14 Arendal U11-14u1114k43Just U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 10-03-201814:40StintahallenTor Martin Ruud SøbstadHallvard Nordvik2-3
2018-03-11Ålgård G14 Lye G14g14k128Ålgård G14-Lye G14G14 Rogaland11-03-201811:30HanahallenEmil WerthimHerman Galta3-4
2018-03-11Ålgård G14 Sandnes G14 Yg14k129Ålgård G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland11-03-201812:05HanahallenEmil WerthimHerman Galta2-4
2018-03-11Lye G14 Sandnes G14 Yg14k130Lye G14-Sandnes G14 YG14 Rogaland11-03-201812:40HanahallenEmil WerthimHerman Galta4-3
2018-03-11Ålgård G14 Hommersåk G14g14k131Ålgård G14-Hommersåk G14G14 Rogaland11-03-201813:15HanahallenEmil WerthimHerman Galta4-4
2018-03-11Lye G14 Kampen G14g14k132Lye G14-Kampen G14G14 Rogaland11-03-201813:50HanahallenEmil WerthimHerman Galta5-0
2018-03-11Sandnes G14 Y Stavanger G14g14k133Sandnes G14 Y-Stavanger G14G14 Rogaland11-03-201814:25HanahallenEmil WerthimHerman Galta3-1
2018-03-11Hommersåk G14 Kampen G14g14k134Hommersåk G14-Kampen G14G14 Rogaland11-03-201815:00HanahallenEmil WerthimHerman Galta4-3
2018-03-11Hommersåk G14 Stavanger G14g14k135Hommersåk G14-Stavanger G14G14 Rogaland11-03-201815:35HanahallenEmil WerthimHerman Galta3-4
2018-03-11Kampen G14 Stavanger G14g14k136Kampen G14-Stavanger G14G14 Rogaland11-03-201816:10HanahallenEmil WerthimHerman Galta6-0
2018-03-11Sandnes G14 X Frøyland G14g14k137Sandnes G14 X-Frøyland G14G14 Rogaland11-03-201811:00JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley4-4
2018-03-11Hinna G14 Brodd G14g14k138Hinna G14-Brodd G14G14 Rogaland11-03-201811:35JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley3-2
2018-03-11Sandnes G14 X Sunde G14g14k139Sandnes G14 X-Sunde G14G14 Rogaland11-03-201812:10JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley6-0
2018-03-11Brodd G14 Frøyland G14g14k140Brodd G14-Frøyland G14G14 Rogaland11-03-201812:45JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley12-3
2018-03-11Hinna G14 Sandnes G14 Xg14k141Hinna G14-Sandnes G14 XG14 Rogaland11-03-201813:20JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley3-1
2018-03-11Sunde G14 Frøyland G14g14k142Sunde G14-Frøyland G14G14 Rogaland11-03-201813:55JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley5-2
2018-03-11Hinna G14 Frøyland G14g14k143Hinna G14-Frøyland G14G14 Rogaland11-03-201814:30JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley4-2
2018-03-11Brodd G14 Sunde G14g14k144Brodd G14-Sunde G14G14 Rogaland11-03-201815:05JåttåhallenØrjan RosselandEirik Johann Naley9-0
2018-03-11Ålgård G17 Hommersåk G17nmg17k1Ålgård G17-Hommersåk G17NM-kvalikk G1711-03-201811:00KvernevikhallenTerje HalvorsenVegard Kielsen4-1
2018-03-11Ålgård G17 Sunde G17nmg17k2Ålgård G17-Sunde G17NM-kvalikk G1711-03-201812:00KvernevikhallenTerje HalvorsenVegard Kielsen4-0
2018-03-11Hommersåk G17 Sunde G17nmg17k3Hommersåk G17-Sunde G17NM-kvalikk G1711-03-201813:00KvernevikhallenTerje HalvorsenVegard Kielsen5-2
2018-03-11Kristiansand/FK Vigør Mandal U15-18u1518k33Kristiansand/FK Vigør -Mandal U15-18U15-18 Agder 11-03-201812:30MandalhallenKent André AndersenAtle Billing2-0
2018-03-11Vågsbygd U15-18 Flekkerøy U15-18u1518k34Vågsbygd U15-18-Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 11-03-201813:30MandalhallenBent Roger BoyeAtle Billing6-1
2018-03-11Kristiansand/FK Vigør Flekkerøy U15-18u1518k35Kristiansand/FK Vigør -Flekkerøy U15-18U15-18 Agder 11-03-201814:30MandalhallenAtle BillingBent Roger Boye11-3
2018-03-11Mandal U15-18 Vågsbygd U15-18u1518k36Mandal U15-18-Vågsbygd U15-18U15-18 Agder 11-03-201815:30MandalhallenKent André AndersenBent Roger Boye2-3
2018-03-11Kolnes J14 Karmøy G12u1216k33Kolnes J14-Karmøy G12U12-16 Nord-Rogaland11-03-201811:00NorheimhallenViljar BruntveitTrygve B Rønnevik2-1
2018-03-11Kolnes U14 Kolnes G12u1216k34Kolnes U14-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland11-03-201811:35NorheimhallenJulie LeesamAnna Severinsen9-4
2018-03-11Kolnes J14 Torvastad G14u1216k35Kolnes J14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-03-201812:10NorheimhallenViljar BruntveitTrygve B Rønnevik1-3
2018-03-11Karmøy G12 Kolnes U14u1216k36Karmøy G12-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland11-03-201812:45NorheimhallenJulie LeesamAnna Severinsen0-9
2018-03-11Kolnes G12 Torvastad G14u1216k37Kolnes G12-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-03-201813:20NorheimhallenInge HundsbedtMagnus Svendsen4-2
2018-03-11Kolnes J14 Kolnes U14u1216k38Kolnes J14-Kolnes U14U12-16 Nord-Rogaland11-03-201813:55NorheimhallenInge HundsbedtMagnus Svendsen5-4
2018-03-11Karmøy G12 Kolnes G12u1216k39Karmøy G12-Kolnes G12U12-16 Nord-Rogaland11-03-201814:30NorheimhallenMadeleine ØiongenKristine Torbjørnsen0-4
2018-03-11Kolnes U14 Torvastad G14u1216k40Kolnes U14-Torvastad G14U12-16 Nord-Rogaland11-03-201815:05NorheimhallenMadeleine ØiongenKristine Torbjørnsen8-2
2018-03-11Brodd J13-19 Sandnes J13-19J1319k57Brodd J13-19-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland11-03-201811:00RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit4-1
2018-03-11Sunde J13-19* Hommersåk J13-19J1319k58Sunde J13-19*-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland11-03-201811:35RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit3-1
2018-03-11Brodd J13-19 Hommersåk J13-19J1319k59Brodd J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland11-03-201812:10RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit1-1
2018-03-11Sunde J13-19* Sandnes J13-19J1319k60Sunde J13-19*-Sandnes J13-19J13-19 Rogaland11-03-201812:45RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit11-0
2018-03-12Ålgård A-lag Frøyland A-lag1dr41Ålgård A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland12-03-201820:15GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit7-1
2018-03-12MUIL A-lag Arendal A-laga1dk53MUIL A-lag-Arendal A-lag1. div Herrer Agder12-03-201820:15Sør AmfiRune DavidsenAndré Kopperud1-12
2018-03-13Hommersåk Damer A Brodd Damer Asdb10Hommersåk Damer A-Brodd Damer ASluttspill Damer Rogaland B13-03-201820:30RiskahallenYngve MælandJon Kåre Olsen2-5
2018-03-14Sola A-lag Stavanger B-lag2d39Sola A-lag-Stavanger B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland14-03-201819:30SolahallenJon Kåre OlsenAksel Hoff10-2
2018-03-14Vardeneset A-lag Brodd B-lag3d37Vardeneset A-lag-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland14-03-201818:15Tasta FjellhallOddbjørn FiskåTerje Halvorsen2-0
2018-03-14Vardeneset A-lag Klepp3d38Vardeneset A-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland14-03-201818:55Tasta FjellhallOddbjørn FiskåTerje Halvorsen2-3
2018-03-14Sunde B-lag Brodd B-lag3d39Sunde B-lag-Brodd B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland14-03-201819:35Tasta FjellhallOddbjørn FiskåTerje Halvorsen5-0
2018-03-14Sunde B-lag Klepp3d40Sunde B-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland14-03-201820:15Tasta FjellhallOddbjørn FiskåTerje Halvorsen2-2
2018-03-15Sunde Damer A Sandnes Damer Asdb11Sunde Damer A-Sandnes Damer ASluttspill Damer Rogaland B15-03-201819:00KvernevikhallenTerje HalvorsenVegard Kielsen2-6
2018-03-15Krokhøl A-lag Sunde A-lag2d18Krokhøl A-lag-Sunde A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland15-03-201820:15StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen2-16
2018-03-15Stavanger A-lag Lye A-lag1dr42Stavanger A-lag-Lye A-lag1. div Herrer Rogaland15-03-201820:15VikinghallenYngve MælandEinar Haga5-0
2018-03-17MUIL A-lag Vågsbygd G18a1dk54MUIL A-lag-Vågsbygd G181. div Herrer Agder17-03-201810:30Sør AmfiPer Harald Bai StabellRune Davidsen6-1
2018-03-17Ukjent UkjentVL6RNUkjent-UkjentVenneLigaen17-03-201810:00KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag
2018-03-17 Mini_7_1_rs-Minirunde17-03-201810:00KvernevikhallenHjemmelagHjemmelag
2018-03-17Lye A-lag Ålgård A-lag1dr28Lye A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland17-03-201814:00LyehallenChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå8-2
2018-03-17 Mini_7_2_rs-Minirunde17-03-201810:30RiskahallenHjemmelagHjemmelag
2018-03-17Arendal U11-14 Risør U11-14u1114k44Arendal U11-14-Risør U11-14U11-14 Agder 17-03-201811:00RisørhallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes0-2
2018-03-17Toppen U11-14 Just U11-14u1114k45Toppen U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 17-03-201811:50RisørhallenJonas Iversen FjæstadTayab Hussain14-0
2018-03-17Arendal U11-14 Toppen U11-14u1114k46Arendal U11-14-Toppen U11-14U15-18 Agder 17-03-201812:40RisørhallenTayab HussainAndreas Turnes3-4
2018-03-17Risør U11-14 Just U11-14u1114k47Risør U11-14-Just U11-14U11-14 Agder 17-03-201813:30RisørhallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes5-2
2018-03-17Just U11-14 Arendal U11-14u1114k48Just U11-14-Arendal U11-14U11-14 Agder 17-03-201814:20RisørhallenJonas Iversen FjæstadTayab Hussain2-9
2018-03-17Risør U11-14 Toppen U11-14u1114k49Risør U11-14-Toppen U11-14U11-14 Agder 17-03-201815:10RisørhallenAndreas TurnesTayab Hussain2-8
2018-03-17Arendal B-lag Vågsbygd A-laga1dk55Arendal B-lag-Vågsbygd A-lag1. div Herrer Agder17-03-201812:15Sør AmfiPer Harald Bai StabellRune Davidsen2-17
2018-03-18Flekkerøy U15-18 Kristiansand/FK Vigør u1518k25Flekkerøy U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 18-03-201810:00FlekkerøyhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad3-8
2018-03-18Arendal U15-18 Mandal U15-18u1518k26Arendal U15-18-Mandal U15-18U15-18 Agder 18-03-201811:00FlekkerøyhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad8-4
2018-03-18Flekkerøy U15-18 Mandal U15-18u1518k27Flekkerøy U15-18-Mandal U15-18U15-18 Agder 18-03-201812:00FlekkerøyhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad4-1
2018-03-18Arendal U15-18 Kristiansand/FK Vigør u1518k28Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør U15-18 Agder 18-03-201813:00FlekkerøyhallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad2-1
2018-03-18Frøyland A-lag Brodd A-lag1dr43Frøyland A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer Rogaland18-03-201815:00FrøyhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit12-2
2018-03-18Vardeneset A-lag Klepp3d33Vardeneset A-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland18-03-201811:00LurahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen0-5
2018-03-18Lura B-lag Klepp3d34Lura B-lag-Klepp3. div Herrer Sør-Rogaland18-03-201811:45LurahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen1-3
2018-03-18Sunde B-lag Vardeneset A-lag3d35Sunde B-lag-Vardeneset A-lag3. div Herrer Sør-Rogaland18-03-201812:30LurahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen5-0
2018-03-18Lura B-lag Sunde B-lag3d36Lura B-lag-Sunde B-lag3. div Herrer Sør-Rogaland18-03-201812:30LurahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen2-0
2018-03-18Klepp Kolnes A-lag3dh5Klepp-Kolnes A-lag3. div Herrer Nord-Rogaland18-03-201813:15LurahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen
2018-03-18Sunde B-lag Kolnes A-lag3dh6Sunde B-lag-Kolnes A-lag3. div Herrer Nord-Rogaland18-03-201814:00LurahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen
2018-03-18Brodd G16 Sunde G16g16k54Brodd G16-Sunde G16G16 Rogaland18-03-201811:00StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim4-4
2018-03-18Brodd G16 Hommersåk G16g16k55Brodd G16-Hommersåk G16G16 Rogaland18-03-201811:45StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim5-4
2018-03-18Sunde G16 Lura G16g16k56Sunde G16-Lura G16G16 Rogaland18-03-201812:30StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim7-1
2018-03-18Hommersåk G16 Lura G16g16k57Hommersåk G16-Lura G16G16 Rogaland18-03-201813:15StorhaughallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim5-1
2018-03-18Sandnes J13-19 Hommersåk J13-19J1319k52Sandnes J13-19-Hommersåk J13-19J13-19 Rogaland18-03-201813:30StorhaughallenEirik Johann NaleyEmil Werthim0-8
2018-03-18Sandnes J13-19 Stavanger J13-19J1319k53Sandnes J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland18-03-201814:05StorhaughallenHerman GaltaEmil Werthim0-10
2018-03-18Hommersåk J13-19 Lye J13-19J1319k54Hommersåk J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland18-03-201814:40StorhaughallenHerman GaltaEirik Johann Naley5-0
2018-03-18Hommersåk J13-19 Stavanger J13-19J1319k55Hommersåk J13-19-Stavanger J13-19J13-19 Rogaland18-03-201814:40StorhaughallenEmil WerthimEirik Johann Naley6-1
2018-03-18Sandnes J13-19 Lye J13-19J1319k56Sandnes J13-19-Lye J13-19J13-19 Rogaland18-03-201815:50StorhaughallenEmil WerthimHerman Galta5-0
2018-03-18Ålgård G16 Sandnes G16g16k50Ålgård G16-Sandnes G16G16 Rogaland18-03-201811:00VikinghallenTerje HalvorsenSimon Stenvold2-2
2018-03-18Ålgård G16 Stavanger G16 g16k52Ålgård G16-Stavanger G16 G16 Rogaland18-03-201811:45VikinghallenTerje HalvorsenSimon Stenvold6-2
2018-03-18Sandnes G16 Stavanger G16 g16k53Sandnes G16-Stavanger G16 G16 Rogaland18-03-201812:30VikinghallenTerje HalvorsenSimon Stenvold6-2
2018-03-19Arendal A-lag Vågsbygd A-laga1dk56Arendal A-lag-Vågsbygd A-lag1. div Herrer Agder19-03-201820:15StintahallenRune DavidsenAndré Kopperud4-5
2018-03-19Øyane A-lag Hommersåk A-lag2d41Øyane A-lag-Hommersåk A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland19-03-201819:15HundvåghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl0-13
2018-03-21Lura A-lag Ålgård A-lag1dr45Lura A-lag-Ålgård A-lag1. div Herrer Rogaland21-03-201821:00LurahallenFrode HagerupAksel Hoff3-3
2018-03-21Vågsbygd G18 Arendal B-laga1dk52Vågsbygd G18-Arendal B-lag1. div Herrer Agder21-03-201820:15StintahallenPer Harald Bai StabellAtle Billing9-3
2018-03-21Brodd Damer A Sandnes Damer Asdb12Brodd Damer A-Sandnes Damer ASluttspill Damer Rogaland B21-03-201819:00StorhaughallenTom E. FredriksenMartin Lyngstøl5-1
2018-03-21Brodd A-lag Stavanger A-lag1dr44Brodd A-lag-Stavanger A-lag1. div Herrer Rogaland21-03-201820:30StorhaughallenTom E. FredriksenMartin Lyngstøl10-3
2018-03-22Krokhøl A-lag Sandnes B-lag2d42Krokhøl A-lag-Sandnes B-lag2. div Herrer Sør-Rogaland22-03-201819:30StrandahallenJon Kåre OlsenVegard Kielsen10-6
2018-04-04Sandnes B-lag Sola A-lag2d40Sandnes B-lag-Sola A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland04-04-201820:15Giskehallen 2Vegard KielsenBjørnar Anvik Tveit4-9
2018-04-04Lura A-lag Frøyland A-lag1dr39Lura A-lag-Frøyland A-lag1. div Herrer Rogaland04-04-201821:00LurahallenMartin LyngstølTerje Halvorsen1-8
2018-04-07Kristiansand/FK Vigør Arendal U15-18sok1Kristiansand/FK Vigør -Arendal U15-18Sørlandet Open07-04-201810:00StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes1-3
2018-04-07Flekkerøy U15-18 Toppen IL U15-18sok2Flekkerøy U15-18-Toppen IL U15-18Sørlandet Open07-04-201811:00StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes4-1
2018-04-07Kristiansand/FK Vigør Flekkerøy U15-18sok3Kristiansand/FK Vigør -Flekkerøy U15-18Sørlandet Open07-04-201812:00StintahallenJonas Iversen FjæstadAndreas Turnes11-1
2018-04-07Arendal U15-18 Toppen IL U15-18sok4Arendal U15-18-Toppen IL U15-18Sørlandet Open07-04-201813:00StintahallenKent André AndersenBaste Rimestad14-0
2018-04-07Kristiansand/FK Vigør Toppen IL U15-18sok5Kristiansand/FK Vigør -Toppen IL U15-18Sørlandet Open07-04-201814:00StintahallenBaste RimestadKjell Gaute Hartvigsen17-0
2018-04-07Arendal U15-18 Flekkerøy U15-18sok6Arendal U15-18-Flekkerøy U15-18Sørlandet Open07-04-201815:00StintahallenBaste RimestadHjemmelag5-3
2018-04-07Flekkerøy U15-18 Toppen IL U15-18sok7Flekkerøy U15-18-Toppen IL U15-18Sørlandet Open07-04-201816:15StintahallenHjemmelagHjemmelag8-1
2018-04-07Arendal U15-18 Kristiansand/FK Vigør sok8Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør Sørlandet Open07-04-201817:15StintahallenHjemmelagHjemmelag4-5
2018-04-12Stavanger A-lag Brodd A-lag1svk1Stavanger A-lag-Brodd A-lag1. div Herrer SørVest12-04-201819:45VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit5-6
2018-04-14 Mini_6_A-Minirunde14-04-201810:00MandalhallenHjemmelagHjemmelag
2018-04-14Ukjent UkjentVL6AUkjent-UkjentVenneLigaen14-04-201814:00MandalshallenHjemmelagHjemmelag
2018-04-14Stavanger A-lag Fjellkameratene1svk2Stavanger A-lag-Fjellkameratene1. div Herrer SørVest14-04-201812:00VikinghallenJon Kåre OlsenYngve Mæland11-6
2018-04-15Brodd A-lag Fjellkameratene1svk3Brodd A-lag-Fjellkameratene1. div Herrer SørVest15-04-201812:00StorhaughallenTerje HalvorsenOddbjørn Fiskå15-3
2018-04-18Sandnes B-lag Krokhøl A-lag2d21Sandnes B-lag-Krokhøl A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland18-04-201820:15GiskehallenJon Kåre OlsenFrode Hagerup
2018-04-25Sandnes B-lag Øyane A-lag2d8Sandnes B-lag-Øyane A-lag2. div Herrer Sør-Rogaland25-04-201820:15GiskehallenHjemmelagHjemmelag
2018-04-29 Mini_8_rs-Minirunde29-04-201810:00Stavanger IdrettshallHjemmelagHjemmelag