Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er resultatene fra spilte kamper i Norges Bandyforbund Sørvest Bandyregion.
Klikk på resultat knappen for mer info hvis kampen er registrert.
Du kan også klikke på klubbnavnet for en statistikk oversikt.

RESULTATER
Kamp # Hjemmelag - Bortelag Dato Klokke Hall Dommer 1 Dommer 2 Resultat
Kamp # Hjemmelag - Bortelag Dato Klokke Hall Dommer 1 Dommer 2 Resultat
a1dk12Vigør/Kristiansand A-lag-MUIL A-lag22-11-201720:15HellemyrhallenPer Harald Bai StabellJoachim Andersen5-4
3d13Klepp-Vardeneset A-lag22-11-201718:15Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup8-2
3d14Klepp-Lura B-lag22-11-201718:55Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup3-3
3d16Sunde B-lag-Lura B-lag22-11-201720:15Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup1-2
2d15Sola A-lag-Sandnes B-lag22-11-201719:30SolahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen12-4
3d15Vardeneset A-lag-Sunde B-lag22-11-201719:35Tasta FjellhallEinar HagaFrode Hagerup1-5
1dr15Stavanger A-lag-Lye A-lag20-11-201720:30VikinghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl5-4
a1dk16Vågsbygd A-lag-Vågsbygd G1820-11-201720:20VågsbygdhallenBaste RimestadAndré Kopperud7-2
g16k18Sunde G16-Stavanger G16 19-11-201711:30LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen5-6
g16k19Sunde G16-Brodd G1619-11-201712:15LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen1-8
g16k17Ålgård G16-Hommersåk G1619-11-201713:00RiskahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen1-0
au1114k11Risør U11-14-Arendal U11-1419-11-201713:15RisørhallenRune DavidsenKrasimir Kostov5-3
au1114k12Toppen U11-14-Arendal U11-1419-11-201714:45RisørhallenRune DavidsenKjell Gaute Hartvigsen9-1
g16k15Sandnes G16-Ålgård G1619-11-201711:30RiskahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen0-2
g16k16Sandnes G16-Hommersåk G1619-11-201712:15RiskahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen3-1
au1114k17Just U11-14-Risør U11-1419-11-201711:45RisørhallenKrasimir KostovKjell Gaute Hartvigsen3-3
au1114k10Just U11-14-Toppen U11-1419-11-201714:00RisørhallenKrasimir KostovKjell Gaute Hartvigsen0-10
au1114k20Arendal U11-14-Risør U11-1419-11-201711:00RisørhallenKrasimir KostovRune Davidsen4-4
au1114k9Arendal U11-14-Just U11-1419-11-201712:30RisørhallenRune DavidsenKjell Gaute Hartvigsen2-8
g16k21Brodd G16-Lura G1619-11-201713:45LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen12-0
g16k20Stavanger G16 -Lura G1619-11-201713:00LurahallenBjørnar Anvik TveitTerje Halvorsen9-1
vu1316k1Karmøy IBK U13-16-Skjold U13-1618-11-201710:15KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag0-7
g14k27Sunde G14-Sandnes G14 X18-11-201710:30HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-2
g14k28Sunde G14-Brodd G1418-11-201711:05HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark6-5
g14k29Frøyland G14-Sandnes G14 X18-11-201711:40HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark0-7
vu1316k2Skjold U13-16-Karmøy IBK U13-1618-11-201711:45KarmøyhallenHjemmelagHjemmelag5-2
g14k30Sandnes G14 Y-Sunde G1418-11-201712:15HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-5
g14k22Lye G14-Kampen G1418-11-201712:20LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen2-1
g14k31Brodd G14-Sandnes G14 X18-11-201712:50HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark5-1
g14k32Frøyland G14-Brodd G1418-11-201713:25HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark2-3
g14k33Sandnes G14 Y-Frøyland G1418-11-201714:00HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark7-1
g14k25Ålgård G14-Kampen G1418-11-201714:05LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen5-1
g14k34Sandnes G14 Y-Sandnes G14 X18-11-201714:35HanahallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-3
g14k26Ålgård G14-Hinna G1418-11-201714:40LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen7-5
g14k19Hommersåk G14-Lye G1418-11-201710:35LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen2-2
g14k23Hommersåk G14-Ålgård G1418-11-201712:55LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen1-5
g14k24Hommersåk G14-Hinna G1418-11-201713:30LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen5-1
g14k18Stavanger G14-Lye G1418-11-201710:00LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen1-2
g14k20Stavanger G14-Kampen G1418-11-201711:10LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen3-4
g14k21Stavanger G14-Hinna G1418-11-201711:45LyehallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen5-2
1dd23nLye Damer A-Sandnes Damer A16-11-201719:00RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit6-0
1dd26nLye Damer A-Hommersåk Damer A16-11-201721:15RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit7-0
1dd24nStavanger Damer A-Hommersåk Damer A16-11-201719:45RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit3-1
1dd25nStavanger Damer A-Sandnes Damer A16-11-201720:30RiskahallenJon Kåre OlsenBjørnar Anvik Tveit5-3
a1dk15Vågsbygd B-lag-Vågsbygd A-lag16-11-201720:20VågsbygdhallenKjell Gaute HartvigsenBent Roger Boye1-7
1dr14Lura A-lag-Ålgård A-lag15-11-201721:00LurahallenTerje HalvorsenAksel Hoff5-4
1dr12Brodd A-lag-Stavanger A-lag15-11-201720:30StorhaughallenTom E. FredriksenMartin Lyngstøl2-8
1dr13Frøyland A-lag-Stavanger A-lag12-11-201712:00FrøyhallenMartin LyngstølJon Kåre Olsen6-3
e47Sandnes A-lag-Sarpsborg12-11-201715:30HanahallenHjemmelagHjemmelag2-9
a1dk14Kristiansand SI A-lag-Vågsbygd A-lag12-11-201718:15Spicheren TreningssenterJoachim AndersenKjell Hølland5-3
u1216k1Kolnes J14-Torvastad G1411-11-201710:00KarmøyhallenMagnus SvendsenHaakon Andre Misje5-1
u1216k2Karmøy G12-Kolnes U1411-11-201710:35KarmøyhallenMagnus SvendsenHaakon Andre Misje1-10
u1216k3Kolnes G12-Torvastad G1411-11-201711:10KarmøyhallenMikal RovikInge Hundsbeth10-0
u1216k4Kolnes J14-Kolnes U1411-11-201711:45KarmøyhallenMikal RovikInge Hundsbeth0-9
J1319k19Stavanger J13-19-Sunde J13-19*11-11-201711:45LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff3-0
u1216k5Karmøy G12-Kolnes G1211-11-201712:20KarmøyhallenKristian SkarsteinMadeleine Øiongen6-3
au1518k10Vågsbygd U15-18-Flekkerøy U15-1811-11-201712:45Idda ArenaAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad3-0
u1216k6Kolnes U14-Torvastad G1411-11-201712:55KarmøyhallenKristian SkarsteinMadeleine Øiongen16-0
J1319k21Stavanger J13-19-Brodd J13-1911-11-201712:55LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff8-1
u1216k7Kolnes J14-Kolnes G1211-11-201713:30KarmøyhallenTrygve B RønnevikViljar Bruntveit2-9
u1216k8Karmøy G12-Torvastad G1411-11-201714:05KarmøyhallenTrygve B RønnevikViljar Bruntveit6-2
g20k7Ålgård G20*-Stavanger G2011-11-201711:30VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen5-1
g20k9Ålgård G20*-Hommersåk G2011-11-201713:00VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen4-1
au1518k9Kristiansand/FK Vigør -Mandal U15-1811-11-201710:30Idda ArenaKent André AndersenBent Roger Boye0-0
au1518k11Kristiansand/FK Vigør -Flekkerøy U15-1811-11-201712:00Idda ArenaAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad2-0
g20k5Sunde G20-Ålgård G20*11-11-201710:00VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen0-1
g20k6Sunde G20-Hommersåk G2011-11-201710:45VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen1-3
g20k8Sunde G20-Stavanger G2011-11-201712:15VikinghallenØrjan RosselandTerje Halvorsen1-4
J1319k18Lye J13-19-Brodd J13-1911-11-201711:10LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff8-0
J1319k20Lye J13-19-Sunde J13-19*11-11-201712:20LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff7-0
au1518k12Mandal U15-18-Vågsbygd U15-1811-11-201711:15Idda ArenaKent André AndersenBent Roger Boye1-2
a1dk13Kristiansand SI A-lag-Vågsbygd G1811-11-201714:00Idda ArenaPer Harald Bai StabellJoachim Andersen14-3
J1319k17Brodd J13-19-Sunde J13-19*11-11-201710:35LyehallenAleksander KraakenesAksel Hoff0-5
2d14Sola A-lag-Øyane A-lag08-11-201719:30SolahallenChrister LudvigsenTerje Halvorsen12-0
1dr11Ålgård A-lag-Frøyland A-lag06-11-201720:15GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit1-3
a1dk11Arendal B-lag-Vigør/Kristiansand A-lag06-11-201720:15StintahallenJoachim AndersenPer Harald Bai Stabell7-7
au1114k5Toppen U11-14-Flekkerøy U11-1405-11-201710:30FlekkerøyhallenJan Erik JordanHåvard Nygård Nese5-3
g12k13Sunde G12-Lura G1205-11-201711:30GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley3-4
au1114k7Toppen U11-14-Just U11-1405-11-201712:00FlekkerøyhallenHallvard NordvikTor Martin Ruud Søbstad3-6
g12k14Sunde G12-Lye G1205-11-201712:05GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley4-9
g12k16Sunde G12-Ålgård G1205-11-201713:15GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley5-3
g12k21Frøyland G12-Sandnes G1205-11-201712:40SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-2
g12k23Frøyland G12-Sola G1205-11-201713:50SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark3-2
2d13Sandnes B-lag-Hommersåk A-lag05-11-201716:00SørbøhallenFrode HagerupEinar Haga3-1
g12k15Lura G12-Ålgård G1205-11-201712:40GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley5-2
g12k17Lura G12-Lye G1205-11-201713:50GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley1-8
g12k18Lye G12-Ålgård G1205-11-201714:25GjesdalhallenVegard KielsenEirik Johann Naley3-1
g12k19Hommersåk G12-Frøyland G1205-11-201711:30SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark8-4
g12k20Hommersåk G12-Sola G1205-11-201712:05SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark4-3
g12k22Hommersåk G12-Sandnes G1205-11-201713:15SørbøhallenSander SandangerSimen Valle Landmark6-3
au1114k6Arendal U11-14-Just U11-1405-11-201711:15FlekkerøyhallenJan Erik JordanHåvard Nygård Nese0-5
au1114k8Arendal U11-14-Flekkerøy U11-1405-11-201712:45FlekkerøyhallenHallvard NordvikTor Martin Ruud Søbstad0-5
au1518k5Flekkerøy U15-18-Kristiansand/FK Vigør 04-11-201710:30MandalshallenKjell Gaute HartvigsenTrine Olafsrud0-4
g16k11Sunde G16-Lura G1604-11-201710:30LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland7-2
au1518k7Flekkerøy U15-18-Mandal U15-1804-11-201712:00MandalshallenKjell Gaute HartvigsenKent André Andersen2-3
J1319k13Sunde J13-19*-Hommersåk J13-1904-11-201714:45HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit3-3
j1319k15Sunde J13-19*-Sandnes J13-1904-11-201715:45HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit10-0
g16k8Sandnes G16-Hommersåk G1604-11-201711:00HanahallenVegard KielsenBengt Strandh4-2
g16k9Sandnes G16-Ålgård G1604-11-201711:45HanahallenVegard KielsenBengt Strandh0-2
1dr10Lye A-lag-Lura A-lag04-11-201714:00LyehallenEinar HagaFrode Hagerup9-3
g16k10Hommersåk G16-Ålgård G1604-11-201712:30HanahallenVegard KielsenBengt Strandh1-4
au1518k6Arendal U15-18-Mandal U15-1804-11-201711:15MandalshallenKent André AndersenTrine Olafsrud5-2
au1518k8Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør 04-11-201712:45MandalshallenKjell Gaute HartvigsenTrine Olafsrud4-1
g16k12Brodd G16-Sunde G1604-11-201711:15LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland5-5
g16k13Brodd G16-Stavanger G16 04-11-201712:00LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland4-4
J1319k12Brodd J13-19-Sandnes J13-1904-11-201714:00HanahallenJørgen BråtveitMorten Bjørkheim6-0
J1319k14Brodd J13-19-Hommersåk J13-1904-11-201715:10HanahallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit0-4
g16k14Stavanger G16 -Lura G1604-11-201712:45LurahallenOddbjørn FiskåØrjan Rosseland5-1
1dr9Lura A-lag-Frøyland A-lag01-11-201721:00LurahallenYngve MælandChrister Ludvigsen3-7
2d12Øyane A-lag-Krokhøl A-lag30-10-201720:15HundvåghallenMartin LyngstølTerje Halvorsen4-12
a1dk10MUIL A-lag-Vågsbygd A-lag30-10-201720:15Sør AmfiJoachim AndersenRune Davidsen2-13
g14k1Sandnes G14 X-Ålgård G1429-10-201711:00VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland1-6
g14k2Kampen G14-Stavanger G1429-10-201711:35VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy4-5
g14k11Lye G14-Hinna G1429-10-201711:35KvernevikhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit7-1
g14k3Sandnes G14 Y-Brodd G1429-10-201712:10VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland4-0
g14k4Sandnes G14 X-Kampen G1429-10-201712:45VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy0-4
g14k5Brodd G14-Stavanger G1429-10-201713:20VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland0-7
g14k14Lye G14-Hommersåk G1429-10-201713:20KvernevikhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit0-1
g14k6Sandnes G14 Y-Ålgård G1429-10-201713:55VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy1-1
g14k15Sunde G14-Frøyland G1429-10-201713:55KvernevikhallenJørgen BråtveitRaymond Eckholm2-3
e25Greåker-Sandnes A-lag29-10-201714:00TindlundhallenHjemmelagHjemmelag8-4
g14k7Sandnes G14 X-Stavanger G1429-10-201714:30VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland1-7
g14k16Lye G14-Frøyland G1429-10-201714:30KvernevikhallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim11-2
g14k8Brodd G14-Ålgård G1429-10-201715:05VikinghallenLars Magnus NybruHenrik Aadnøy1-4
g14k9Sandnes G14 Y-Kampen G1429-10-201715:40VikinghallenVegard KielsenØrjan Rosseland1-5
1dd18Sandnes Damer A-Hommersåk Damer A29-10-201715:30StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-2
g14k13Hinna G14-Frøyland G1429-10-201712:45KvernevikhallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim8-0
g14k17Hinna G14-Sunde G1429-10-201715:05KvernevikhallenMorten BjørkheimJørgen Bråtveit6-2
1dd21nSunde Damer A-Sandnes Damer A29-10-201716:15StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen1-3
1dd16Lye Damer A-Stavanger Damer A29-10-201711:00StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen2-4
1dd19Lye Damer A-Krokhøl Damer A29-10-201713:15StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen3-1
g14k10Hommersåk G14-Frøyland G1429-10-201711:00KvernevikhallenRaymond EckholmMorten Bjørkheim7-0
g14k12Hommersåk G14-Sunde G1429-10-201712:10KvernevikhallenJørgen BråtveitRaymond Eckholm6-0
a1dk9Kristiansand SI A-lag-Arendal B-lag29-10-201718:15Spicheren TreningssenterKent André AndersenBent Roger Boye10-1
1dd20Brodd Damer A-Hommersåk Damer A29-10-201714:00StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen3-0
1dd17Brodd Damer A-Sunde Damer A29-10-201714:45StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-2
1dd15Krokhøl Damer A-Hommersåk Damer A29-10-201712:30StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen4-1
1dd22nStavanger Damer A-Hommersåk Damer A29-10-201711:45StrandahallenJon Kåre OlsenMarius Utengen6-0
2d11Stavanger B-lag-Sunde A-lag29-10-201716:30VikinghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl2-14
e40Grei-Sandnes A-lag28-10-201714:00ApalløkkahallenHjemmelagHjemmelag4-10
J1319k7Sandnes J13-19-Hommersåk J13-1928-10-201710:00RiskahallenHerman GaltaEmil Werthim0-5
J1319k8Sandnes J13-19-Stavanger J13-1928-10-201710:35RiskahallenEmil WerthimEmil Werthim0-5
J1319k11Sandnes J13-19-Lye J13-1928-10-201712:20RiskahallenEmil WerthimHerman Galta0-5
g20k1Lye G20-Sunde G2028-10-201710:00LyehallenEinar HagaFrode Hagerup3-3
g20k2Lye G20-Ålgård G20*28-10-201710:45LyehallenEinar HagaFrode Hagerup1-7
j1319k16Lye J13-19-Stavanger J13-1928-10-201712:20RiskahallenEmil WerthimHerman Galta3-0
J1319k9Hommersåk J13-19-Lye J13-1928-10-201711:10RiskahallenEmil WerthimHerman Galta0-7
J1319k10Hommersåk J13-19-Stavanger J13-1928-10-201711:45RiskahallenEmil WerthimHerman Galta1-1
g20k3Brodd G20-Sunde G2028-10-201711:30LyehallenEinar HagaFrode Hagerup2-3
g20k4Brodd G20-Ålgård G20*28-10-201712:15LyehallenEinar HagaFrode Hagerup0-13
2d10Sunde A-lag-Sandnes B-lag26-10-201720:15KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl9-2
1dd11Stavanger Damer A-Sunde Damer A26-10-201719:00KvernevikhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl3-2
1dr8Stavanger A-lag-Ålgård A-lag26-10-201720:30VikinghallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit9-2
a1dk8Vigør/Kristiansand A-lag-Vågsbygd B-lag25-10-201720:15HellemyrhallenBaste RimestadJoachim Andersen6-3
3d11Sunde B-lag-Brodd B-lag25-10-201719:35Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen1-4
3d12Lura B-lag-Brodd B-lag25-10-201720:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen1-2
3d9Vardeneset A-lag-Sunde B-lag25-10-201718:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen2-6
3d10Vardeneset A-lag-Lura B-lag25-10-201718:55Tasta FjellhallJon Kåre OlsenMarius Utengen1-3
2d9Hommersåk A-lag-Stavanger B-lag24-10-201720:45RiskahallenEinar HagaFrode Hagerup5-5
a1dk7Arendal A-lag-MUIL A-lag23-10-201720:15StintahallenRune DavidsenAndré Kopperud10-0
3d8Brodd B-lag-Klepp22-10-201711:30LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen3-2
3d6Sunde B-lag-Klepp22-10-201713:00LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen1-2
3d5Sunde B-lag-Lura B-lag22-10-201713:45LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen3-2
3d7Lura B-lag-Brodd B-lag22-10-201712:15LurahallenRaymond EckholmTerje Halvorsen2-2
1dd10Lye Damer A-Brodd Damer A22-10-201712:15HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit0-0
a1dk6Kristiansand SI A-lag-MUIL A-lag22-10-201718:15Spicheren TreningssenterRune DavidsenAndré Kopperud11-0
1dd12Krokhøl Damer A-Sandnes Damer A22-10-201713:00HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit6-1
1dd14Krokhøl Damer A-Brodd Damer A22-10-201713:45HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit1-0
1dd9Stavanger Damer A-Sandnes Damer A22-10-201711:30HanahallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit2-1
g12k7Sunde G12-Ålgård G1221-10-201710:00KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta4-1
g16k2Ålgård G16-Hommersåk G1621-10-201710:45GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga2-3
g12k9Sunde G12-Sola G1221-10-201711:10KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim8-3
g16k7Lura G16-Sandnes G1621-10-201711:30StorhaughallenBengt StrandhBjørnar Anvik Tveit0-6
g12k10Ålgård G12-Sandnes G1221-10-201711:45KvernevikhallenEirik Johann NaleyHerman Galta5-5
g16k4Sunde G16-Hommersåk G1621-10-201712:15GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga1-5
g12k11Sunde G12-Sandnes G1221-10-201712:20KvernevikhallenEmil WerthimHerman Galta6-6
g12k12Ålgård G12-Sola G1221-10-201712:55KvernevikhallenEirik Johann NaleyEmil Werthim5-4
J1319k4Stavanger J13-19-Sunde J13-19*21-10-201714:45StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes0-3
J1319k6Stavanger J13-19-Brodd J13-1921-10-201715:55StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes2-2
g12k1Frøyland G12-Hommersåk G1221-10-201710:00LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland4-9
g12k3Frøyland G12-Lura G1221-10-201711:10LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland3-7
g12k5Frøyland G12-Lye G1221-10-201712:20LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland6-0
g12k2Lura G12-Lye G1221-10-201710:35LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland2-3
J1319k1Lye J13-19-Stavanger J13-1921-10-201713:00StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes3-0
J1319k3Lye J13-19-Brodd J13-1921-10-201714:10StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes2-0
1dr7Lye A-lag-Brodd A-lag21-10-201715:00LyehallenChrister LudvigsenOddbjørn Fiskå4-5
J1319k5Lye J13-19-Sunde J13-19*21-10-201715:20StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes3-2
g12k4Hommersåk G12-Lye G1221-10-201711:45LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland2-4
g12k6Hommersåk G12-Lura G1221-10-201712:55LyehallenSimon StenvoldØrjan Rosseland4-6
g12k8Sola G12-Sandnes G1221-10-201710:35KvernevikhallenEmil WerthimHerman Galta6-2
g16k5Brodd G16-Lura G1621-10-201710:00StorhaughallenBengt StrandhBjørnar Anvik Tveit6-1
g16k6Brodd G16-Sandnes G1621-10-201710:45StorhaughallenBengt StrandhBjørnar Anvik Tveit0-11
J1319k2Brodd J13-19-Sunde J13-19*21-10-201713:35StorhaughallenBjørnar Anvik TveitAleksander Kraakenes0-2
g16k1Stavanger G16 -Sunde G1621-10-201710:00GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga1-1
g16k3Stavanger G16 -Ålgård G1621-10-201711:30GjesdalhallenFrode HagerupEinar Haga0-6
1dd13Lye Damer A-Sunde Damer A19-10-201719:15KvernevikhallenVegard KielsenØrjan Rosseland5-1
a1dk5Vigør/Kristiansand A-lag-Vågsbygd G1818-10-201720:15HellemyrhallenKjell Gaute HartvigsenBent Roger Boye6-5
2d7Sola A-lag-Hommersåk A-lag18-10-201719:30SolahallenAksel HoffHjemmelag6-11
a1dk4MUIL A-lag-Arendal B-lag16-10-201720:15Sør AmfiRune DavidsenAndré Kopperud1-1
au1114k18Flekkerøy U11-14-Risør U11-1415-10-201711:00StintahallenKent André AndersenPeter Riis4-1
au1114k2Toppen U11-14-Arendal U11-1415-10-201712:30StintahallenKent André AndersenHenrik Veshovda10-1
au1114k3Risør U11-14-Flekkerøy U11-1415-10-201713:15StintahallenAndre VågsvollJan Erik Jordan4-6
au1114k1Risør U11-14-Toppen U11-1415-10-201714:00StintahallenAndre VågsvollJan Erik Jordan0-6
au1518k1Vågsbygd U15-18-Flekkerøy U15-1815-10-201714:45StintahallenAndre VågsvollJan Erik Jordan2-6
au1518k2Flekkerøy U15-18-Arendal U15-1815-10-201715:30StintahallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad3-1
au1518k3Vågsbygd U15-18-Kristiansand/FK Vigør 15-10-201716:15StintahallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad0-3
e34Sandnes A-lag-Fredrikstad15-10-201715:30HanahallenAndreas Kristoffer JohansenTommy Monge9-1
au1114k4Arendal U11-14-Flekkerøy U11-1415-10-201711:45StintahallenKent André AndersenHenrik Veshovda2-13
au1518k4Arendal U15-18-Kristiansand/FK Vigør 15-10-201717:00StintahallenAndreas TurnesJonas Iversen Fjæstad1-1
a1dk3Vågsbygd B-lag-Arendal B-lag14-10-201712:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellAndré Kopperud11-2
a1dk2Vågsbygd A-lag-Vigør/Kristiansand A-lag14-10-201714:00VågsbygdhallenPer Harald Bai StabellBjørnar Anvik Tveit15-2
a1dk1Arendal A-lag-Kristiansand SI A-lag09-10-201720:15StintahallenJoachim AndersenPer Harald Bai Stabell10-1
e21Sandnes A-lag-Slevik08-10-201715:30HanahallenThomas SørensenJon Vegar Eliassen4-11
2d6Krokhøl A-lag-Hommersåk A-lag05-10-201720:15StrandahallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen3-4
1dr6Lura A-lag-Stavanger A-lag04-10-201721:00LurahallenFrode HagerupEinar Haga0-7
1dr5Ålgård A-lag-Brodd A-lag02-10-201720:15GjesdalhallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit0-6
e4Akerselva-Sandnes A-lag01-10-201715:00KringsjåhallenHjemmelagHjemmelag5-6
e15Tunet-Sandnes A-lag30-09-201713:00HøyenhallenHjemmelagHjemmelag12-7
1dr4Frøyland A-lag-Lye A-lag30-09-201712:00FrøyhallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl4-10
2d5Sunde A-lag-Sola A-lag28-09-201720:15KvernevikhallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen6-2
3d3Brodd B-lag-Klepp27-09-201719:35Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh2-2
3d4Brodd B-lag-Vardeneset A-lag27-09-201720:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh5-1
3d1Lura B-lag-Klepp27-09-201718:15Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh0-3
3d2Lura B-lag-Vardeneset A-lag27-09-201718:55Tasta FjellhallJon Kåre OlsenBengt Strandh5-2
2d4Øyane A-lag-Stavanger B-lag25-09-201720:15HundvåghallenJon Kåre OlsenMartin Lyngstøl1-10
1dd3Sandnes Damer A-Hommersåk Damer A23-09-201711:30LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå3-1
e10Sandnes A-lag-Sveiva23-09-201714:00HanahallenHjemmelagHjemmelag3-8
1dd2Sunde Damer A-Hommersåk Damer A23-09-201710:45LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå4-0
1dd1Lye Damer A-Sunde Damer A23-09-201710:00LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå11-2
1dd4Lye Damer A-Sandnes Damer A23-09-201712:15LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå7-0
1dd5Lye Damer A-Brodd Damer A23-09-201713:00LyehallenTom E. FredriksenOddbjørn Fiskå5-1
1dd8Lye Damer A-Krokhøl Damer A23-09-201715:15LyehallenEinar HagaFrode Hagerup3-0
1dr3Lye A-lag-Ålgård A-lag23-09-201716:30LyehallenEinar HagaFrode Hagerup5-3
2d3Stavanger B-lag-Sandnes B-lag23-09-201710:00VikinghallenBjørnar Anvik TveitVegard Kielsen6-0
1dd6Stavanger Damer A-Krokhøl Damer A23-09-201713:45LyehallenEinar HagaFrode Hagerup2-2
1dd7Stavanger Damer A-Brodd Damer A23-09-201714:30LyehallenEinar HagaFrode Hagerup4-2
1dr1Stavanger A-lag-Frøyland A-lag21-09-201720:30VikinghallenTerje HalvorsenMartin Lyngstøl10-8
2d2Sola A-lag-Krokhøl A-lag20-09-201719:30SolahallenOddbjørn FiskåChrister Ludvigsen13-4
1dr2Brodd A-lag-Lura A-lag20-09-201720:30StorhaughallenVegard KielsenBjørnar Anvik Tveit10-2
2d1Hommersåk A-lag-Sunde A-lag19-09-201721:00RiskahallenFrode HagerupEinar Haga4-14