Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Leder:
Geir Maldal
Diamantveien 16
4321 Sandnes
Mob: 480 81 548
Mail:geir@sandnesibk.no


Trenere: Se Sandnes IBK sin nettside på denne linken.
Treningstider: Se Sandnes IBK sin nettside på denne linken.

Dommeransvarlig:
Geir Maldal
Asalveien 13
4314 Sandnes
Mob: 452 96 641
Mail:geir@sandnesibk.no



Hjemmearena;

Hanahallen
Adresse: Hanamyrveien 19, 4328 Sandnes
Mail: hanahallen@sandnes.kommune.no
Kart: Klikk her

Kontakt

  • Kontaktperson Geir Maldal
  • E-post post@sandnesibk.no
  • Telefon 48081548
  • Adresse Diamantveien 16, 4321 Sandnes
  • Klubber Sandnes G16, Sandnes A-lag (1), Sandnes G15, Sandnes g13, Sandnes g19, Sandnes Damer, Sandnes g17, Sandnes B-lag, Sandnes G12 Y, Sandnes G14 X, Sandnes C-lag, Sandnes G14 Y, Sandnes J13-19, Sandnes Sørbø Micro, Sandnes Trones Micro, Sandnes Sandved Mini, Sandnes Trones Lille, Sandnes Sørbø Lille, Sandnes Hana X Lille, Sandnes Hana Y Lille, Sandnes G12 X,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

154 aktive spillere av 282 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Adrian Otterøen
Adrian Klungtveit Kyllingstad oyvind.kyllingstad@lyse.net 48445336
Aksel Hoff aksel.hoff@gmail.com 41292897
Alayah Andrade Handeland alayah2001@lyse.net 40046392
Albert Rød
Alex Bui qbuialex99@gmail.com
Alexander Milovanovic
Alexander Ravndal
Anders Dahle
Andreas Berntsen
Annlaug Folkvord Hetland
Arild Myrland arild.myrland@lyse.net 93045307
Asbjørn Roaldsø Fuglestad
Aslak Helland
Atle Laland Egeland atle_laliga@hotmail.com 94146353
Aune Nymark
Beate N. Olsen
Birk Solevåg birk1999@live.no 46955411
Bjørn Even Stene
Brage Marinius Oddsen Årsland martin.oddsen@lyse.net 91868301
Brede Aasen
Camilla Gjeldvik miss_c92@hotmail.com 45478351
Christer Lyse jaly@lyse.net 90862094
Christian Borgli christianborgli@hotmail.com 95724570
Christoffer Wick
David Lommeland
Eli Østrem Listøl
Elias Andre Fjogstad Larsen
Emilie Lervik
Endre Maldal
Erik Feng
Erik Smeby
Esben Tipple esben.tipple@gmail.com 98658863
Espen Larsen espen.gl@icloud.com 91739905
Fredrik Bøe
Fredrik Risa
Frode Bøe
Frøya Helen Nilsen
Geir Maldal geir@sandnesibk.no 95810443
Geir Arne Robberstad
Glenn Lervik 99439226
Gunn Ingebrigtsen
Hans Martin Boganes hmboganes@gmail.com 95202774
Hans Martin Hellestræ hansmartinhellestra@gmail.com 96914497
Harald Bollestad harald.bollestad@hotmail.no 90127628
Hege Michaelsen Hmichaelsen_55@hotmail.com
Heidi Tjelle
Herman Handeland
Herman Holter
Herman Wathne sveinungwathne@gmail.com 97195621
Hilde Pedersen
Håkon Mathias Mohn hakon.mathias.mohn@outlook.com 95921663
Håvard Grødem
Håvard Hauge
Håvard Rosseland Johansen
Iben Lystad-Lone
Ida Ringvold
Inger-Johanne Ravndal ingerj.ravndal@gmail.com 48263943
Jakob Robberstad Sandnes
James Wong
Jan E. Søndernå
Jan Helge Johannessen
Janne Meling Berge
Jenny Alice Skiftesvik Midtun
Jesper Engstrøm
Johan Lenemark
Johan Olsson
Johannnes Kjosavik
Jonathan
Jone Østråt Egeland jone_eg@hotmail.com 90212012
Kaja Hersve Berg-Johansen
Kasper Hansen kasper.g.hansen@lyse.net 95550202
Kasper Barø Knapstad kasperBKnapstad@gmail.com 95200317
Kristian Bakke
Kristian Herrevold
Kristian Hetland
Kristian Silli Nessa
Kristine Steen Bratteteig
Kristoffer Berge
Laila D. Berge
Laila Dawn Ljosdal
Lava Doski Ahmad
Lisa Sjursen Hauge
Mads Mydland
Magnus Gjerlaugsen
Makus Wernæss
Manfred Thalin
Marcel Monsen
Marcus Totland kongenmarcus@hotmail.com 41290563
Maren Østråt
Margaret Konstanse Reitan
Mari Andrea Abusland
Marielle Tollefsen
Markus Aase markus.aase@lyse.net 41685283
Martin Årsvoll
May H. Bjerga mayhelenbjerga@hotmail.com 98439413
Merethe Ljosdal
Mikal Tønnesen Mikal_tonnesen@hotmail.com 41490832
Milja Bertinussen
Morten Lie
Niklas Karlsson niklas_karlsson_we@hotmail.com 90134828
Nirosa Premarasa niro_girl@hotmail.com 41363503
Odin Byberg
Ole Dybevik Berntsen
Ole Laland Egeland ole.laland.egeland@gmail.com 47818442
Ole Magnus Stangeland olihana93@hotmail.com
Osman Muhammed Khalid
Pelle Olsson
Petter Smeby petter.smeby@lyse.net 97045069
Raymond Øynes Hansen raymondohansen@hotmail.com 92290961
Rene Sethereng
Rikke Emilie Einrem Jespersen
Robin Ljosdal robljo@hotmail.no 93652092
Ruben Ingebrigtsen Ruben.ingebrigtsen03@gmail.com 48221164
Ruben Våvik ruben.vaarvik@outlook.com 47718947
Rune Svebestad runehsvebestad@gmail.com 47523445
Sander Idland sander.spurs@icloud.com 91852090
Sandra Kristiansen sandra.t.kristensen@hotmail.com 92885212
Sanne Lyng Melleby
Sarah Dahlstrøm sarahdalis@hotmail.com 07077574
Shiny Vel Cer Lian
Sigurd Sortland
Silje Leiros Halvorsen
Simon Pedersen giskegata@gmail.com 99713021
Sivert Johan Bjerkli
Sondre Monsen sondrelmonsen@lyse.net 46653050
Sondre Lovin Solgård
Sondre S. Hegeberg
Sonja Laugaland
Stian Bjørlo
Stian Gjersdak
Stian Risa Lea
Søren Villadsen
Terje Naustheller terjeen@hotmail.com 99249103
Thomas Henriksen
Thomas Sola thomas_sola_020190@hotmail.com 93461556
Thomas Alexander Askvik kaiarneaskvik@yahoo.no 93419003
Tim Hågensen
Tim Mikkelsen tim-mikkelsen@hotmail.no 93635927
Tom Hågensen
Tommy Tjessem Brakstad haakbrakstad@gmail.com 91558008
Tore Large
Torger Sviland annemarie.sviland@gmail.com 45044647
Trond Vervik trond_vervik@hotmail.com 93416989
Truls Kjestveit
Trym Klippen trym.klippen@lyse.net 93882967
Trym D. Solevåg trym1993@msn.com 91118296
Vegard Djupvik
Vegard Haug
Vegard Jacobsen
Vetle Flikkerud
William Rovik
Yngve Mæland coaslip@hotmail.com 99511532
Ådne Lauvås

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp