Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Leder:
Heidi Jordan
Mail: heidi.jordan70@gmail.com
Mobil: 97614512

Kontakt

  • Kontaktperson Heidi Jordan
  • E-post vinnebandy@gmail.com
  • Telefon 97614512
  • Adresse Dronningens gate 59 B, 4608 Kristiansand
  • Klubber Vågsbygd A-lag (2), Vågsbygd B-lag, Vågsbygd damer A, Vågsbygd Lilla*, Vågsbygd Rød*, Vågsbygd U15-18, Vågsbygd G18, Vågsbygd G19, Vågsbygd G15,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

59 aktive spillere av 79 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Alexander Njøs arsenal0212@hotmail.com 97525347
Anders Fredriksen andersfredriksen190@hotmail.com 95073258
Anders Vabo Skaar anders.skaar@hotmail.com 91171228
Andre Vågsvoll andre_volvo@hotmail.no 97435660
Aslak Sætre Foss
Benjamin Gutierrez Børresen bunnymann@holyrune.net 90857323
Benjamin Sådland Tønnessen
David Ljøkjel
Didrik Pedersen
Eirik Bruce Mollestad
Eivin Andersen
Eivind Svenkerud eivindsvenkerud@gmail.com 41525210
Elise Jordan
Erlend Justnæs erlendjustneas@gmail.com 40013208
Even Skuland
Fredrik Lauvdal
Henrik Sønsteng Røkke
Håvard Spikkestad
Håvard Nygård Nese havardnese@gmail.com 90792111
Ida Landgårds
Ida Årnes Johannessen
Ina Martenstangen
Iver Torvik
Jan Erik Jordan 90017063
Jan Håvard Hals
Jan Petter Eriksen jan_petter_e@hotmail.no 97170142
Jesse Sipilainen
Jo Booth
Jørgen Trælandshei
Kasper Hackney
Kasper Odland
Kent Richard Rustad
Kristian Ingebrigtsen
Kristian Odderstøl
Kristoffer Bordvik
Lars Fredrik Kile
Marius Hansen marius_hansen96@live.no 90070525
Mathias Hansen Mathias.hansen2003@gmail.com 99261027
Matthew Baggethun
Michelle Gustavsson Furulund
Nicolai Olsen
Niklas Harkensee
Nikolai Rike Grønlund niko_ronaldo@live.no 95413242
Noah Hackney
Pål Sandøe Alm-Paulsen
Raymond Skribeland
Ruben Aaneland
Ruben Skribeland
Simen Andersen
Simen Josdal simbadu@hotmail.com 40463336
Simen Pedersen
Simon Myhre simonmyhre1@gmail.com
Stian Bjelle
Stian Åmli
Tanis Thapa tanisthapa@outlook.com 90950074
Thomas Kirkeng
Tobias Ljøkjel Tobbilei@gmail.com 95488964
Toya Hellevig
Trine Olafsrud trine_olafsrud@hotmail.com 45441785

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp