Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Leder:
Andre Kopperud
Mail: andre.kopperud@gmail.com
Mobil: 907 51 296

Kontakt

  • Kontaktperson André Kopperud
  • E-post andre.kopperud@gmail.com
  • Telefon 90751296
  • Adresse Epleveien 40, 4635 Kristiansand
  • Klubber Kristiansand IBK Orange, Kristiansand IBK Grønn, Kristiansand/FK Vigør ,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

23 aktive spillere av 26 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
André Kopperud andre.kopperud@gmail.com 90751296
Arve Haug
Arve Haug
Arve Haug
Azin Qadiri
Christian A. Nordstrøm
Eirik S. Fidjeland eirik.s.fidjeland@live.no 46810956
Fredrik Abrahamsen
Hallvard Nordvik Hallvard.nordvik@gmail.com 48196040
Hege Marie Ruud hegemarieruud@gmail.com 47263739
Johannes Hognestad Sæbø
Jonas S. Fidjeland
Kenneth Fidjeland
Mustafa Alshawi Mustafa.mustafa@hotmail.no 91137432
Nikolai Henriksen
Ole Kristian Jakobsen
Oskar Månsson oskarmansson@gmail.com 98192834
Per-Øyvind Nordberg
Rune Davidsen runed78@hotmail.com 95902227
Stian S. Fidjeland stiansf2001@live.no 46812911
Sverre Haug sverreh90@gmail.com 95155881
Tor Martin Ruud Søbstad 94973316
Torstein Korsvik

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp