Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss



Leder:
Kurt Tjelta
krtjelta@lyse.net

Nestleder:
Jarle Gimre
Mail: jarlegimre@lyse.net
Mobil: 905 05 454



Ansvarlig G17-lag:
Olav Hausken
Mail: olav68@yahoo.no
Mobil: 412 60 019

Ansvarlig EL-innebandy
Liv Tesdal
Mail: livkte@online.no



EL-innebandy:onsdag 19:00-21:00 Åsenhallen B

Hjemmearena:
Åsenhallen
Adresse: Åsenv. 86, 4050 Sola
Tlf; 51 64 16 20
Mail: jan.lilleland@sola.kommune.no
Kart: Klikk her

Solahallen:
Adresse: Kornbergv. 24, 4050 Sola
Tlf: 51 71 52 35
Mail: nils.norheim@sola.kommune.no
Kart: Klikk her

Kontakt

  • Kontaktperson Kurt Tjelta
  • E-post krtjelta@lyse.net
  • Telefon
  • Adresse Postboks 235, 4097 Sola
  • Klubber Sola B-lag, Sola Damer A, Sola C-lag, Sola G19, Sola G15, Sola G13 A, Sola IBK (1), Sola G17, Sola G13 B, Sola G16, Sola G14, Sola G12, Sola G20, Sola IBK X Micro, Sola IBK Y Micro, Sola IBK X Mini, Sola IBK Jenter Mini, Sola El-Innebandy 1, Sola El-Innebandy 2, Sola 3,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

46 aktive spillere av 221 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Aleksander Egelandsdahlberg
Anders Gimre
Anders Vagle anders.vagle@lyse.net 950 51 539
Andreas Levardsen fanta10@live.no 41436022
Andreas Lindland andreaslindland@hotmail.com 95017908
Andreas Mikalsen inne_andy@hotmail.com 92260824
Arne Magne Kvalevaag
Birger Olsen birger.olsen@gmail.com 95802550
Bjørn Erik Eker
Bo Andreassen Schei
Cato Nymoen
Christer Vedø christer_v90@hotmail.com 92837596
Dhanraj Singh Panesar
Elias Ølberg
Elias Wold Thorsen
Emil Østebø
Erik Jensen
Erlend Østebø Mæland
Even Sele Johanssson
Fredrik Aasland aasland.fredrik@gmail.com 40629780
Jakob Berntsen
Jarle Gimre
Jens Petterson jenspadersson@hotmail.com 96626674
Jo Opstad joopstad@hotmail.com 48102050
John Anders Johnsen jaj89@msn.com 92496741
Karl E. Ellingsen
Kent Stian Paulsen kenti@lyse.net 45455969
Kevin Aksnes kevinaksnes@hotmail.com 92093603
Konrad Fletcher Stormark
Kristian Johansson
Magnus Grieg
Marcus Velde Jansson
Marius Hvidsten 91645822
Martin Hammer Bakken
Max McFarlane
Nikolai Holdhus Johansen
Olav Leren
Robin Remseth Stavenes
Sander Stensland
Sigurd Barkved
Sondre Pollestad
Stanislaw Zajaozkowski
Steven Mellum steven_mellum@hotmail.com 97135222
Stian Haugvaldstad Stian.haugvaldstad@hotmail.com
Tommi Berntsen
Øyvind Askeland oyvind_askeland@msn.com 92232639

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp