Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Leder:
Hommersåk Innebandy Klubb
v/Jostein Jonassen
Knivskjellveien 112
4310 Hommersåk
Mail: hommersak.ibk@gmail.com
Tlf:982 91 463

Ansvarlig A-lag:
Espen Bårdsen
Mail: espen@sport4you.no
Mobil: 936 85 652

Ansvarlig lillegutt/jente:
Lars Olaf Fjeld Pedersen
Mail: larsolaffjeldpedersen@hotmail.com
Mobil: 408 61 006

Morten Fløysvik
Mail: morten_floysvik@hotmail.com
Mobil: 982 96 632


Ansvarlig mikro/mini:
Tormod Nybru
Mail: tormod.nybru@lyse.net
Mobil: 909 49 859

Jostein Jonassen
Mail: hommersak.ibk@gmail.com
Mobil: 982 91 463



Hjemmearena
Riskahallen
Adressse: Nøtteskjellveien 9, 4310 Hommersåk
Mail: riskahallen@sandnes.kommune.no
Tlf: 51 68 85 23
Kart: Klikk her



Kontakt

  • Kontaktperson Jostein Jonassen
  • E-post hommersak.ibk@gmail.com
  • Telefon 98291463
  • Adresse Knivskjellveien 112, 4310 Hommersåk
  • Klubber Hommersåk G16, Hommersåk A-lag, Hommersåk 2, Hommersåk X g13, Hommersåk g15, Hommersåk Damer A, Hommersåk G17, Hommersåk J15, Hommersåk G18, Hommersåk Y g13, Hommersåk G14, Hommersåk G12, Hommersåk j14, Hommersåk Y g16, Hommersåk G20, Hommersåk J13-19, Hommersåk X Damer, Hommersåk Y Damer, Hommersåk X Jenter Micro, Hommersåk Y Jenter Micro, Hommersåk Micro, Hommersåk 1.klasse Micro, Hommersåk 3. klasse Mini, Hommersåk X Mini, Hommersåk Y Mini, Hommersåk Supergauper Lille, Hommersåk Z Damer,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

127 aktive spillere av 212 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Adrian Eskeland adianswasd@gmail.com 99999999
Alice Marita Birch
Anders Skjørestad
Andre Christensen andreliverbirds@hotmail.com 45259693
Andre Holdberg Andreliverbirds@hotmail.com 45259693
Andrea Helgeland
Andreas Olsson
Andreas Sætre andreassatre@gmail.com 45472096
Anette Fredriksen
Anette Wollum
Anita S. Tysse 40463126
Arild Øglænd
Ask Rudi Rinaldo Schimmel
Ayla Valle Landmark
Benjamin Kvinge Ånesen
Britt Anne Eiken Refvem
Carl Alfred Dado Berg carlalfred04@gmail.com 94192160
Caroline Solgård
Casper Fløysvik Gjøvåg
Cecilie Hetland 98034871
Cecilie Berg Gjøvåg
Christoffer Bjerkreim christofferbjerkreim@gmail.com 40016876
Christopher Aarøy
Daniel Olsen Strøm
David Elias Hansen Løining
Eirik Oksefjell
Eirik Ravndal eirik-ravndal@lyse.net 45087979
Eivind Tysdal eivind_tysdal@hotmail.com 45035235
Elisabeth Haga
Ellen Nordbø ellen.k.nordbo@gmail.com 95750844
Erik Riska Minstemann2005@gmail.com 45199608
Eskil Bugge Drangsholt eskilbd@gmail.com 40533460
Gunnar Sandanger
Hannah Lauvåsåg Gramstad
Hanne Storslett
Helene Simonsen
Henning Stedje Larsen
Henrik Aadnøy kamkjellveien@gmail.com 90256086
Ingrid Samdahl
Ingvild Kluit ingvild.kluit@hotmail.com 95551028
Ingvild Oksefjell
Inthira Khunsaithong Inthirakhunsaithong@gmail.com 97834869
Ivan M. Jordanov
Joachim Jonassen jossi73@lyse.net 92625074
Joakim Gaudland joakim@gaudland.no 45498037
Johan August Tuft Meyer
Johannes Brensæter Johannes@brennsaeter.net 97836259
Jostein Jonassen hommersak.ibk@gmail.com 98291463
Kamilla Aas
Kathrine Dalane kathrine.dalane@hotmail.no
Kathrine Åsland
Kjell Tore Svihus tore.svihus@time-as.no 93465266
Knut Eirik Riise
Knut Joakim Syre
Kristian Aadnøy
Kristian Strøm
Kristian Svardal
Kristine Tveit
Kristine Tysdal
Kristoffer Knutsen kknutsen@live.no 94790009
Kristoffer Myren
Lars Erik Ree Pedersen reelar@gmail.com 95851563
Lars Folkvord Bjelland
Lars Magnus Nybru lars.nybru@gmail.com 46547797
Lars Olav Pedersen
Leonel Pirela
Liv Hansen
Liva Marie Nybru
Lotte Riska
Magnus Slettebø
Marcus Ravndal marcus.ravndal@hotmail.no 45472113
Marcus Høiland Riska
Maren Tysse marentyssety@gmail.com 40473349
Marius Olsson mariusolsson4@gmail.com 97984040
Marius Riska marius.01.riska@gmail.com 45018204
Marius Trepekunas
Marius Utengen marius_utengen@hotmail.com 95899041
Marius B. Hassel 98017751
Marjolein Kluit
Marthe E. Enoksen
Martin Knoph martinknoph84@gmail.com 47846530
Mathias Svihus mathias.svihus@hotmail.com 95877057
Mathias Løvdahl Vatne
Mats Hetland Kenneth.hetland@lyse.net 98034193
Mist Bergmann Maronsdottir mistbergmann@gmail.com 41796068
Morten Fløysvik morten_floysvik@hotmail.com 98296632
Mørk Bergmann Maronsdottir morkb@hotmail.com 95722089
Nina Klungtveit
Ole Martin Bjelland olemarbje@gmail.com 91695687
Ranja Skarsheim
Rebekka Klingsheim
Richard Riska richard@riska-as.no 91911315
Runar Brimsø
Samuel Njærheim
Sander Sandanger sandangersander@gmail.com 93650390
Sander Bjelland Olsson
Sarah Hetland
Sebastian Lundekvam
Simen Pedersen Norland simennorland@gmail.com 95491110
Simen Valle Landmark simenvallelandmark@gmail.com 48885389
Simon Fornes Risdal
Sindre Lyse Bystøl
Sissel Hetland Tversland
Sondre Elias Nybru
Sondre Nordbø Hodnefjell
Sondre Sunde Dahl
Steffen Jonassen
Steffen Andre Ulfsnes steffenulfsnes@gmail.com 97844292
Stine Samdahl stinesamdahl@hotmail.com 93811529
Sven Magne Svensen svenmagne@hotmail.com 90653379
Tamira Thaule
Tanja Thaule
Teresa Pirela
Thomas Landmark thomas.landmark@skole.rogfk.no 45220601
Thomas Risdal
Thomas Berg Hassel
Thomas Skipevåg Eikeland
Tina Isaksen
Tobias Helgeland
Tormod Nybru tormod.nybru@lyse.net 90949859
Torstein Berg Sjurseth
Trine Dahl tsd@lyse.net 47540374
Trine Haugen
Vegard Fatland
Yannick Matthias Hinz marcohinz74@web.de 46535585
Yngve B. Drangsholt yngve-bd@hotmail.com 94136563
Ørjan L. Bystøl

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Adrian Eskeland 5 0 0 0 0 0
Alice Marita Birch 29 0 0 0 0 0
Anders Skjørestad 16 0 0 0 0 0
Andre Christensen 35 16 4 20 0.5 0.1
Andre Holdberg 124 74 35 109 0.6 0.3
Andrea Helgeland 25 7 3 10 0.3 0.1
Andreas Olsson 1 0 0 0 0 0
Andreas Sætre 57 88 38 126 1.5 0.7
Anette Fredriksen 12 2 0 2 0.2 0
Anette Wollum 4 0 0 0 0 0
Anita S. Tysse 17 0 0 0 0 0
Arild Øglænd 28 1 1 2 0 0
Ask Rudi Rinaldo Schimmel 17 0 6 6 0 0.4
Ayla Valle Landmark 38 7 5 12 0.2 0.1
Benjamin Kvinge Ånesen 3 1 1 2 0.3 0.3
Britt Anne Eiken Refvem 4 1 1 2 0.3 0.3
Carl Alfred Dado Berg 56 38 17 55 0.7 0.3
Caroline Solgård 21 5 1 6 0.2 0
Casper Fløysvik Gjøvåg 14 0 1 1 0 0.1
Cecilie Hetland 28 0 1 1 0 0
Cecilie Berg Gjøvåg 1 0 0 0 0 0
Christoffer Bjerkreim 70 12 24 36 0.2 0.3
Christopher Aarøy 24 0 1 1 0 0
Daniel Olsen Strøm 17 2 4 6 0.1 0.2
David Elias Hansen Løining 17 1 0 1 0.1 0
Eirik Oksefjell 84 2 8 10 0 0.1
Eirik Ravndal 148 226 80 306 1.5 0.5
Eivind Tysdal 70 46 47 93 0.7 0.7
Elisabeth Haga 14 8 4 12 0.6 0.3
Ellen Nordbø 29 1 0 1 0 0
Erik Riska 18 19 11 30 1.1 0.6
Eskil Bugge Drangsholt 140 170 89 259 1.2 0.6
Gunnar Sandanger 9 0 0 0 0 0
Hannah Lauvåsåg Gramstad 16 1 0 1 0.1 0
Hanne Storslett 18 2 1 3 0.1 0.1
Helene Simonsen 35 2 7 9 0.1 0.2
Henning Stedje Larsen 84 6 14 20 0.1 0.2
Henrik Aadnøy 129 111 69 180 0.9 0.5
Ingrid Samdahl 12 0 1 1 0 0.1
Ingvild Kluit 38 5 5 10 0.1 0.1
Ingvild Oksefjell 13 0 0 0 0 0
Inthira Khunsaithong 48 10 13 23 0.2 0.3
Ivan M. Jordanov 14 0 0 0 0 0
Joachim Jonassen 147 44 30 74 0.3 0.2
Joakim Gaudland 85 44 25 69 0.5 0.3
Johan August Tuft Meyer 9 2 1 3 0.2 0.1
Johannes Brensæter 64 10 8 18 0.2 0.1
Jostein Jonassen 106 20 21 41 0.2 0.2
Kamilla Aas 15 3 3 6 0.2 0.2
Kathrine Dalane 30 2 5 7 0.1 0.2
Kathrine Åsland 2 0 0 0 0 0
Kjell Tore Svihus 11 0 0 0 0 0
Knut Eirik Riise 9 1 1 2 0.1 0.1
Knut Joakim Syre 14 4 4 8 0.3 0.3
Kristian Aadnøy 47 0 2 2 0 0
Kristian Strøm 24 0 2 2 0 0.1
Kristian Svardal 28 2 4 6 0.1 0.1
Kristine Tveit 4 0 0 0 0 0
Kristine Tysdal 23 13 1 14 0.6 0
Kristoffer Knutsen 55 0 6 6 0 0.1
Kristoffer Myren 19 1 2 3 0.1 0.1
Lars Erik Ree Pedersen 103 39 27 66 0.4 0.3
Lars Folkvord Bjelland 22 0 1 1 0 0
Lars Magnus Nybru 117 29 17 46 0.2 0.1
Lars Olav Pedersen 94 29 34 63 0.3 0.4
Leonel Pirela 11 0 0 0 0 0
Liv Hansen 27 0 0 0 0 0
Liva Marie Nybru 41 7 4 11 0.2 0.1
Lotte Riska 27 0 2 2 0 0.1
Magnus Slettebø 55 3 0 3 0.1 0
Marcus Ravndal 82 41 18 59 0.5 0.2
Marcus Høiland Riska 40 24 23 47 0.6 0.6
Maren Tysse 65 7 8 15 0.1 0.1
Marius Olsson 39 4 6 10 0.1 0.2
Marius Riska 91 34 13 47 0.4 0.1
Marius Trepekunas 31 0 4 4 0 0.1
Marius Utengen 3 0 0 0 0 0
Marius B. Hassel 43 2 3 5 0 0.1
Marjolein Kluit 32 0 0 0 0 0
Marthe E. Enoksen 14 0 0 0 0 0
Martin Knoph 147 0 7 7 0 0
Mathias Svihus 54 50 24 74 0.9 0.4
Mathias Løvdahl Vatne 3 1 0 1 0.3 0
Mats Hetland 198 128 54 182 0.6 0.3
Mist Bergmann Maronsdottir 64 33 7 40 0.5 0.1
Morten Fløysvik 86 45 53 98 0.5 0.6
Mørk Bergmann Maronsdottir 68 28 13 41 0.4 0.2
Nina Klungtveit 18 4 5 9 0.2 0.3
Ole Martin Bjelland 85 2 4 6 0 0
Ranja Skarsheim 17 2 0 2 0.1 0
Rebekka Klingsheim 9 0 1 1 0 0.1
Richard Riska 21 0 0 0 0 0
Runar Brimsø 12 4 0 4 0.3 0
Samuel Njærheim 41 11 5 16 0.3 0.1
Sander Sandanger 137 18 26 44 0.1 0.2
Sander Bjelland Olsson 5 0 0 0 0 0
Sarah Hetland 21 0 0 0 0 0
Sebastian Lundekvam 15 2 1 3 0.1 0.1
Simen Pedersen Norland 39 29 14 43 0.7 0.4
Simen Valle Landmark 118 14 13 27 0.1 0.1
Simon Fornes Risdal 17 1 3 4 0.1 0.2
Sindre Lyse Bystøl 35 0 0 0 0 0
Sissel Hetland Tversland 10 1 3 4 0.1 0.3
Sondre Elias Nybru 17 6 4 10 0.4 0.2
Sondre Nordbø Hodnefjell 8 0 0 0 0 0
Sondre Sunde Dahl 37 3 8 11 0.1 0.2
Steffen Jonassen 10 16 3 19 1.6 0.3
Steffen Andre Ulfsnes 149 91 33 124 0.6 0.2
Stine Samdahl 42 2 0 2 0 0
Sven Magne Svensen 57 3 5 8 0.1 0.1
Tamira Thaule 2 0 2 2 0 1
Tanja Thaule 2 0 0 0 0 0
Teresa Pirela 22 6 5 11 0.3 0.2
Thomas Landmark 38 0 0 0 0 0
Thomas Risdal 69 0 4 4 0 0.1
Thomas Berg Hassel 14 0 0 0 0 0
Thomas Skipevåg Eikeland 3 0 0 0 0 0
Tina Isaksen 24 2 4 6 0.1 0.2
Tobias Helgeland 5 0 0 0 0 0
Tormod Nybru 144 19 47 66 0.1 0.3
Torstein Berg Sjurseth 11 2 1 3 0.2 0.1
Trine Dahl 14 0 3 3 0 0.2
Trine Haugen 24 0 3 3 0 0.1
Vegard Fatland 14 0 0 0 0 0
Yannick Matthias Hinz 40 44 9 53 1.1 0.2
Yngve B. Drangsholt 97 5 6 11 0.1 0.1
Ørjan L. Bystøl 54 1 3 4 0 0.1