Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss



Hjemmeside:
http://stavangeribk.blogspot.no



Leder
Per Melbye

Ansvarlig A-lag:
Christer Ludvigsen

Ansvarlig Damelag:
Johan Fuglestein

Ansvarlig G20:
Per

Ansvarlig J13-19:
Jostein

Ansvarlig G16:
Sturle

Ansvarlig G14:
Tom

Ansvarlig G12:

Ansvarlig Minirundelag:
Jan Terje Ivebakk

Se hjemmesiden for kontaktinfo

Kontakt

  • Kontaktperson Per Melbye
  • E-post stavangeribk@gmail.com
  • Telefon 95069793
  • Adresse Vikinghallen, Ytre Eiganesveien 30, 4022 Stavanger
  • Klubber Stavanger G16 , Stavanger A-lag (2), Stvg/Vard 2, Stavanger G13, Stavanger B-lag, Stavanger Damer A (2), Stvg/Vard, Stavanger G15, Stavanger G14, Stavanger G12, Stavanger G16 B, Stavanger G18, Stavanger J13-19, Stavanger G20, Stavanger G19, Stavanger IBK X Micro, Stavanger IBK Y Micro, Stavanger IBK X Mini, Stavanger IBK Y Mini, Stavanger/Kampen Jenter Mini, Stavanger IBK Lille, Stavanger IBK Super,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

129 aktive spillere av 206 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Malin Astrid Larsson
Adam Myrman
Alexander Lundgård Alundgaard@me.com 92204696
Amalie Søiland AMALIE.SOILAND@GMAIL.COM 94542001
Anders Lyse
Anders Lyse
Anders Berg Paulsen anders.berg.paulsen1@gmail.com 97063665
Andreas Fatland
Anna Maria Myhre
Arian Eiane
Arild Vestnes 91700348
August Trettenes
Benjamin Pettersen benjaminpettersen89@gmail.com 46786914
Børge Andreassen borge.v.andreassen@gmail.com 93660414
Camilla Askeland ceinenask@hotmail.com 91683226
Caroline Hess Ommundsen
Chris Pedersen chris.petter.pedersen@gmail.com 93021683
Christel Bærheim
Christer Hope
Christer Ludvigsen christerludvigsen@hotmail.com 92430036
Christian Søderlund
Daniel Svenson
Daniel James Ryan 95179884
Darian Baig
Eivind Kolnes Johansen
Elias Gamlem lein-gam@online.no 93870238
Espen K. Jørgensen
Felix Engstrøm Grahn
Felix Sikveland Clausen felixsikvelandclausen@gmail.com 45873229
Fredrik August Lermo
Frode Strømsgård stromgar@gmail.com
Gaute Andre Aadnesen
Haakon Kolnes Johansen
Helene Bless helble@hotmail.com
Henrik Pettersen 123hepet@gmail.com 47653206
Hippolyte Martin
Håkon Jordbæk
Ingrid Krakeli
Ingrid Johanne Kindervåg ingjokinder@gmail.com 95479649
Jacob Aar
Jan-Terje Ivebakk ivebakk@gmail.com 98033712
Jannicke Manum
Jawed Armany
Johan Fuglestein johan.fuglestein@gmail.com 40648782
Johan Fredrik Andersen
Jonas Barbo
Jonas Fjellberg
Jonas Asgautsen Stokkebø
Jostein Herredsvela
Jostein J Lehto
Jørgen Haugland-Gjertsen
Karoline Rødseth karolinerodseth@hotmail.com 90165505
Kasper Jensen Sandlie
Katrin Bjellebø
Kine Gundersen
Kine Boland Olsen
Kjetil Pettersen
Kristian Espevik
Kristian Herdlevær
Kristian Hetland
Kristian Skjold kristian.skjold@outlook.com 47171998
Kristian Mogens Hansen kristian.mogens@fibernett.net 98623605
Kristine Gravdal
Kristine Sundt-Hansen
Kristoffer Sunde
Lars Petter Myhre lmyh@statoil.com 48072176
Leiv A. Caycedo
Leiv Andreas Caycedo
Lena Kaasinen Andersen
Leo Alexander Gilje
Linn Köppä linn.koppa@hotmail.com
Linn Sarah Taylor Syversen
Lisa Apeland
Live Sofie Askø
Lucas Lyren
Ludwig Henriksson
Magnus Eriksen
Magrete K. Kindervåg
Malin E. Jacobsen
Mari Mugaas Joakimsen marimj@gmail.com 97777037
Maris Ancans marrjuga@gmail.com
Marita Hovden Betanzo
Marius Østbø
Marte Sunde martesunde@gmail.com 95990124
Martin Tobias Solvik martintobias_solvik@yahoo.no 90588944
Mathias Melbye mathiasmberge@gmail.com
Mathias Tidemand Jensen
Mikko Taipo Vanhanen
Mona Olsen Skoglund mona.idrett@gmail.com 91874982
Morten Bakkene
Narin S. Nøkling
Natalie Haavik
Nicolas Adrian Jakobsen nicolas.a.jakobsen@gmail.com 40762778
Nicolay Høyvik
Nikolai Tollagsen
Nils Knoph Rødseth nil-roed@online.no 41262996
Njål Jeremiassen njaal12341@hotmail.com
Oddbjørn Fiskå oddbjorn.fiska@stavanger.kommune.no 94878804
Ole Petter Paulsen ole.petter@paulzen.com 46681248
Ole Vatland Østvold
Per Melbye per@tjensvoll.net 95069793
Preben Emil Joseph
Rasmus Aarthun
Remy Hoff Jensen
Roger Andre Malones rogazz@live.se 90889956
Rose Marie Russvoll rose@russvoll.no 46474847
Roy Fatland royfatla@outlook.com 91334177
Samuel Iversen
Sander Haugland
Sander Søiland
Sandra Nygård
Sebastian Finnestad Josdal 08sejos@elevpost.com 90245323
Silje Boland Olsen SILJE.BOLAND.OLSEN@GMAIL.COM 99121620
Sindre Tålesen
Sverre Stalsberg
Synnøve Haga
Thea Refvem
Thomas Brekklund Pedersen thomas.brekklund.pedersen@gmail.com 47520186
Thomas Dahle Hetland
Tom Gjertsen tomgj10@gmail.com 41554440
Tomas Dragestad
Tomas Ydstebø
Tonje Wiik
Tore Mathias Albertsen
Trond Olsen