Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss



Leder
Silje Skarstein
Mail: silje.skarstein@transportkompetanse.no

A-lag Herrer
G14
G12
Minirundelag

Sjekk Kolnes sin nettside for mer informasjon:
www.kolnesil.no

Kontakt

  • Kontaktperson
  • E-post silje.skarstein@transportkompetanse.no
  • Telefon
  • Adresse ,
  • Klubber Kolnes A-lag, Kolnes X g13, Kolnes Y g13, Kolnes B-lag, Kolnes Mix 14, Kolnes J14, Kolnes U14, Kolnes G15, Kolnes G12, Kolnes Dame, Kolnes G19, Kolnes U13-16, Kolnes IL G16, Kolnes IL J13-19, Kolnes IL Damer, Kolnes IL G20,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

60 aktive spillere av 122 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Adrian Grinde
Agnete Fagerland
Andre Eide
Ann Iren Dybdahl Dhale anniren29@hotmail.com 97694801
Ann Mari Lindgren
Anna Severinsen anna.severinsen@icloud.com 95810808
Arvid Wedstein
Casper Evensen
Dag-Helge Rønnevik daghelgerh@hotmail.com 95401616
Daniel Emberland
Einar Kjeka Einar.kje@gmail.com 97195042
Eivind Lien
Eli Severinsen e-slogvi@online.no 90806020
Emilie Bergstøl emilie@bergstoel.net 47930805
Emilie Lund-Andersen
Endre Aksnes traksnes@online.no 46851599
Erik Bauge
Erlend Dommersnes
Erlend Ahlsen Sørhus
Ester Elise Dagsland esterelise@icloud.com 93889511
Faris Vafik El-Abadla
Fredrik Østrått
Georg Leesam george.e.leesam@hotmail.com 48501613
Gunn Waage
Haakon Andre Misje haakon-andre@hotmail.no 91003555
Henrik Østrått
Inge Hundsbedt ingehun@gmail.com 48205473
Ingrid Øye Andersen ingrid.oie@gmail.com 41221541
John Helge Lien
Jonas Markhus Kjetland
Jonas Østhus Gaballa
Julie Leesam julieet33@gmail.com 40727203
Kai T. Rossebø
Kaia Haugen
Kenneth Lunde
Kristian Skarstein kristian.skarstein@gmail.com 48952001
Kristian Renee Nilsen
Kristine Torbjørnsen kristinethorbj@gmail.com 95789416
Leif Jortveit leifjortveit@gmail.com 48327665
Leticia Sibele
Lisa Marie Haugen
Madeleine Øiongen Madeleine.Oiongen@gmail.com 91001959
Magnus Langhelle
Magnus Svendsen magnusssvendsen@gmail.com 93672898
Mari Slogvik Severinsen
Markus Jortveit
Mathias Elgesem mathias.t.elgesem@gmail.com 48337109
Matias Rovik
Mikal Rovik mikalen5541@gmail.com 98110977
Morten Haukaas morten.hauk@outlook.com 41339138
Ole Lien Olelien04@icloud.com 40676290
Pindy Leesam p.leesam@hotmail.com 40618244
Sander Amundsen
Sandra Tharaldsen sandra-tharaldsen@hotmail.com 90815625
Sebastian Øie
Sofie Andersen
Tore Osmundsen
Trygve B Rønnevik trygvebjelland@hotmail.com 93478278
Viljar Bruntveit viljar.ekkjestol.bruntveit@gmail.com 45481492
Øystein Rønnevik

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp