Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Leder:
Ole Laland Egeland,
Mail: ole_lego@hotmail.com
Mobil: 478 18 442

Sportslig leder: Cecilia Lundin, cecilia.lundin@neas.no, 922 84 915
Sekretær: Odd Magne Amdahl, odd.magne.amdahl@time.kommune.no, 908 72 661
Kasserer: Helga Vigre, helga.vigre@lyse.net, 472 66 634
Styremedlem: Ole Laland Egeland, ole_lego@hotmail.com, 478 18 442
Styremedlem: Per Olsson, pelle_1983@hotmail.com, 924 41 032
Styremedlem: Pål Aune, Paal.Aune@contractor.conocophillips.com, 954 41 125

Ansvarlig Lye 1 herrer:
Pål Aune, Paal.Aune@contractor.conocophillips.com, 954 41 125

Ansvarlig Lye 2 herrer:
Ole Laland Egeland, ole_lego@hotmail.com, 478 18 442

Ansvarlig Lye damer:
Cecilia Lundin, cecilia.lundin@neas.no, 922 84 915

Ansvarlig Lye G16:
Cecilia Lundin, cecilia.lundin@neas.no, 922 84 915

Ansvarlig Lye G14:
Jørgen Mikkelsen, jorgen.mikkelsen@hellvikhus.no, 406 42 435

Ansvarlig Lye G12:
Ole Laland Egeland, ole_lego@hotmail.com, 478 18 442

Ansvarlig Lye J14:
Cecilia Lundin, cecilia.lundin@neas.no, 922 84 915

Ansvarlig Lye J12:
Cecilia Lundin, cecilia.lundin@neas.no, 922 84 915

Ansvarlig Lye Micro:
Ole Laland Egeland, ole_lego@hotmail.com, 478 18 442

Ansvarlig Lye Mini:
Ole Laland Egeland, ole_lego@hotmail.com, 478 18 442

Ansvarlig Lye Lille:
Ole Laland Egeland, ole_lego@hotmail.com, 478 18 442


Hjemmearena
Lyehallen

Kontakt

  • Kontaktperson Ole Laland Egeland
  • E-post ole_lego@hotmail.com
  • Telefon 47818442
  • Adresse Kvatsvegen 7, 4340 Bryne
  • Klubber Lye G16, Lye J20, Lye A-lag, Lye B-lag, Lye Damer A (2), Lye Damer B, Lye G19, Lye g15, Lye 1 g13, Lye C-lag, Lye g17, Lye j15, Lye g19 (senior), Lye 2 g13, Lye j17, Lye G14, Lye j14, Lye G12, Lye G14 B, Lye J13-19, Lye G20,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

103 aktive spillere av 263 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Adrian Fossmark
Adrian Serigstad
Alexander Salte
Andre Sætre
Andreas Vatland
Andreas Vollsund
Ane Undheim
Ane Rosseland Johansen
Anja Rosseland
Arian Fazlija
Asbjørn Vigre
Birk Haver
Birk Høyland
Birk Winge
Bjarne Aarsland bjarneaarsland@hotmail.com
Brian Auestad
Børge Kluge
Camilla Bjørnsen
Cecilia Lundin cm_lundin@hotmail.com 92284915
Emilia Halle Taksdal
Endre Vollsund
Erik Eikeland
Erik Saurdal
Erlend Stokka
Fredrik Liland
Gabriel Lende
Glenn Hauge
Grete Frøyland Grødem
Guri Helliesen
Halldis Marita Fagerbakke
Henrik Alvern
Henrik Auestad
Håvard Bjelland
Håvard Moen deidara1985@hotmail.com 48089612
Idunn E. Iversen
Ina N. Wiik
Joakim Oma
Joakim Oma
Johan Källberg Jsterkens79@gmail.com 47923280
Johannes Amdahl
Johannes P. Herigstad
Johannes Time Bø
Jonah Grønstad Olsen
Jonas Lende
Jonas Netland
Jonas Tjugen
Jonas T Slaattelid
Jørgen Netland
Karoline Thomassen
Kasper Auestad
Kristian Magnusson
Kristian Oma kristian.oma1@gmail.com 93046033
Kristian Risa
Kristian Serigstad kristian.serigstad@hotmail.com 98222840
Kristin Klakegg
Kristin Ødegård kristin--10@hotmail.com 95550640
Kristine Prestgård
Lars Kåre Larsen larskaare.larsen@gmail.com 91993470
Lene vigre
Linn Hauge
Magne Skårland
Magnus Risa
Malin Ladsten malinladsten@hotmail.com 91321957
Malin Tegelblom malintegelblom@gmail.com 45251112
Mari Vigre
Maria Dyngeland
Maria C. Fjermestad
Maria Lura Skrudland
Martin Thoresen thoresenmartin@hotmail.com
Mathias Eriksson mathias26@icloud.com 40458200
Mathias Hamre
Mathias Sveen
Mats Tegle
Merethe Hovland
Mia Norell nk.mia89@gmail.com 41181679
Nina Egeland
Ola Jensen Grude
Ole Sander Tveit oli.tveit@gmail.con 90048703
Peder Hisken
Peder Liamo Hisken
Preben Østrem Murberg
Pål Aune 90667019
Robert Kluge
Sigrid E. Iversen
Sigurd Hauge
Silje Karlsen silje.karlsen98@hotmail.com 90288456
Sondre Winge
Stian Furenes
Stina Monsen
Stine Lise Oftedal Stine_lised@hotmail.com 41578693
Tarald Aurmo
Thomas Bjorland
Thomas Larsen Thomas@elitespill.no 92881801
Tobias Sikveland tobias.sikveland@hotmail.no 94191275
Tobias Vagle
Tone C. Koløy
Torjus Gausland
Trine Nesse
Tuva Fiskaa
Tuva Lillemo
Vetle Evertsen
Vilde Jensen
Øyvind Garborg Håland

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Adrian Fossmark 131 22 37 59 0.2 0.3
Adrian Serigstad 163 230 154 384 1.4 0.9
Alexander Salte 31 2 4 6 0.1 0.1
Andre Sætre 17 7 4 11 0.4 0.2
Andreas Vatland 45 29 12 41 0.6 0.3
Andreas Vollsund 123 42 72 114 0.3 0.6
Ane Undheim 3 0 0 0 0 0