Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss




Leder:
Arne Berentsen
Adresse: Kvernstøveien 1, 4070 Randaberg
Mobil: 958 69 644
Mail: arne.berentsen@lyse.net

Ansvarlig A-laget
Trener: Andreas Pedersen, Mobil: 410 43 345
Oppmann: Jørn Hansen, Mobil 908 91 376

Ansvarlig B-laget
Oppmann/lagleder: Brian Tønnessen, Mobil: 900 11 403
Lagleder: Sigve Eriksen, Mobil 453 46 340

Ansvarlig Dame-laget:
Arne Berentsen, Mobil: 958 69 644, Mail: arne.berentsen@lyse.net
Hjelpetrener/Lagleder: Kristine K. Flatråker, Mobil: 992 30 125
Lagleder: Trine L. Grude, Mobil: 991 28 226

Ansvarlig G20:
Lagleder/Oppmann: Brian Tønnessen, Mobil: 900 11 403
Oppmann: Jostein Søyland, Mobil 454 92 350

Ansvarlig G16
Trener: Jan Helge Marvik, Mobil 920 89 031
Hjelpetrener: Rune Anderssen, Mobil 975 66 000
Oppmann: Odd Erik Fjørtoft, Mobil 924 91 185

Ansvarlig G14
Trener: Mona O. Skoglund, Mobil 918 74 982
Oppmann: Anja Valand, Mobil 951 32 216

Ansvarlig G12
Trener/oppmann: Mona O. Skoglund, Mobil 918 74 982
Trener: Trude Nordtun

Ansvarlig Lille
Eirik

Ansvarlig Mini
Trener: Phillip Manum, Mobil 980 14 201

Ansvarlig Micro
Trener: Linda F. Torp, Mobil 991 67 432
Trener: Tonje Joa, Mobil 957 47 283
Oppmann: Lill-Susann E.Rugtvedt, Mobil 951 88 778

Ansvarlig Oldboys
Arne Berentsen, mob: 958 69 644


Treningstider:
Treningstider finner du på Sunde IBK sine hjemmesider

Hjemmearena:
Kvernevikhallen
Adresse: Heiloveien 9, 4049 Hafrsfjord
Mail: kvernevikhallen@stavanger.kommune.no
Telefon: 51 59 27 09
Kart: Klikk her

Kontakt

  • Kontaktperson Arne Berentsen
  • E-post arne.berentsen@lyse.net
  • Telefon 95869644
  • Adresse Kvernstøveien 1, 4070 Randaberg
  • Klubber Sunde g19, Sunde G15, Sunde B-lag, Sunde Damer A, Sunde A-lag, Sunde G18, Sunde X g13, Sunde Oldboys, Sunde G17, Sunde j15, Sunde Y g13, Sunde G14, Sunde G12, Sunde G16, Sunde J13-19, Sunde G20, Sunde IBK X Micro, Sunde IBK Y Micro, Sunde IBK Mini, Sundebokkane, Sunde Pink Ladies,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

134 aktive spillere av 317 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Adrian Løland
Aksel Holmås aksy113@gmail.com 41247522
Aleksander Gjerde
Alexander Husebø
Amina Timurovna Tangijeva
Anders Hebnes anders.hebnes@gmail.com 40489810
Andre Erga
Andreas Pedersen
Anja Valand anjavaland@gmail.com 95132216
Anna Lindeland
Arne Berentsen arne.berentsen@lyse.net 95869644
Arne Magnus Jåsund
Arnstein Sola arnsola@outlook.com 95107885
Arthur Sjursæter
Asbjørn Gripp
Benedikte Smith benedikte_smith@hotmail.com 47622313
Benjamin Krokvik
Benjamin Svendsen roger.svendsen@nov.com 45254314
Bjørn Helge Abrahamsen Bjornha1972@gmail.com
Brian Tønnesen brian.tonnesen@hotmail.com 90011403
Camilla Svimbill
Camilla Viste Hatlestad
Cathrine Berentsen
Chappawet Keethanasom time@live.no 98045263
Christian Idsøe idsoc0@bp.com 48079616
Christoffer Netteland Tønnessen
Christopher Haveland AtHaveland@hotmail.com
Dan Andre Liberg
Daniel Vigre
Dennis Murguz Elkazevic drxbow@hotmail.com 45837066
Eirik Haugali
Eirik Haukali
Eivind Egge edee@hotmail.no 90799130
Eivind Log
Emil Krokvik
Emma Hillbom
Esaiah Evertsen Omane
Eskil Fjørtoft eskiltoft@gmail.com 40522333
Eskil Serigstad Johannessen
Even Andre Dahl even-dahl1997@hotmail.com 45288392
Fehrat Ferdon patigul925@hotmail.com 46746824
Fredrik Mortensen fredrik.mor@gmail.com 92168701
Friederike Riederer
Gott Keetana Sonbat
Henning Eike Tofte
Henning Eike Tofte
Henrik Andersen sveinove.andersen@bakerhughes.com 95558687
Ida Kristin Gustavsen Hidle idakghidle@gmail.com 98898263
Ingeborg J Sola
Jahn Olav Foss
Jan Andre Jonasson
Jan Arild Eike jan.arild.eike@lyse.net 90179233
Jan Helge Marvik jan.helge.marvik@helgomeny.no 92089031
Jan Kristian Ræge
Jari Bangura
Jarikatu Bangura
Jawahar Worozghani
Jeanette Høysæther
Joackim Thornes joth1998@hotmail.com 93603563
Joakim A. Helgeland joa1410@hotmail.com 90059994
Joakim Fatland
Joakim Rage joakim.rage@gmail.com 95122112
Johannes Matre Bergersen johannes.bergersen@gmail.com 40052492
Jonas Høie
Jonas Kvæstad Jonaskvaestad@gmail.com 92891576
Jonas Reiher
Jonas Sæbø
Jostein Søyland jostein@klovning.com 45492350
Julian Johannessen
Jørn Hansen jorn.hansen@nbfutvikling.no 90891376
Kevin Cullen Johansen
Kim Leon Nilsen kimnilsen@gmail.com 93428227
Kine Ågesen
Kjetil Andreassen
Kjetil Schøyen
Knut Bernhard Madsen
Krister Søyland Sivertsen lefty4gaming1@gmail.com 94131346
Kristian Rygg Eike psycho0017@gmail.com 47288728
Kristine Vindenes Flatråker kristine_vinde@hotmail.com 99230125
Kristoffer Rasmussen
Lars Breillinger
Lars Vatne
Ludvik S. Gudbrandsen ludgud.22@gmail.com 94156132
Magne Tofte
Malin Frøland malin050206@gmail.com 41677853
Malin Husebø Frafjord
Marcus Sjåheim sjaaheim2000@gmail.com 95112171
Maria Dørheim maria.dorheim@hotmail.com 91990936
Marius Rott Ellingsen marius.r.ellingsen@hotmail.com 94183254
Martin Janatka mjanatka@email.cz 48679242
Mathias M. Samuelsen
Mathias Trondsen
Mathias Fister Andersen
Mats C. Karlsen
Matthew James Braithwaite
Minh T. Tran dat-ly@lyse.net 97026099
Mohammad Shan Ali nazneenashraf@hotmail.com 93466165
Morten Hagen Storli seigmann86@hotmail.com 91592314
Niklas Valand Hårklau
Nikolai Nesse
Odd Erik Fjørtoft odderik.fjoertoft@conocophillips.com 92491185
Petter Johansen Petter.johansen@froilandbygg.no 48086780
Pål Green
Pål Vigre p.vigre@hotmail.com 92050518
Robert Gjedrem Robertgjedrem@gmail.com 41173592
Roberto Cumare robertcumare@hotmail.com 47379788
Robin Manum Gjedrem robingjedrem@gmail.com 41289245
Rolf Rydningen
Sander Marvik
Sander Østråt Kraft cathrine.lund@lyse.net 93049931
Sanna Hjelm
Sebastian Nilsen-Svimbil
Sebastian Skoglund
Sebastian Wølstad
Sigve Eriksen sigve93@hotmail.no 45446340
Silje Kristensen
Stina Mari Bergås Hallgren
Sunniva Iversen Lund marianne.iversen@lyse.net 95811668
Sveinung Klovning
Terje Lund
Thomas Lie thomashero0988@gmail.com 90788153
Thomas Randulf Karlsen
Tiril Hjertholm
Tobias Frafjord
Tobias Iversen jone_iversen@hotmail.com 93402290
Tom Kvæstad tom@toolserv.no 90092379
Tord Serigstad
Trine L. Grunde
Trude Nordtun trudenordtun@lyse.net 92891576
Vegard Ludvigsen Holmås ola.j.holmas@lyse.net 47385966
Viktor Vikanes Stensland
Yorsalem Kidane
Øystein Hebnes 977 04 284
Øystein Pedersen

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp