Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss



Leder:
Morten Aspen
Solkjen 7
4330 Ålgård
Mail: morten_aspen@hotmail.com
Mobil: 996 44 011

Ansvarlig seniorlag:
Morten Aspen
Solkjen 7
4330 Ålgård
Mail: morten_aspen@hotmail.com
Mobil: 996 44 011

Ansvarlig g15/17 og mini:
Sjur Førli:
Mobil: 926 37 519
Mail: sjur.forli@lyse.net

Dommeransvarlig:
Benjamin Pettersen:
Mobil: 934 18 970


Treningstider:

Senior: tirsdag: kl 2100-2300 Bærland SkoleG15:torsdag: kl 1900-2030 Gjesdal Ungdomsskole

Hjemmearena:
Adresse: Postboks 51, 4330 Ålgård
Tlf: 51 61 76 21
Mail: jarle.bjelland@gjesdal.kommune.no
Kart: Klikk her

Kontakt

  • Kontaktperson Morten Aspen
  • E-post morten_aspen@hotmail.com
  • Telefon 99644011
  • Adresse Solkjen 7, 4330
  • Klubber Ålgård G16, Ålgård A-lag (1), Ålgård g15, Ålgård G17, Ålgård g13, Ålgård G14, Ålgård G12, Ålgård G20, Ålgård X Mini, Ålgård Y Mini, Ålgård damer,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

77 aktive spillere av 155 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Aleksander Kraakenes alexander@kraakenes.com 41499202
Anders Gjesdal anders.gjesdal@yahoo.no 41219268
Anders Todnem k.todnem@lyse.net 45661199
Andreas Furuly andzz.sefu03@gmail.com 97891088
Andreas Michaelsen
Anna Taksdal
Arthur Michaelsen arthurmic04@icloud.com 94193510
Benjamin Helland
Bjarne Aasen 46893314
Bjørn Broberg bbro@live.no 95991604
Brage Myrland brage.myrland@lyse.net 47676006
Brede Jøntvedt
Christian Oseassen chrisoseassen@gmail.com 92888649
David Rønning
Elias Kyllingstad
Elias Nilssen Borgersen
Erlend Waage
Espen Gramstad
Frank Solli Holgersen
Gabriel Edland
Hans Loke R. Sørensen
Idar Lyngås
Jan Inge Forus tforus@online.no 48366844
Joachim Flørli
Johannes Gran
John Ravndal john.ravndal@gmail.com 95721220
Jonas Halvorsen
Kasper Norland
Lars I. Hegreberg lars.inge.hegreberg@hotmai.no 91631315
Martin Gran
Martin Ravndal
Martin Svensen msvensen25@gmail.com 41287544
Martin Andreas Broberg
Mathias Furenes
Mathias Stray Håkull mathias.haakull@outlook.com 95278723
Morten Aspen morten_aspen@hotmail.com 99644011
Morten Salte mortensalte@hotmail.com 41511875
Nikolai Hauge
Odd Martin Skogly
Oddvar Michaelsen
Olav Frøvik
Olav Måge
Per Kristian Broberg
Per Magne Holgersen
Per Magne Holgersen
Preben Svendsen Lomeland
Reimar Berge reimar554@gmail.com 45129070
Roberts Sprogis
Ronny-Andrè Smedsvig ronnysmedsvig@hotmail.com 90511006
Sebastian Hadland sebastian.hadlandjao@gmail.com 41767485
Sebastian Mjøs
Sigbjørn Førli sigbjornforli@outlook.com 90807418
Sigurd Vølstad Hognestad
Sigve Hauge sigve.hauge@lyse.net 98100228
Simen Stokkeland
Simon Nikolai Seppola Furuly sim.9kolai@gmail.com 47813936
Sivert Førli sifo@gjesdalskolen.com 47518074
Sjur Førli sjur.forli@akersolutions.com 92637519
Sondre Vølstad Hognestad sonhog@gjesdalskolen.com 90361761
Sten Inge Grape Furuly si.furuly42@gmail.com 90844968
Stian Tøge
Stian Utgaard
Terje Michaelsen mikkel@lyse.net 41104570
Thea Borgersen henningborgersen@gmail.com 91693895
Thomas Andre Forus tforus@online.no 47958646
Tjøl Ravndal tjol.ravndal@gmail.com 91614278
Tobias Edland
Tobias Hansen
Tobias Strandberg
Torfinn Gjesdal
Torger Ravndal
Torjus Waage torjus.waage@hotmail.com 98475227
Torkel Vølstad Hognestad
Tormod Michaelsen
Vegar Edland
Vegard Bauge
Vetle Eidsaa

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp