Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Leder:
Inger Helene Mæland
Mail: post@brodd-innebandy.com
Mobil: 98296866

Ansvarlig A-lag:
Andreas Hagen
Mail: andreas.hagen@nbfutvikling.no
Mobil: 920 15 527

Ansvarlig B-lag
Kjell Hugo Løvås
Mail: kjell.hugo.lovas@atea.no
Mobil: 920 15 527

Ansvarlig damalag
Mia Norell
Mail: nk.mia89@gmail.com
Mob: 411 81 679

Ansvarlig G14-16:
Pelleg Werthim
Mail: pelleg.wert@gmail.com
Mobil: 472 42 161

Ansvarlig J13-19:
Tony Wåhlén
Mail: tony.wahlen@gmail.com
Mobil: 957 32 585

Ansvarlig G12:
Mai Brit Roalkvam
Mail: maibrit@roalkvam.com
Mobil: 93052783

Ansvarlig barnelag:
Lille - Jenter
Tony Wåhlén
Mail: tony.wahlen@gmail.com
Mobil: 957 32 585

Lille - Gutter
Henrik Lundberg
Mail: hl@kap.no
Mobil: 970 23 886

Jorunn Lilleskog-Zhu
Mail: jorunn@halfen.no
Mobil: 901 23 709

Nano/micro/mini
Andreas Hagen
Mail: andreas.hagen@nbfutvikling.no
Mobil: 920 15 527

Treningstider:
Nano(barnehage)/Micro(1-2 klasse)/Mini(3-4 klasse)
Onsdag 1800-1900 Storhaughallen

Jenter (5-7 klasse)
Mandag 1800-1900 Storhaughallen

J13-19
Mandag 1900-2000 Storhaughallen
Onsdager 1830-2000 Hundvåghallen

Lille og G12(5-7 klasse)
Mandag 1800-1900 Storhaughallen

G14(8-9 klasse)
Mandag 2000-2100 Storhaughallen
Onsdag 1700-1800 Storhaughallen

G16(10-vg klasse)
Mandag 2100-2200 Storhaughallen
Onsdag 1700-1800 Storhaughallen

Damer(10 klasse til uendeligheten :-) )
Tirsdag 1800-2000 Hundvåghallen
Onsdag 1900-2030 Storhaughallen

Herrer(vg klasse til uendeligheten :-) )
Mandag 1900-2030 Tastavarden Fjellhall
Onsdag 2030-2200 Storhaughallen
Torsdag 1730-1900 St Svithun Ungdomskole

Kontakt

  • Kontaktperson Inger Helene Mæland
  • E-post post@brodd-innebandy.com
  • Telefon 98296866
  • Adresse Storhaughallen, Søre Ramsvigvei 30, 4015 Stavanger
  • Klubber Brodd A-lag (1), Brodd g19, Brodd g15, Brodd g17, Brodd Damer, Brodd B-lag, Brodd g13, Brodd G14, Brodd G12, Brodd G14 Grønn, Brodd G14 Hvit, Brodd J13-19, Brodd G16, Brodd G20, Brodd IBK Micro, Brodd IBK Mini, Bady Brodd, Baby Brodd,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

140 aktive spillere av 254 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Adrian Monsrud adrianmpd@gmail.com
Aksel Sørensen
Aleksander Clarke
Alexander Pirinen
Alexander Tungesvik
Alf M. Olsen
Andreas Hagen andreas.hagen@nbfutvikling.no 99262916
Andreas Rønning
Ann K Sandanger
Anne Berit Iversen
Anne Grete Løvås larsenag@online.no 93459209
Aristidis Akritidis
Atle Sund mr.atlesund.as@gmail.com 98670349
Aurora Aulie Hinderaker
Bjarne F. Andersen bjarne.fiskaandersen@gmail.com 97044878
Bjarte Dysvik
Bogdan Rinder
Brage Løken-Jakobsen
Bår Sliper
Cesilia Svegård Sørensen cesilia@lyse.net 94898961
Cezar Johanson
Christian Andersson 94841056
Christian Tungesvik
Christian lie
David S. Gundersen
Egil Sand
Einar Kolnes Blomgren
Einar Sunde
Eirik Johann Naley Ejnaley@gmail.com
Eli Sørensen Skår
Ellen Lassen
Emil Abrahamsen Mider kawaiiboyplayz@gmail.com 47175164
Emil Werthim emilroyksundwerthim@gmail.com 46640668
Emma Hofseth
Enya Akhtar
Erik Dahl
Erling Nilsen Stensland
Espen Sundvor Lammenes
Frida Eger-Larsen
Gro Merete Foldøy
Gustav Roalkvam
Halfdan Marsh
Hedda Juel
Helena Rong Chunming
Henriette Løge Norberg
Herman Galta herman.galta@gmail.com
Håkon Berntsen
Håvard Fatnes hvard.f@hotmail.com 41388025
Håvard Waage
Ida Nilsen Surdal
Inger Helene Mæland inger_helene@hotmail.com 98296866
Iren Høiland dobben@online.no 91554702
Jakob P. Bø
Jan Bore
Jan Erik Pedersen
Jeanette Thorsen
Jens Strandell
Jessica Cederkross hoffman_jessica@hotmail.com 45228170
Jessica Öblom
Jon Roger Bø
Jonas Wignäs wignas@gmail.com 41367766
Jone Omland
Julius Kvandal
Kajsa Rogde
Katatyna Bolgarova
Kenneth Junker Motland kenneth.motland1234@gmail.com 97518461
Kentaro Indo
Kim Eirik S. Espedal
Kjell Hugo Løvås kjell.hugo.lovas@itello.no 92015527
Kjetil Kaland
Klaudia Jachna
Knut Husdal
Kristian Clarke kristianclarke@icloud.com 45171866
Kristine Bosch
Kristine Ekeli
Kristine Løvås
Kristoffer Salthe
Linn K. Soma
Live Fagerli Livefagerli@gmail.com 95216976
Mads Jacobsen
Maren Bjerkeseth
Mari Halvorsen mari_hhalvorsen@hotmail.com 95762995
Maria Taushanis
Marie-Louise Norell
Martin Surdal Erland
Mathilde Klævold Hansen
Matias D. Melingen
Mikal Torgersen mikaltorgersen@hotmail.no 90582474
Monica Olsen
Morten Askø moasko@gmail.com 95150607
Nathaly Harboe
Nicolas Gotric
Nina Vågen ninavagen@msn.com 47176405
Oda Verstegen
Odd Inge Skår
Odin Hegdahl
Ole Jo Legvold
Owe Egeland
Pelle Kvandal Skjervheim
Pelleg Werthim pelleggellep@hotmail.com 47242161
Per Helge Pallesen perhelgep@gmail.com 41531523
Rachel Wilson
Rebecca Rosseland rebus_becca@hotmail.com 41376692
Rune Bjørkelund rune.bjorklund@lyse.net 99540051
Samantha Monsen
Samuil Lee samuillee@outlook.com 47654999
Sara Strand seshcom@hotmail.com 41234264
Sebastian Hilde
Sebastian Werthim sebastian.werthim@gmail.com 47242161
Sigurd Bryn
Silje W Guldhaug
Simon Dahl dahl@speedmail.se 48135565
Simon Lee simon.lee178@hotmail.com 47710111
Sjur Solberg Telle
Sofie Harboe
Sondre S. Kindingstad sondre01@lyse.net 47242843
Steinar Søiland steinar.soiland@gmail.com 40404065
Sturle Clausen Retz sturle@retz.no 93434839
Svend Johann Fiskaaen svendjohann@hotmail.com 48188332
Sverre Moe Lundberg
Terje Halvorsen thalvorsen9@gmail.com 46764986
Tobias Solberg Telle
Tony Wåhlen tony.wahlen@gmail.com 95732585
Tor Gunnar Tollaksen 47084832
Torbjørn Olsen
Tore Andre Asheim
Torgeir Haga torhag2001@hotmail.com 97181361
Trond Haaverstein
Trygve Johannesen trygvejrjr@gmail.com 93021081
Trym Nessa trym.wedel@gmail.com 46971727
Ulf Knuts
Vanessa Wypchlo
Vebjørn Øen viktor.kulikov.jensen@gmail.com 46968946
Vemund Hilde
Vetle Sliper
Victoria Talge Olsen
Vihaan Khandelwal
Vinzenz Schøberle
Zenon Taoushanis
Ørjan Rosseland o.rosseland@gmail.com 91155615

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp