Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Litt om oss

Brønnøysund
Stiftet: 01.01.1963

Postadresse:
Postboks 1091
4392 SANDNES

Leder:
Linda Dogru
Mob: 41281429
E-post: lindadogru@hotmail.com

Nestleder:
Tom Høgemark
Mob: 92890634
E-post: thoegemark@gmail.com

Ansvarlig A-lag
Ansvarlig A-lag:
Even Eide
E-post: even.eide@birkelandbruk.no

Dommeransvarlig:
Marius Utengen
Mob: 958 99 041
Mail: marius_utengen@hotmail.com


Hjemmearena
Lurahallen
Adresse: Prinsensvei 14 A, 4314 Sandnes
Mail: lurahallen@sandnes.kommune.no
Tlf: 51 67 76 13
Kart: Klikk her

Kontakt

  • Kontaktperson Linda Dogru
  • E-post lindadogru@hotmail.com
  • Telefon 41281429
  • Adresse Prinsens vei 14A, 4315 SANDNES
  • Klubber Lura A-lag, Lura B-lag, Lura damer, Lura g15, Lura oldboys, Lura g17, Lura G12, Lura G14, Lura G16, Lura G14 X, Lura G14 Y, Lura X Micro, Lura Y Micro, Lura X Mini, Lura Y Mini, Lura Z Mini, Lura X Lille, Lura Y Lille,

Hvis informasjon mangler så ta kontakt med Sørvest Bandyregion.

86 aktive spillere av 147 registrerte


Har du spilt kamp denne sesongen og er ikke på listen? Ta kontakt med din lagleder for å sette deg som aktiv spiller.

Navn E-post Mobil
Aleksander Mikal Thorkildsen
Alexander Matland
Alexander Skoland
Alexander Brzozowski Grostøl
Andreas Alvarsson
Andreas Nygaard
Andreas Øglænd
Anette Bach
Anita Jåsund anita.jaasund@lyse.net 90829952
Asle Schanke Grude asle.schanke.grude@sandnes.kommune.no 45027854
Benjamin Idland
Bjørn Bollestad
Bjørn Erik Torgersen
Bjørn William Tjeltveit
Bjørnar Peikli
Brage Traa Raugstad
Børge Sømme
Daniel Johansen
Daniel Clausen Stokvik
Eirik Sæther Hegeberg
Elias Grødem Valinen
Elias Rahmouni Ljosdal
Elling Leirgulen
Espen Aase ebbuz85@hotmail.com 92699489
Even Eide eveneide@lyse.net 47304673
Even Hellem Korsbø evenkorsboe@gmail.com
Geir Tore Hausken geirtore76@hotmail.com 46303403
Georg Berland
Günter Olsborg gunteria@hotmail.com 41200856
Hugo Hummervoll hugo.hummervoll@lyse.net 45470536
Håvard Dahl-Olsen
Håvard Nakling havardnakling@gmail.com 40165515
Isak Michal Røyland
Jamal Bouhmadi bomadi@hotmail.com 45097844
Jan Korneliussen jan@aasensenteret.no 97699565
Jathushan Jeyarajah
Jezekael Brunon
Jon Kåre Olsen jonolse@gmail.com 97490949
Jørgen bruvik Nieuwenhuizen jorgnieu@hotmail.com 95061690
Kenneth Amdal
Kenneth Gjerde kenneth.gjerde@lyse.net 90640566
Kenneth Hansen maku@kkbyggsys.no 97109353
Kenneth Karlsen kwkarlsen@oceaneering.com 93265393
Ketil Gunstead ketil@gunstead.no 91113127
Kiso Clement kiso2012@hotmail.com
Kjartan Stavland kjartanstavland@gmail.com 99537956
Kjell Jåsund
Kjell Korneliussen
Kjell Kro
Kjetil Lode kjetillode@hotmail.com 93461489
Kjetil Voll
Kristian Hansen khansen8@slb.com 41175594
Kristian Jåsund
Kristian Mikalsen
Mads Riiser mads.riiser@outlook.com 99550370
Magnus Berland
Marcus Dalsbø
Marius Bakkeli
Marius Madsen mariusmadsen74@gmail.com 99536180
Martin Aasland
Mats Brekke maku@kkbyggsys.no 97109353
Natanael Brunon
Niklas Lindberg kiklas_nr1@hotmail.com 98819341
Noah Fuglestad
Odin Kjønnås Johnsen
Odin Traa Raugstad
Ott Aro
Ove Solberg ove.solberg@natoil.com 92830769
Per Ekenberg per.ekenberg@uniflex.no 46982006
Per Skibstad perskibstad@gmail.com 91547717
Ratheesan Jeyarajah ratheesan.j@outlook.com 98100277
Sander Lofthus
Sebastian Svihus Kirkengen
Sondre Torp Armin sondre_armin1@hotmail.no 98461797
Stephan Svendson s.s@lyse.net 90085390
Stian N. Lande Stian_lande@hotmail.com 48366213
Svein Terje Skjørestad svein.terje.skjorestad@gmail.com 91865506
Tayab Hussain tayab.hussain97@gmail.com 94250642
Thomas Krog Overå
Tobias Bratten brattentobias1@gmail.com 90818115
Tobias Øyen Knutsen tknutsen67@gmail.com 46300063
Tom Høgemark thoegemark@gmail.com 92890634
Vegard S. Gjesdal vegard.gjesdal@sandnesskolen.no 90403050
Wallace James Meling melingwallace@gmail.com 41281452
William Lima
Øyvind Bakkeli Bakkeli_42@hotmail.com 48154403

Kos deg med litt statistikk. Tallene er totalt siden første registrering for den enkelte person.
Tallene er for alle divisjoner innenfor dette idrettslaget.

Fatal error: Call to undefined function hent_spiller_kamp_stat2() in /var/www/vhosts/rogaland-bandykrets.no/sorvestbandy/klubb.php on line 315
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp
Navn Kamper Mål Pass Poeng Mål pr kamp Pass pr kamp