Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com
  • Kampen ble spilt lørdag 24. februar 2018 kl 12:45
    Brodd G16 vs Sunde G16
    5-1
    ( 3-1 ) - ( 2-0 ) - ( 0-0 )
Godkjent av dommer

KAMP INFORMASJON

  • Sesong 2017/2018
  • Kamp# g16k46
  • Divisjon G16 Rogaland
  • Sted Riskahallen
  • Dato lørdag 24. februar 2018 kl 12:45
  • Dommere Jon Kåre Olsen / Vegard Kielsen
  • Resultat 5-1

Brodd IBK

  • Kontaktperson Inger Helene Mæland
  • E-post post@brodd-innebandy.com
  • Telefon 98296866
  • Adresse Storhaughallen, Søre Ramsvigvei 30, 4015 Stavanger

Sunde IBK

  • Kontaktperson Arne Berentsen
  • E-post arne.berentsen@lyse.net
  • Telefon 95869644
  • Adresse Kvernstøveien 1, 4070 Randaberg

Kamphendelser

Pek på et navn for mer informasjon. Klikk på utvisningskoden for forklaring.

Periode Lag Tid Mål Assist Utvist spiller Utvisningskode
1 Hjemme 1:09 5 (Atle Sund) 11 (Kristian Clarke)  
1 Hjemme 3:13 Selvmål  
1 Hjemme 7:05 17 (Bjarne F. Andersen) 19 (Herman Galta)  
1 Borte 8:51 39 (Mathias Trondsen) 31 (Knut Bernhard Madsen)  
1 Hjemme 11:15 20 (Vetle Sliper) 223
2 Hjemme 20:57 40 (Emil Werthim) 17 (Bjarne F. Andersen)  
2 Hjemme 23:16 15 (Sebastian Werthim) 12 (Kim Eirik S. Espedal )  
2 Borte 29:10 10 (Jan Andre Jonasson) 208

Utvisninger

Navn Klubb 2 min 5 min 10 min RK Total min
Jan Andre Jonasson Sunde G16 1 0 0 0 2
Vetle Sliper Brodd G16 1 0 0 0 2


Brodd G16

Live feed

Sunde G16

Atle Sund 1 - 0 Atle Sund

1 periode - 1:09 Brodd G16 - Atle Sund

Atle Sund satte en perle i nettet
Resultatet er 1 - 0, Atle ble assistert av Kristian Clarke

  2 - 0

1 periode - 3:13 Brodd G16 -

Selvmål gjorde en kjempe jobb og puttet ett mål
Resultatet er 2 - 0, dette ble gjort helt uassistert

Bjarne F. Andersen 3 - 0 Bjarne F. Andersen

1 periode - 7:05 Brodd G16 - Bjarne F. Andersen

Bjarne F. Andersen satte en perle i nettet
Resultatet er 3 - 0, Bjarne F. ble assistert av Herman Galta

Mathias Trondsen 3 - 1 Mathias Trondsen

1 periode - 8:51 Sunde G16 - Mathias Trondsen

Mathias Trondsen satte en perle i nettet
Resultatet er 3 - 1, Mathias ble assistert av Knut Bernhard Madsen

Vetle Sliper 3 - 1 Vetle Sliper

1 periode - 11:15 Brodd G16 - Vetle Sliper

Vetle Sliper fikk 2 minutters utvisning for Slag

Emil Werthim 4 - 1 Emil Werthim

2 periode - 20:57 Brodd G16 - Emil Werthim

Emil Werthim satte en perle i nettet
Resultatet er 4 - 1, Emil ble assistert av Bjarne F. Andersen

Sebastian  Werthim 5 - 1 Sebastian Werthim

2 periode - 23:16 Brodd G16 - Sebastian Werthim

Sebastian Werthim gjorde en kjempe jobb og puttet ett mål
Resultatet er 5 - 1, Sebastian ble assistert av Kim Eirik S. Espedal

Jan Andre Jonasson 5 - 1 Jan Andre Jonasson

2 periode - 29:10 Sunde G16 - Jan Andre Jonasson

Jan Andre Jonasson fikk 2 minutters utvisning for Hardt spill

Lagoppstilling

Navn Nummer Funksjon
Pelleg Werthim0L
0 
Samuil Lee3 
Atle Sund5 
Trygve Johannesen7 
Trym Nessa9 
Sondre S. Kindingstad10 
Kristian Clarke11K
Kim Eirik S. Espedal 12 
Sebastian Werthim15 
Adrian Monsrud16 
Bjarne F. Andersen17 
Herman Galta19 
Vetle Sliper20 
Mikal Torgersen21 
Svend Johann Fiskaaen24 
Sebastian Hilde25 
Emil Werthim40 
Eirik Johann Naley69M
Kenneth Junker Motland74 
Torgeir Haga97 
Nicolas Gotric99M

Navn Nummer Funksjon
0 
0 
0 
Jan Helge Marvik0L
Odd Erik Fjørtoft0L
Eskil Fjørtoft1M
Johannes Matre Bergersen2M
Arthur Sjursæter7 
Joakim Rage8 
Kjetil Andreassen9 
Jan Andre Jonasson10 
Sander Marvik12 
Eivind Log16 
Fredrik Mortensen21 
Thomas Randulf Karlsen24 
Mats C. Karlsen29 
Knut Bernhard Madsen31 
Alexander Husebø32 
Viktor Vikanes Stensland35 
Mathias Trondsen39