Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com
  • Kampen ble spilt onsdag 27. september 2017 kl 18:15
    Lura B-lag vs Klepp
    0-3
    ( 0-0 ) - ( 0-3 ) - ( 0-0 )
Godkjent av dommer

KAMP INFORMASJON

  • Sesong 2017/2018
  • Kamp# 3d1
  • Divisjon 3. div Herrer Sør-Rogaland
  • Sted Tasta Fjellhall
  • Dato onsdag 27. september 2017 kl 18:15
  • Dommere Jon Kåre Olsen / Bengt Strandh
  • Resultat 0-3

Lura IL

  • Kontaktperson Linda Dogru
  • E-post lindadogru@hotmail.com
  • Telefon 41281429
  • Adresse Prinsens vei 14A, 4315 SANDNES

Klepp IBK

  • Kontaktperson Henning Wetteland
  • E-post henningwetteland@gmail.com
  • Telefon 40326307
  • Adresse Stasjonsveien, 4352 Postboks 48, 4258 Kleppe

Kamphendelser

Pek på et navn for mer informasjon. Klikk på utvisningskoden for forklaring.

Periode Lag Tid Mål Assist Utvist spiller Utvisningskode
2 Borte 35:29 6 (Jon Rørheim) 9 (Henning Wetteland)  
2 Borte 26:10 11 (Terje Ivar Anda) 9 (Henning Wetteland)  
2 Borte 27:31 5 (Kato Thomsen) 208
2 Borte 28:10 11 (Terje Ivar Anda)  

Utvisninger

Navn Klubb 2 min 5 min 10 min RK Total min
Kato Thomsen Klepp 1 0 0 0 2


Lura B-lag

Live feed

Klepp

Jon Rørheim 0 - 1 Jon Rørheim

2 periode - 15:29 Klepp - Jon Rørheim

Jon Rørheim lurte keeper og satte ballen i nettet
Resultatet er 0 - 1, Jon ble assistert av Henning Wetteland

Terje Ivar Anda 0 - 2 Terje Ivar Anda

2 periode - 26:10 Klepp - Terje Ivar Anda

Terje Ivar Anda lurte keeper og satte ballen i nettet
Resultatet er 0 - 2, Terje Ivar ble assistert av Henning Wetteland

Kato Thomsen 0 - 2 Kato Thomsen

2 periode - 27:31 Klepp - Kato Thomsen

Kato Thomsen fikk 2 minutters utvisning for Hardt spill

Terje Ivar Anda 0 - 3 Terje Ivar Anda

2 periode - 28:10 Klepp - Terje Ivar Anda

Terje Ivar Anda gjorde en kjempe jobb og puttet ett mål
Resultatet er 0 - 3, dette ble gjort helt uassistert

Lagoppstilling

Navn Nummer Funksjon
Per Skibstad2 
Wallace James Meling4 
Kiso Clement5 
Sondre Torp Armin9 
Jørgen bruvik Nieuwenhuizen10 
Øyvind Bakkeli20 
Even Eide21 
Marius Madsen22 
Kenneth Karlsen68 
Espen Aase99 

Navn Nummer Funksjon
John Henrik Utsola1M
Fredrik Johansen3 
Kato Thomsen5 
Jon Rørheim6 
Henning Helliesen8 
Henning Wetteland9K
Terje Ivar Anda11 
Rune Vistnes19 
Roar Saurdal44 
Sander Haugen99