Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er våre registrerte dommere i Norges Bandyforbund Sørvest Bandyregion.
Den enkelte er selv ansvarlig for å holde sine opplysninger oppdatert.

DOMMERE
Navn Lag E-post Telefon Alder Sone
Navn Lag E-post Telefon Alder Sone
Ketil Gunstead Lura IL ketil@gunstead.no 91113127 43 Sør-Rogaland
Børge Andreassen Stavanger IBK borge.v.andreassen@gmail.com 93660414 38
Ørjan Rosseland Brodd IBK o.rosseland@gmail.com 91155615 39 Sør-Rogaland
Oddbjørn Fiskå Stavanger IBK oddbjorn.fiska@stavanger.kommune.no 94878804 40 Sør-Rogaland
Tom E. Fredriksen Lye IL 94159398 0 Sør-Rogaland
Frode Hagerup Frøyland IL frodejr@gmail.com 92625421 34 Sør-Rogaland
Jon Kåre Olsen Lura IL jonolse@gmail.com 97490949 0 Sør-Rogaland
Kjell Hølland Frøyland IL kjell.holland@gmail.com 90863455 34 Sør-Rogaland
Yngve Mæland Sola IBK coaslip@hotmail.com 99511532 34 Sør-Rogaland
Stanley Jensen Sandnes IBK stanleyjensen24@hotmail.com 97940231 36 Sør-Rogaland
Christian Andersson Brodd IBK 94841056 41 Sør-Rogaland
Bengt Strandh Sola IBK binge@idrottskonsulten.nu 45474821 44 Sør-Rogaland
Mari Mugaas Joakimsen Stavanger IBK marimj@gmail.com 97777037 31
Marius Utengen Hommersåk IBK marius_utengen@hotmail.com 95899041 26 Sør-Rogaland
Aleksander Sunde Øyane IL aleksander203@hotmail.com 92402117 27 Sør-Rogaland
Terje Halvorsen Brodd IBK thalvorsen9@gmail.com 46764986 45 Sør-Rogaland
Fredrik Aasland Sola IBK aasland.fredrik@gmail.com 40629780 21 Sør-Rogaland
Christer Ludvigsen Stavanger IBK christerludvigsen@hotmail.com 92430036 36 Sør-Rogaland
Kent Are Solli Torvastad IL kent_solli@hotmail.com 47623671 37 Nord-Rogaland
Geir Arne Vela IL Sand geir.sibk@gmail.com 40406316 50 Nord-Rogaland
Johan D. Vela IL Sand Johan_vela991@hotmail.com 46851441 25 Nord-Rogaland
Bernt Eilertsen IL Sand 97512845 54 Nord-Rogaland
Einar Haga Frøyland IL einarhaga@hotmail.com 92023662 36 Sør-Rogaland
Jørgen bruvik Nieuwenhuizen Lura IL jorgnieu@hotmail.com 95061690 22 Sør-Rogaland
Aleksander Moss Torvastad IL 95761463 0 Nord-Rogaland
Kiso Clement Lura IL kiso2012@hotmail.com 45532398 21 Sør-Rogaland
Terje Olav Hagen Kopervik IL terjeoha@gmail.com 91876642 42 Nord-Rogaland
Torvald Bjørhovde Torvastad IL 47378462 0 Nord-Rogaland
Sauda Dommer Sauda TF 0
Haugesund Dommer Haugesund SI 0
Torvastad Dommer Torvastad IL 0
Knut Nielsen Åkra IL 93872904 0 Nord-Rogaland
Martin Lyngstøl Østensjø IBK lyngstol@hotmail.com 93482350 0 Sør-Rogaland
Thomas Rosenberg Vardeneset IF 93874240 19 Sør-Rogaland
Sand Dommer IL Sand 0
Vegard Kielsen Hommersåk IBK vegard.kielsen@gmail.com 41210418 19 Sør-Rogaland
Lars Magnus Nybru Hommersåk IBK lars.nybru@gmail.com 46547797 17 Sør-Rogaland
Simen Valle Landmark Hommersåk IBK simenvallelandmark@gmail.com 48885389 17 Sør-Rogaland
Bjørnar Anvik Tveit IL Sand bjornar.anvik@gmail.com 94783463 20 Nord-Rogaland
Torje Osaland Hommersåk IBK torjeeee@hotmail.no 41328641 18 Sør-Rogaland
Aleksander Kraakenes Ålgård alexander@kraakenes.com 41499202 21 Sør-Rogaland
Kolnes Dommer Kolnes IL 0
Aksel Hoff Sandnes IBK aksel.hoff@gmail.com 41292897 29 Sør-Rogaland
Raymond Eckholm Krokhøl IBK raymondeckholm@yahoo.no 91394971 40 Sør-Rogaland
Sander Sandanger Hommersåk IBK sandangersander@gmail.com 93650390 16 Sør-Rogaland
Henrik Aadnøy Hommersåk IBK kamkjellveien@gmail.com 90256086 16 Sør-Rogaland
Eirik Oksefjell Hommersåk IBK eirik.oksefjell@lyse.net 98603289 16 Sør-Rogaland
Morten Bjørkheim Krokhøl IBK morten-b@live.no 41540221 17 Sør-Rogaland
Eirik Johann Naley Brodd IBK Ejnaley@gmail.com 47806013 16 Sør-Rogaland
Emil Werthim Brodd IBK 46640668 16 Sør-Rogaland
Thomas Gaudland Hommersåk IBK thomas.gaudland@hotmail.com 92617983 16 Sør-Rogaland
Jørgen Bråtveit Krokhøl IBK jorgen.braatveit@live.no 47672564 16 Sør-Rogaland
Bent Roger Boye MUIL 48086883 48 Agder
Herman Galta Brodd IBK herman.galta@gmail.com 95550125 16 Sør-Rogaland
Rune Davidsen Kristiansand IBK runed78@hotmail.com 95902227 38 Agder
Kjell Gaute Hartvigsen Arendal IBK kghartvigsen@hotmail.com 46621035 39 Agder
Krasimir Kostov Arendal IBK kostovprivat@gmail.com 46634486 23 Agder
Henning Myhrer Arendal IBK henning.myhrer@gmail.com 91187841 39 Agder
Baste Rimestad Arendal IBK basterimestad@hotmail.com 47464505 45 Agder
Tor Andre Fennefoss FK Vigør 17 Agder
Gard Feuchald FK Vigør gard.fauchald@gmail.com 90410420 17 Agder
Tomas Grønås FK Vigør tomas.gronas@getmail.no 99712426 47 Agder
André Kopperud Kristiansand IBK andre.kopperud@gmail.com 90751296 36 Agder
Tor Martin Ruud Søbstad Kristiansand IBK 94973316 16 Agder
Stian S. Fidjeland Kristiansand IBK stiansf2001@live.no 46812911 15 Agder
Eirik S. Fidjeland Kristiansand IBK eirik.s.fidjeland@live.no 46810956 15 Agder
Hallvard Nordvik Kristiansand IBK Hallvard.nordvik@gmail.com 48196040 17 Agder
Marianne Kolbeinsvik Kristiansand SI mariannekolbeinsvik@gmail.com 95161868 28 Agder
Henrik Veshovda Kristiansand SI veshovda_93@hotmail.com 93631506 24 Agder
Per Harald Bai Stabell Toppen IL palla@pallade.no 91374541 48 Agder
Joachim Andersen Arendal IBK joachim@dommerutstyr.no 92282895 24 Agder
Bror Olav Andreas Skrede Just IL bskrede@yahoo.com 47604499 45 Agder
Bjørn Ove Nordland MUIL tanoeda@hotmail.com 94279158 38 Agder
Kristian Nielsen Landbø Toppen IL 91359207 18 Agder
Trine Olafsrud Vågsbygd IBK 45441785 0
Benjamin Gutierrez Børresen Vågsbygd IBK bunnymann@holyrune.net 90857323 23
Jan Erik Jordan Vågsbygd IBK 90017063 18 Agder
Håvard Nygård Nese Vågsbygd IBK havardnese@gmail.com 90792111 17 Agder
Anders Fredriksen Vågsbygd IBK andersfredriksen190@hotmail.com 95073258 35 Agder
Anders Vabo Skaar Vågsbygd IBK anders.skaar@hotmail.com 91171228 17 Agder
Andre Vågsvoll Vågsbygd IBK andre_volvo@hotmail.no 97435660 17 Agder
Inthira Khunsaithong Hommersåk IBK Inthirakhunsaithong@gmail.com 97834869 18 Sør-Rogaland
Snorre P. Korell Sagene IL 0
Jon Åge Meller Asker IBK 95825421 0
Erik Godtfredsen St. Croix IBK 90647779 0
William Jakobsen Kongsten IBK 41732499 0
Jan Magnar Ingebrigtsli Nittedal IL 40210030 0
Bjørn Aksel Henriksen Sagene IL 95759883 0
Andreas Kristoffer Johansen Lillestrøm IBK 98432870 0
Tommy Monge Nedre Furuset IBK 47010170 0
Roy Kristoffersen St. Croix IBK 95102037 0
Trond Erik Olsen St. Croix IBK 95268137 0
Christian A. Nordstrøm Kristiansand IBK 16
Håvard Nakling Lura IL Hemulen39@gmail.com 40165515 14
Tobias Øyen Knutsen Lura IL tknutsen67@gmail.com 46300063 14
Hege Marie Ruud Just IL hegemarieruud@gmail.com 47263739 47 Agder
Kent André Andersen Flekkerøy IBK kentandre74@gmail.com 92446811 42 Agder
Ronald Helland Martinsen Flekkerøy IBK rhmartinsen99@gmail.com 95454933 18 Agder
Bjørn Einar Rønning Østensjø IBK 98291142 0
Tomas Trogstad Volda IBK 0
Daniel Lindgren Volda IBK 0
Thomas Sørensen Ull/Kisa 99736589 0
Jon Vegar Eliassen Ull/Kisa 41300162 0
Kristian Mogens Hansen Stavanger IBK kristian.mogens@fibernett.net 98623605 18 Sør-Rogaland
Mats Sand Dørstad Asker IBK 0
Alexander Neumann Asker IBK 0
Jonas Iversen Fjæstad Grimstad SI j-if@hotmail.com 91116560 22 Agder
Andreas Turnes Grimstad SI and_and_9@hotmail.com 90272788 21 Agder