Norges Bandyforbund

Sørvest Bandyregion
Org.nr.: 971 341 068
Kontonummer: 3201 21 74429

KONTAKT INFO
  • Adresse: Sørvest Bandyregion,
    DNB Arena, Ishockeyveien 1, 4021 Stavanger
  • Telefon: 936 60 414
  • Epost: sorvestbandy@gmail.com

Her er våre registrerte dommere i Norges Bandyforbund Sørvest Bandyregion.
Den enkelte er selv ansvarlig for å holde sine opplysninger oppdatert.

DOMMERE
Navn Lag E-post Telefon Alder Sone
Navn Lag E-post Telefon Alder Sone
Ketil Gunstead Lura IL ketil@gunstead.no 91113127 43 Sør-Rogaland
Børge Andreassen Stavanger IBK borge.v.andreassen@gmail.com 93660414 38
Ørjan Rosseland Brodd IBK o.rosseland@gmail.com 91155615 39 Sør-Rogaland
Oddbjørn Fiskå Stavanger IBK oddbjorn.fiska@stavanger.kommune.no 94878804 41 Sør-Rogaland
Tom E. Fredriksen Frøyland IL teb@tess.no 94159398 31 Sør-Rogaland
Frode Hagerup Frøyland IL frodejr@gmail.com 92625421 34 Sør-Rogaland
Jon Kåre Olsen Lura IL jonolse@gmail.com 97490949 0 Sør-Rogaland
Kjell Hølland Frøyland IL kjell.holland@gmail.com 90863455 34 Sør-Rogaland
Yngve Mæland Sola IBK coaslip@hotmail.com 99511532 34 Sør-Rogaland
Bengt Strandh Sola IBK binge@idrottskonsulten.nu 45474821 44 Sør-Rogaland
Mari Mugaas Joakimsen Stavanger IBK marimj@gmail.com 97777037 31
Marius Utengen Hommersåk IBK marius_utengen@hotmail.com 95899041 27 Sør-Rogaland
Terje Halvorsen Brodd IBK thalvorsen9@gmail.com 46764986 45 Sør-Rogaland
Christer Ludvigsen Stavanger IBK christerludvigsen@hotmail.com 92430036 36 Sør-Rogaland
Einar Haga Frøyland IL einarhaga@hotmail.com 92023662 36 Sør-Rogaland
Terje Olav Hagen Karmøy IBK terjeoha@gmail.com 91876642 42 Nord-Rogaland
Martin Lyngstøl Østensjø IBK lyngstol@hotmail.com 93482350 0 Sør-Rogaland
Thomas Rosenberg Vardeneset IF 93874240 20 Sør-Rogaland
Vegard Kielsen Hommersåk IBK vegard.kielsen@gmail.com 41210418 19 Sør-Rogaland
Lars Magnus Nybru Hommersåk IBK lars.nybru@gmail.com 46547797 17 Sør-Rogaland
Simen Valle Landmark Hommersåk IBK simenvallelandmark@gmail.com 48885389 17 Sør-Rogaland
Bjørnar Anvik Tveit Krokhøl IBK bjornar.anvik@gmail.com 94783463 20 Nord-Rogaland
Torje Osaland Hommersåk IBK torjeeee@hotmail.no 41328641 18 Sør-Rogaland
Aleksander Kraakenes Ålgård alexander@kraakenes.com 41499202 21 Sør-Rogaland
Aksel Hoff Sandnes IBK aksel.hoff@gmail.com 41292897 29 Sør-Rogaland
Kristian Skarstein Kolnes IL kristian.skarstein@gmail.com 48952001 15 Nord-Rogaland
Trygve B Rønnevik Kolnes IL trygvebjelland@hotmail.com 93478278 15 Nord-Rogaland
Haakon Andre Misje Kolnes IL haakon-andre@hotmail.no 91003555 18 Nord-Rogaland
Raymond Eckholm Krokhøl IBK raymondeckholm@yahoo.no 91394971 40 Sør-Rogaland
Viljar Bruntveit Kolnes IL viljar.ekkjestol.bruntveit@gmail.com 45481492 15 Nord-Rogaland
Sander Sandanger Hommersåk IBK sandangersander@gmail.com 93650390 16 Sør-Rogaland
Henrik Aadnøy Hommersåk IBK kamkjellveien@gmail.com 90256086 16 Sør-Rogaland
Eirik Oksefjell Hommersåk IBK eirik.oksefjell@lyse.net 98603289 16 Sør-Rogaland
Inge Hundsbeth Kolnes IL ingehun@gmail.com 48205473 16 Nord-Rogaland
Mikal Rovik Kolnes IL mikalen5541@gmail.com 98110977 16 Nord-Rogaland
Sunniva Iversen Lund Sunde IBK marianne.iversen@lyse.net 95811668 14 Sør-Rogaland
Morten Bjørkheim Krokhøl IBK morten-b@live.no 41540221 17 Sør-Rogaland
Eirik Johann Naley Brodd IBK Ejnaley@gmail.com 47806013 16 Sør-Rogaland
Emil Werthim Brodd IBK emilroyksundwerthim@gmail.com 46640668 16 Sør-Rogaland
Magnus Svendsen Kolnes IL magnusssvendsen@gmail.com 93672898 18 Nord-Rogaland
Jørgen Bråtveit Krokhøl IBK jorgen.braatveit@live.no 47672564 16 Sør-Rogaland
Madeleine Øiongen Kolnes IL Madeleine.Oiongen@gmail.com 91001959 15 Nord-Rogaland
Anna Severinsen Kolnes IL anna.severinsen@icloud.com 95810808 15 Nord-Rogaland
Kristine Torbjørnsen Kolnes IL kristinethorbj@gmail.com 95789416 15 Nord-Rogaland
Julie Leesam Kolnes IL julieet33@gmail.com 40727203 15 Nord-Rogaland
Bent Roger Boye MUIL bentroger34@hotmail.com 47443893 48 Agder
Maria Dørheim Sunde IBK maria.dorheim@hotmail.com 91990936 16 Sør-Rogaland
Herman Galta Brodd IBK herman.galta@gmail.com 95550125 16 Sør-Rogaland
Rune Davidsen Kristiansand IBK runed78@hotmail.com 95902227 39 Agder
Kjell Gaute Hartvigsen Arendal IBK kghartvigsen@hotmail.com 46621035 39 Agder
Krasimir Kostov Arendal IBK kostovprivat@gmail.com 46634486 24 Agder
Peter Riis Arendal IBK riis1501@gmail.com 41786114 40 Agder
Baste Rimestad Arendal IBK basterimestad@hotmail.com 47464505 45 Agder
Tor Andre Fennefoss FK Vigør 17 Agder
Gard Feuchald FK Vigør gard.fauchald@gmail.com 90410420 17 Agder
Tomas Grønås FK Vigør tomas.gronas@getmail.no 99712426 47 Agder
André Kopperud Kristiansand IBK andre.kopperud@gmail.com 90751296 36 Agder
Tor Martin Ruud Søbstad Kristiansand IBK 94973316 16 Agder
Stian S. Fidjeland Kristiansand IBK stiansf2001@live.no 46812911 15 Agder
Eirik S. Fidjeland Kristiansand IBK eirik.s.fidjeland@live.no 46810956 15 Agder
Hallvard Nordvik Kristiansand IBK Hallvard.nordvik@gmail.com 48196040 17 Agder
Marianne Kolbeinsvik Kristiansand SI mariannekolbeinsvik@gmail.com 95161868 28 Agder
Henrik Veshovda Kristiansand SI veshovda_93@hotmail.com 93631506 24 Agder
Per Harald Bai Stabell Toppen IL palla@pallade.no 91374541 48 Agder
Joachim Andersen Arendal IBK joachim@dommerutstyr.no 92282895 24 Agder
Bror Olav Andreas Skrede Just IL bskrede@yahoo.com 47604499 45 Agder
Bjørn Ove Nordland MUIL tanoeda@hotmail.com 94279158 38 Agder
Kristian Nielsen Landbø Toppen IL 91359207 18 Agder
Trine Olafsrud Vågsbygd IBK trine_olafsrud@hotmail.com 45441785 27 Agder
Benjamin Gutierrez Børresen Vågsbygd IBK bunnymann@holyrune.net 90857323 23 Agder
Jan Erik Jordan Vågsbygd IBK 90017063 18 Agder
Håvard Nygård Nese Vågsbygd IBK havardnese@gmail.com 90792111 17 Agder
Anders Vabo Skaar Vågsbygd IBK anders.skaar@hotmail.com 91171228 17 Agder
Andre Vågsvoll Vågsbygd IBK andre_volvo@hotmail.no 97435660 17 Agder
Inthira Khunsaithong Hommersåk IBK Inthirakhunsaithong@gmail.com 97834869 18 Sør-Rogaland
Snorre P. Korell Sagene IL 0
Jon Åge Meller Asker IBK 95825421 0
Erik Godtfredsen St. Croix IBK 90647779 0
William Jakobsen Kongsten IBK 41732499 0
Jan Magnar Ingebrigtsli Nittedal IL 40210030 0
Bjørn Aksel Henriksen Sagene IL 95759883 0
Andreas Kristoffer Johansen Lillestrøm IBK 98432870 0
Tommy Monge Nedre Furuset IBK 47010170 0
Roy Kristoffersen St. Croix IBK 95102037 0
Trond Erik Olsen St. Croix IBK 95268137 0
Christian A. Nordstrøm Kristiansand IBK 16 Agder
Håvard Nakling Lura IL Hemulen39@gmail.com 40165515 14 Sør-Rogaland
Tobias Øyen Knutsen Lura IL tknutsen67@gmail.com 46300063 14 Sør-Rogaland
Hege Marie Ruud Kristiansand IBK hegemarieruud@gmail.com 47263739 47 Agder
Kent André Andersen Flekkerøy IBK kentandre74@gmail.com 92446811 43 Agder
Ronald Helland Martinsen Flekkerøy IBK rhmartinsen99@gmail.com 95454933 18 Agder
Bjørn Einar Rønning Østensjø IBK 98291142 0
Ida Kristin Gustavsen Hidle Sunde IBK idakghidle@gmail.com 98898263 15 Sør-Rogaland
Tomas Trogstad Volda IBK 0
Daniel Lindgren Volda IBK 0
Thomas Sørensen Ull/Kisa 99736589 0
Jon Vegar Eliassen Ull/Kisa 41300162 0
Kristian Mogens Hansen Stavanger IBK kristian.mogens@fibernett.net 98623605 18 Sør-Rogaland
Silje Skarstein Kolnes IL silje@transportkompetanse.no 92603662 0 Sør-Rogaland
Mats Sand Dørstad Asker IBK 0
Alexander Neumann Asker IBK 0
Jonas Iversen Fjæstad Grimstad SI j-if@hotmail.com 91116560 22 Agder
Andreas Turnes Grimstad SI and_and_9@hotmail.com 90272788 21 Agder
Simon Stenvold simon_stenvold@hotmail.com 94827153 0 Sør-Rogaland